Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 274 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 5473
  1. #121
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    medalitega pole ka midagi osanud peale hakata
    Medalite eest saab bonuseid osta poest - 3000 medalit -> $600 või 600 medalit -> $100. See bonus tuleb lahti mängida siis pärast. (samuti läheb vist bonuse summa RB MGRist maha)

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    iga päev täpselt 200fpp'd tehes on rakeback maksimaalne. teine asi on see, et tehes 1000 punkti, saad lisaks 10 medalit, 2000 punkti 20 medalit jne. palju see kõik kokku teeb - ei tea. medalitega pole ka midagi osanud peale hakata (va victorinoxi taskunuga, mis on NUTS).
    1000 punkti on 800FTP punkti rohkem kui nõutav 200FTP ehk ca $116 lisaraket (SNGde puhul). Selle eest saab 10 medalit, ehk ca $1.5. See teeb lisarakebackiks ca 1.2%. Seega Ironman Plus lisamedalid on joke mu meelest.

  2. #122
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    2p2s üks kirjutas, et ei raiska punktegi kuna kardab, et see vähendab rakebacki.
    Kuskilt pole 100% kindlat vastust sellele saanud ???

    /Sama boonustega

  3. #123
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    2p2s üks kirjutas, et ei raiska punktegi kuna kardab, et see vähendab rakebacki.
    Kuskilt pole 100% kindlat vastust sellele saanud ???

    /Sama boonustega
    T6si ta on.Sellest siisamas teemas juba kirjutatud.

    Full Tilt Poker calculates the amount we receive for each player by the following calculation: Rake + Juice - Bonus - Player Added - Fees - Fraud - Used Points = Net Revenue

    Rake: Cash game rake

    Juice: Tournament fees e.g. $10 + $2 sit-n-go would result in $2 of juice

    Bonus: These are bonuses Full Tilt Poker gives such as deposit bonuses

    Player Added: If you play in a guarantee tournament that doesn't meet the guarantee Full Tilt Poker divides the amount of the overlay by the number of players in the tournament.

    Fees: Full Tilt Poker shares the cost incurred by payment processors for depositing or withdrawing on the site with its affiliates.

    Fraud: Any charge backs from credit cards will be deducted from rake.

    Used Points: Every time you use Full Tilt points in the store or for tournaments you are deducted $0.005 per point.

  4. #124
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    2p2s üks kirjutas, et ei raiska punktegi kuna kardab, et see vähendab rakebacki.
    Kuskilt pole 100% kindlat vastust sellele saanud ???

    /Sama boonustega
    Vähendab rakebacki, aga punktide eest saadud $$ siiski suurem sellest kaotusest. Punktid miinus RB vähendus kokku peaks andma ca 2.7% RB.
    (näiteks sul 20K punkti, mille eest saab ca $100 eest sisseoste, rakeback MGRist (Monthly Generated Rake) läheb $100 maha ja su rakeback väheneb $27 võrra, seega said siiski $73).
    Punktide eest on mu meelest mõtet mingeid satikaid mängida, sest poes on asjad üsna kirve hinnaga.

    Vt ka leitsi poolt pandud FT kiri:
    http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg11756


    Net revenue is calculated as follows:

    Rake + Juice - Bonus - Player Added - Used Points - Players fees = Net Revenue

    Rake - money earned while playing in ring games
    Juice - fees a player pays when joining a tournament
    Bonus - bonuses a player earns such as a deposit bonus
    Player Added - money we have to add to tournaments (guarantees and freerolls). For example, if there is a $10,000 guarantee tournament and we only get enough buy ins for $9,000, we split the remaining $1,000 by the players in the tournament. This amount gets added to the player added column.
    Used Points - Full Tilt Points players use on the site or in the store
    Player Fees - Transaction fees when players deposit money onto, or withdraw money from the site. Please note that the amount deducted for this post is between the Full Tilt Poker and the affiliate.

    ups jäin hiljaks vist:)

  5. #125
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    WTF, mängijad peavad maksa overlay kinni w?

  6. #126
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    WTF, mängijad peavad maksa overlay kinni w?
    yup.

  7. #127
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Player Added: If you play in a guarantee tournament that doesn't meet the guarantee Full Tilt Poker divides the amount of the overlay by the number of players in the tournament.

    wow see sick

    aga tänud heade vastuste eest polnud lihtsalt aega eest kõike läbi lugeda

  8. #128
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    Player Added: If you play in a guarantee tournament that doesn't meet the guarantee Full Tilt Poker divides the amount of the overlay by the number of players in the tournament.

    wow see sick

    aga tänud heade vastuste eest polnud lihtsalt aega eest kõike läbi lugeda
    nagu W T F ???

  9. #129

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tegin kunagi ammu fulltilti konto aga ei mäleta kust kaudu, kas läbi affiliate saidi või mitte.
    Siiani pole deposiiti ka teinud aga tahaks teha.
    Kuidas ma saan teada kas ma saan rakebacki või mitte?

  10. #130
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mhm.. ühesõnaga mida ma oma ca 9000FTP punktiga peaks peale hakkama? turna pileteid ostma?

    p.s. NL25 lobbys on üks laud punaselt ära märgitud ja seal sees mängib Paul Sexton ja waitingilisti järjekord muudkui kasvab.

  11. #131

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Bikewarrior
    Tegin kunagi ammu fulltilti konto aga ei mäleta kust kaudu, kas läbi affiliate saidi või mitte.
    Siiani pole deposiiti ka teinud aga tahaks teha.
    Kuidas ma saan teada kas ma saan rakebacki või mitte?
    Kui tegid kunagi ammu arve ja ei teinud deposiiti, siis ei saa sa igal juhul rakebacki, sõltumata sellest kas oled liitunud läbi affiliate või mitte. Full Tildi nõue on minu teada, et tuleb teha deposiit 60 päeva jooksul. Tarkvarale unistall, kustuta "küpsised", vali sobilik affiliate ning kõik algusest peale.
    Ja jätke meelde: ei ole vaja teha kuskile niisama arveid, vaid alles siis kui on plaanis hakata reaalselt mängima.

  12. #132

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    No nagu ma aru olen saanud, siis fulltilti punkte on mõtekas raisata alles siis, kui oled seal mängimise quittinud, kõik rakebackid jms kätte ära saanud. Seepärast müüakse ka 2p2-s neid punkte vahest miljonite kaupa.

  13. #133
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kasutan fulltilt punkte satikate jaoks, sest see tuleb kasumlik. Pole veel märganud, et satikate mängimine rakei vähendab aga isegi kui vähendab kogu makstud rakeist, siis arvan, et satikate mängimisel tekitab overlay. See arvutus on lambist aga kui rake väheneb näiteks 5$ võrra, siis sellest saadav satika pilet on näiteks väärtuses 7,4$, seda siis sellepärast, et rake võetakse üldisest makstud rakeist, mitte 27% rakebackist.

    ps: kõige kasumlikum on tõesti kasutada punktid alles siis kui oled lõpetanud mängimise FTPs

  14. #134

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP keerati viimase uuendusega (suur uuendus u. kuu tagasi) ikka nii perse kui võimalik. Bugine ja laggine. Ainuke variant on tiles mängida ja elu halvim kogemus stacked (siis läheb FTP ikka täitsa lolliks).

  15. #135

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Marek K.
    No nagu ma aru olen saanud, siis fulltilti punkte on mõtekas raisata alles siis, kui oled seal mängimise quittinud, kõik rakebackid jms kätte ära saanud. Seepärast müüakse ka 2p2-s neid punkte vahest miljonite kaupa.
    See on ainuke mõistlik lahendus.

  16. #136
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Marek K.
    No nagu ma aru olen saanud, siis fulltilti punkte on mõtekas raisata alles siis, kui oled seal mängimise quittinud, kõik rakebackid jms kätte ära saanud. Seepärast müüakse ka 2p2-s neid punkte vahest miljonite kaupa.
    wow.. 6 milli eest saaks omale mootorratta või auto..

    njahh.. ma mõtlesin pusa peale.. aga FTP'st lahkumise peale pole mõeld.. imo on soft OK ja mujal pole ikkagi nii suurt laudade valikut.. ja Starsis pole mul midgai teha.. miskit supernova elitet ma seal grindida ei jaksa..

  17. #137
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kui saavutad Iron taseme 12 esimest kuud jutti (minu kalkulatsiooni järgi NL50 6-max 30K käsi kuus), siis
    1) peaksid kokku koguma 3190 medalit, mille eest saab osta 630 taalase boonuse (rake deductioniga kohitsetuna siis 460)
    2) Mid year boonus otse rahana kätte 12x100 USD = 1200
    3) Aasta jooksul Ironmanina kogun ma min 60K punkte (12*25*200) ja arvestades seda, et ma mängin tihti happy houri ajal, siis äkki mingi 80-90K punkte tuleb täis. Selle eest saab FT poest osta 24-tollise Samsungi, mis poehinnas on oma 500 taala väärt. Rake deductioniga maha - 365

    Kokku 460+1200+365=2025 aastas + veel rakeback 27%, millest starsi gold ja platinum level grinderid vaid unistada võivad.

    Üks miinus selle asja juures on muidugi see, et 25 päeva kuus oled aheldatud arvuti külge kasvõi 2h päevas. Veebruaris ei tohi paaripäevast mälukat endale lubada :D

    Teine miinus on see, et kõrgemale areng tuleb ainult rakebacki või FT punktide arvelt. Ironmani enda boonus ei kasva oluliselt kui saad Iron leveli kätte ja grindid ntx 2x vingemalt.


  18. #138
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Starsis 30-40k kätt kuus nl50't tähendaks aasta lõpuks Supernovat.

  19. #139
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Starsis 30-40k kätt kuus nl50't tähendaks aasta lõpuks Supernovat.
    Ja selle kaudne rakeback oleks... ?

  20. #140
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    Kasutan fulltilt punkte satikate jaoks, sest see tuleb kasumlik. Pole veel märganud, et satikate mängimine rakei vähendab aga isegi kui vähendab kogu makstud rakeist, siis arvan, et satikate mängimisel tekitab overlay. See arvutus on lambist aga kui rake väheneb näiteks 5$ võrra, siis sellest saadav satika pilet on näiteks väärtuses 7,4$, seda siis sellepärast, et rake võetakse üldisest makstud rakeist, mitte 27% rakebackist.

    ps: kõige kasumlikum on tõesti kasutada punktid alles siis kui oled lõpetanud mängimise FTPs
    Sama ju või mis ?

    nt: satikas 200k$gle on 500ftp ja iga 4400fp kohta pilet kui 1 punkt on 0,005$(poest ostes kui turniiridel kasutades) siis tuleb pileti väärtuseks 22$ nagu ka originaal on.

    Samas 750kle saab jah pileti 43000punktiga ehk 215$ peaks olema 216$ =+1$ :D

Lehekülg 7, kokku 274 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES