Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 74, kokku 274 EsimeneEsimene ... 2464727374757684124174 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 461 kuni 1 480, kokku 5473
  1. #1461

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    tra tableninja tegi update ka jah .. kellelgi update eelset installikat on? mul pole muud vaja kui aint timebanki tagumine ja bet sizede ette loopimine .. mul endal homsest rsk l2bi :/ (lolli peaga tegin update ka)

  2. #1462

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    On viis ka kuidas seda trial'it resettida, et trial otsa saab siis uuesti otsast peale jooskma panna aga kuna piraatlus keelatud siis rohkem ei tahaks siin avalikult sellest rääkida.

  3. #1463
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Panin selle tasuta betaninja installika siia: http://www.upload.ee/files/566472/TableNinjaFT.zip.html

  4. #1464

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Mis seal beta ja official vers vahel on? Hand limit? Table limit? ajaline limit?
    Midagi ei olnud vahet. Lihtsalt üks maksab nüüd raha.

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Panin selle tasuta betaninja installika siia: http://www.upload.ee/files/566472/TableNinjaFT.zip.html
    Seda ei saa ju tööle panna, ilma et oled officiali peale installinud. Või ma lihtsalt ei suuda?
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 12.05.10 at 13:55

  5. #1465
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Krt, ei saa jah. Tahab muudkui updateda. Tra!

  6. #1466

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Keegi tableninja FT jaoks 2 peale ei taha võtta?

  7. #1467
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Keegi tableninja FT jaoks 2 peale ei taha võtta?
    Proovin seda trialit ja kui on väärt kraam, siis tahaks, aga ilmselt proovin a la pool trialiaega. :D

  8. #1468
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Infoks kes FTPs rushi mängivad, siis ärge HEMi 1.10.10 endale peale laske - Hud hakkab segast panema. 1.10.04 on suht stabiilne. 1.10.06 pole proovinud.

  9. #1469
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    keegi mingit strateegiat ei oska välja tuua Rushi beatimiseks? ma igakord kui seda olen mänginud, olen ainult raha sisse matnud...

    QQ+ kaartidel kui üldse mingit actionit saad, siis on alati set vastas.. ja oma setidele valuet ei saa.. ühesõnaga ma ei beadi seda mängu..

  10. #1470
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Variatsioon on rushis suur kuna leidub rahvast seinast seina. Tight is right ja soovitavalt olla ka postflop nit. Ei maksa lasta häirida sellest paarist üksikust tüübist, kes OOP masti tõmbavad ja siis riveril kogu oma stacki sisse suruvad kui nad ei hittinud. Enamus on siiski nitid. Lisaks on on RUSHi selge eripära see, et folditakse 3 betile väga vähe (50%) ja 3-betitakse ropult palju blindidelt.

  11. #1471
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    keegi mingit strateegiat ei oska välja tuua Rushi beatimiseks? ma igakord kui seda olen mänginud, olen ainult raha sisse matnud...

    QQ+ kaartidel kui üldse mingit actionit saad, siis on alati set vastas.. ja oma setidele valuet ei saa.. ühesõnaga ma ei beadi seda mängu..
    Mnjah, see rush on nagu uude lauda istumine. Saad AA ja IP mingi poolstack callib, cbet ja siis oled kuses.

  12. #1472

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    pole kunagi m2iginudki seda .. ilmselt l2hime poole aasta jooksul ei hakka end tilti ajam (loe turniire ja migneid rushe m23ngima :D)

    aga fun tundub tõesti

  13. #1473
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Keegi tableninja FT jaoks 2 peale ei taha võtta?
    kas seda saab siis 2-l arvutil kasutada jah? Ma ise ostsin selle ära just paar päeva tagasi. Kui tahad, võine splittida!

  14. #1474

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    fish vaata oma PMe

  15. #1475
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas keegi Table Ninja kasutajatest on oma full tildi graafika ka ära modifitseerinud ja seejuures TNFT töötab probleemideta?

  16. #1476

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    modind? pole vaja ju? .. ta detectib ise ära mis "view" sul on ju?
    mul endal see "racetrack".

    Või sain kysimusest valesti aru? (PS! tutorial videos räägitakse et aero peab wini puhul sees olema, tegelt ei pea)

  17. #1477
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    view on ebaoluline. küsimus selles, et kui oled full tildi graafika (näiteks kaardid, laud jne.) originaalist erinevaks modinud, et kas siis on lootust, et TN ikka töötab. eeldan, et mitte, sest praegu nad seda oma featuresites välja ei reklaami. aga tahtsin küsida, et ehk on kellelgi kogemust, et kui näiteks vähemalt bettimise nupud jms. on originaalid aga laud ja kaardid muudetud, kas siis võib töötada?

  18. #1478

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ööm, bettimise nupud jne peaks fine olema, prob võib tekkida time banki vajutamiseka ... 2+2 oli kirjas ka kuskil midgai sellest, ei suutnud atm leida

    Saad trialiga kenasti ära katsetada ..

  19. #1479
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Tisko Vaata postitust
    view on ebaoluline. küsimus selles, et kui oled full tildi graafika (näiteks kaardid, laud jne.) originaalist erinevaks modinud, et kas siis on lootust, et TN ikka töötab. eeldan, et mitte, sest praegu nad seda oma featuresites välja ei reklaami. aga tahtsin küsida, et ehk on kellelgi kogemust, et kui näiteks vähemalt bettimise nupud jms. on originaalid aga laud ja kaardid muudetud, kas siis võib töötada?
    See beta mingi 4 kuud tagasi minul ei töötanud. Mul oli selline must layout (laud+taust).

  20. #1480
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Viies kuu juba poole peal, aga mid-year boonusest pole ühtegi sõna? Keegi teab, mis värk on?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES