Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 75, kokku 269 EsimeneEsimene ... 2565737475767785125175 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 481 kuni 1 500, kokku 5473

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    viimati, kui ma tellisin FTP-st 23" samsung monitori võeti MGR-st $400 maha. On see muutunud või on sama ka LG 23" monitoriga? keegi teab?
    Iga kord kui poest ostad, võetakse MGRist maha.

  2. #2

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Iga kord kui poest ostad, võetakse MGRist maha.
    Küsimus oli siiski spetsiifiliselt LG 23" monitori kohta ja kui palju maha võetakse. Kas tegemist on sama summaga või mitte.

  3. #3
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Küsimus oli siiski spetsiifiliselt LG 23" monitori kohta ja kui palju maha võetakse. Kas tegemist on sama summaga või mitte.
    1000 punkti peaks olema MGRis 5$, seega hetkel LG 23" on 60k punkti ehk 300$ peaks minema MGRist maha.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kellegil on ka FT'is selline kala, et kui kirjutad note ja multitabled, siis see note aken kammib ära. Või noh hakkad seda note akent aktiivseks tegema, aga kirjutada ei saa, sest ta ei lähe aktiivseks vms.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Jep on, suht kaua juba. Ma lihtsalt tõmban selle notekasti teise laua peale, kuhu ta pidama jääb ja siis kirjutan ära.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Olen FTP-s uus ja siit ka siis küsimus.
    On võimalik FTP punkte koguda nagu starsis VPPsid. Mis ma nendega kõike teha saan peale shopi? Veidike infi sain siit - http://ee.pokernews.com/full-tilt-poker/ - , aga küsiks ikkagi täpsustuseks üle.
    On võimalik mingite turkade satakaid teha? Ma ainult cash player, turniire, SNGsid pole üldse näppinud va Rush poker, mis on päris huvitav. :)

    Tänud!

  7. #7
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Olen FTP-s uus ja siit ka siis küsimus.
    On võimalik FTP punkte koguda nagu starsis VPPsid. Mis ma nendega kõike teha saan peale shopi? Veidike infi sain siit - http://ee.pokernews.com/full-tilt-poker/ - , aga küsiks ikkagi täpsustuseks üle.
    On võimalik mingite turkade satakaid teha? Ma ainult cash player, turniire, SNGsid pole üldse näppinud va Rush poker, mis on päris huvitav. :)

    Tänud!
    Sirvi seda teemat, siin on sellest umbes 10 korda juttu olnud.

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Olen FTP-s uus ja siit ka siis küsimus.
    On võimalik FTP punkte koguda nagu starsis VPPsid. Mis ma nendega kõike teha saan peale shopi? Veidike infi sain siit - http://ee.pokernews.com/full-tilt-poker/ - , aga küsiks ikkagi täpsustuseks üle.
    On võimalik mingite turkade satakaid teha? Ma ainult cash player, turniire, SNGsid pole üldse näppinud va Rush poker, mis on päris huvitav. :)

    Tänud!
    Punktide eest saab osta kõike seda nänni, mida poes pakutakse. Ainuke võimalus punkte otseselt rahaks teha on osta nende eest turnade pileteid ja mängida SNG/MTT. Pileteid ostma hakates võid laias laastus arvestada, et 200 punkti on väärt umbes 1 dollar. Ehk kui sul on kuu ajaga näiteks 20 000 punkti kogunenud ja on vaikne plaan neid rahaks realiseerida mingi hetk, siis võid arvestada umbes 100 dollari väärtuses turnapiletitega. Reeglina on nii, et mida kalleimaid pileteid ostad, seda lähemale saad kursi 200:1, mis on parim võimalik kurss, üldjuhul on enamus keskmise väärtusega pileteid ostes see kurss õige natukene kehvem.

    Midagi muud FTP punktide eest osta ei saa, boonused ja süsteemid käivad kõik Iron man medalite eest, mida on oluliselt vaevalisem koguda kui FTP punkte.

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Low limiitide mängijatele tahaksin kirjutada 3 regularist. Täpsemalt võib nende kohta uurida PTR-ist, aga need vennad on väga regulaarsed regsid ikka (iga päev igasugustel kellaaegadel 16 lauda lahti) ja lihtsalt tuli plaan siia kirjutada nende kohta, et kui lauas istute, siis mingi edge vmt nende vastu oleks. Ise olen kokku puutunud nendega NL50-s, aga tõenäoliselt näeb neid kaNL25, NL100 ja vb mujalgi.

    El nino 1 - vend on pidevalt kõigis PL laudades, mis aktiivsed ja seda igasugustel kellaaegadel. Võtab tavaliselt tühja laua lahti ja on valmis seal HU või short handed taguma, kuni laud täitub. HU oskused on tal kesised imo, on liialt passiivne. Paari tuhande käe jooksul FR mängus pole teda bluffilt tabanud. Väga straight forward play. Alati proovige saada ta oma vasakule käele, sest mees loovutab blinde üsna kergekäeliselt. Aga kui vend vajutama hakkab, siis hoidke alt, väga suure tõenäosusega on tal mehine käsi. Statsid 12/8/2.7

    luvpotion09 - väga heade postflop oskustega ja tundub õigel ajal bluffe vajutavat ning value kätega sama liini pidi raha nöörivat. Väga raske vastane minu jaoks. Varastelt positsioonidelt on ta üsna konservatiivne (sellest ka tagasihoidlikud statsid vast), aga BvB ja BUvB on vend väga agro. Ei soovita kummalegi küljele tema juurde istuda. 10/8/1.8

    GreatDanePoker - vend on low limiitide FR durrrr lihtsalt. Üli agressiivne ja teeb täiesti haigelt ettearvamatuid liigutusi. Võimeline väga haigetes kohtades bluffima (tihti ka nii, et näitab, et on enda ära commitinud ja tegelt õhuga laseb minu tänavat). Postflop oskused on sellised, et tekib tunne, nagu ta näeks sinu kaarte. Üks parimaid LAG mängijaid, keda ma nendes limiitides üldse näinud olen. Ise väldin teda täielikult, vend sõidab alati lauast totaalselt üle. 21/16/3.1

    Kõigi kohta on üle 500 käe. Kui teil on kellegi kohta midagi spetsiifilist ja huvitavat öelda, siis laske aga tulla.

  10. #10
    Räme Fish Kasutaja 9-pokah avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    indaweb
    Postitusi
    22

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    hei, kas kellelgi veel on praegu (27 Mai, kell 13:55 ja juba jupp aega enne seda) Tildi serverisse saamisega probleem? veebilehte näen, aga juba tund aega ei saa mängu... mis toimub...? connecting... unable to connect to server peksab ainult vastu.

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    jah... ei saa ligi.. tõenäoliselt hoolduspaus vms

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kell 13 hakkas hooldus.

  13. #13
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    poole kolmest lubasid ära lõpetada

  14. #14
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ja kes see eeslikarjus on?

  15. #15
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    lobbys nyyd teist värvi need lauad kus ise istud

  16. #16
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas taasver Vaata postitust
    lobbys nyyd teist värvi need lauad kus ise istud
    Väga hea asi see.

    Meeldibmeeldibmeeldib

  17. #17
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    lõpuks tuli ära! nuts

  18. #18
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    waiting listis olles võiks ka teist värvi olla

  19. #19
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Jaaa! siis oleks supernuts

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    siis oleks nagu homoparaad.. kõik vikerkaarevärviline

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES