Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 274 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 5473
  1. #141

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Kui tegid kunagi ammu arve ja ei teinud deposiiti, siis ei saa sa igal juhul rakebacki, sõltumata sellest kas oled liitunud läbi affiliate või mitte. Full Tildi nõue on minu teada, et tuleb teha deposiit 60 päeva jooksul. Tarkvarale unistall, kustuta "küpsised", vali sobilik affiliate ning kõik algusest peale.
    Ja jätke meelde: ei ole vaja teha kuskile niisama arveid, vaid alles siis kui on plaanis hakata reaalselt mängima.
    Nojah omad vitsad peksavad kunagi sai igalepoole kontosid tehtud et freerole mängida nüüd saan aru et see oli väga vale lahendus asjale.
    Mul on vist lihtsam supportile saata kiri et nad mu accoundi sulgeksid kui ma tahan samanimelist accounti läbi affiliate teha.

  2. #142
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Bikewarrior
    Nojah omad vitsad peksavad kunagi sai igalepoole kontosid tehtud et freerole mängida nüüd saan aru et see oli väga vale lahendus asjale.
    Mul on vist lihtsam supportile saata kiri et nad mu accoundi sulgeksid kui ma tahan samanimelist accounti läbi affiliate teha.
    ei toimi.. ma maadlesin Bodogi supportiga mingi 20 kirja.. kuni miski regioonijuhataja viimase kirja kirjutas.. kus seletas, et neil on ikkagi affiliate pakkujatega lepped, et nad ei lase kasutajatel affiliate koode muuta ega uusi kasutajaid teha.

    ainuke variant on mingi läbi ema/isa/vanaema/õe pangakonto uus account teha, iseasi kui rõõmsad nad selle üle on:-P

  3. #143
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Kui saavutad Iron taseme 12 esimest kuud jutti (minu kalkulatsiooni järgi NL50 6-max 30K käsi kuus), siis
    Olen vaadanud, et NL100 FR tuleb teha Ironmani jaoks 500 kätt päevas = 9lauda 1tund (500 kätt=200FTP) ehk 12.5K kätt kuus. Sel puhul siis optimaalne RB%, mis on ca 50% ($1 raket --> 8,7FTP)
    http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg84962

    9lauda NL100 FR 1tund 6tundi nädalas 70 kätt tunnis annab Pokerstarsi kalkulaator 4500VPP kuus
    http://www.pokerstars.com/vip/calculator/

    Aga jah, tuleb öelda, et 25 päeva kuus mängida (ok 21 päeva, kui 4 päeva poest juurde osta) on suht inimvõimete piir. Ja eks nad mängivad selle peale, et selliseid nolifereid, kel omakorda distsipliin Ironmani taset teha, on vähe. Enamik ikka silver või Gold level, mitte Ironman.

  4. #144
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Olen ise FTP konto omanik juba mingi kaks-kolm aastat(t2pselt ei m2leta).Panin ilma raketa nagu nugis.Kerisin ysna mitmeid deposid ka.Kaks kuud tagasi saatsin supportile kirja,et tahaks nagu rakebacki,et ilma selleta panevad pragusel ajal vaid tiblad.J2rgmisel p2eval tuli vastus,et nemad sellega ise ei tegele jne jne jne kuid nad saatsid mu andmed affile edasi.Kolm p2eva peale seda oli rakeback olemas.
    Tuleb lihtsalt viisakas kiri saata ilma kisata,et kui nuinahhui nyyd rakebacki ei saa siis pange oma si*ane sait p6lema.

    Sait kust rakebacki sain on http://www.rakebackpros.com/ .Pole just monstersait aga rahad tiksuvad ilusti iga n2dal arvele.V6ib ka neile otse meili saata.

  5. #145
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    Sama ju või mis ?

    nt: satikas 200k$gle on 500ftp ja iga 4400fp kohta pilet kui 1 punkt on 0,005$(poest ostes kui turniiridel kasutades) siis tuleb pileti väärtuseks 22$ nagu ka originaal on.

    Samas 750kle saab jah pileti 43000punktiga ehk 215$ peaks olema 216$ =+1$ :D
    Point selles, et ma ei näe mõtet FTPst esemeid osta, kui nende esemete väärtus kaubana pole kindel ja see läheb maha mu rake kogusummast. Turna sateliitide puhul ma tean, et tasu läheb samuti maha rake kogusummast, mitte rake backist, ning seetõttu tuleb ftpde eest turniiri sateliitide mängimine odavam, kui real money eest.

    Mis minus segadust on tekitanud:

    Kui ostsin poest kaupa, siis seda oli kohe mu affiliti kaudu tunda, et rakei läks kaotsi. Aga kui olen mänginud sateliite, ühe korra kaotanud ja ühe korra võitnud, siis see pole mu rakei tuntaval määral mõjutanud?

    ps: võib olla eksin ja rake võetakse tagantjärgi, eks näis.

  6. #146
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    Point selles, et ma ei näe mõtet FTPst esemeid osta, kui nende esemete väärtus kaubana pole kindel ja see läheb maha mu rake kogusummast. Turna sateliitide puhul ma tean, et tasu läheb samuti maha rake kogusummast, mitte rake backist, ning seetõttu tuleb ftpde eest turniiri sateliitide mängimine odavam, kui real money eest.

    Mis minus segadust on tekitanud:

    Kui ostsin poest kaupa, siis seda oli kohe mu affiliti kaudu tunda, et rakei läks kaotsi. Aga kui olen mänginud sateliite, ühe korra kaotanud ja ühe korra võitnud, siis see pole mu rakei tuntaval määral mõjutanud?

    ps: võib olla eksin ja rake võetakse tagantjärgi, eks näis.
    Kui MGRist (Monthy Generated Rake, millest arvutatakse RB) maha võetakse, siis pole vahet, kus sa oma punkte kulutad. Ainuke point on, et poes on asjad väga suure juurdehindlusega.
    Tegelikult ma ei ole amelikku vastust saanud, kas satellitide puhul võetakse maha või ei võeta, aga loogiline tundub, et ikka võetakse.

    See millest sina räägid, on et sul on satelliitide mängimise ROI plussis, mis on ka omamoodi õige, sest FTP sisseostetavad satelliidid on softimad kui real money omad IMO.

  7. #147
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Kui MGRist (Monthy Generated Rake, millest arvutatakse RB) maha võetakse, siis pole vahet, kus sa oma punkte kulutad. Ainuke point on, et poes on asjad väga suure juurdehindlusega.
    Tegelikult ma ei ole amelikku vastust saanud, kas satellitide puhul võetakse maha või ei võeta, aga loogiline tundub, et ikka võetakse.

    See millest sina räägid, on et sul on satelliitide mängimise ROI plussis, mis on ka omamoodi õige, sest FTP sisseostetavad satelliidid on softimad kui real money omad IMO.
    Mitte ainult softimaid vaid tulevad ka odavamad kui real money sateliidid, sest rake läheb MGRist maha, mitte RB. Kui läheks otse RBst maha siis poleks tõesti vahet, kas ostan raha eest satelliidile või FTPde eest. Seetõttu ka kaudselt overlay.

  8. #148
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    Mitte ainult softimaid vaid tulevad ka odavamad kui real money sateliidid, sest rake läheb MGRist maha, mitte RB. Kui läheks otse RBst maha siis poleks tõesti vahet, kas ostan raha eest satelliidile või FTPde eest. Seetõttu ka kaudselt overlay.
    Ei, vahet pole ju, kas teed sate või ostad poest. RB ikka sama (kui välja jätta see variant, et punkte kulutad kunagi kauges tulevikus, kui enam FTs ei mängi - aga miks enam ei mängi??)

  9. #149

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    huvitav kui ma ostan Poker Academy-st asju, kas siis ka läheb rackebackist midagi maha?

  10. #150
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    no see pood on seal jumala lage ka, sittagi pole tellida sealt. olen võtnud 24'' monitori ja paar chipsikohvrit sõpradele aga rohkem ei oska midagi sealt tellida. tahaks playstationit või läpakat aga euroopasse selliseid asju obv ei pakuta.

  11. #151
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    naisele mini cooper

  12. #152

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    aga kas need rahad mida seal pakutakse on ka sellised mida peab lahti mängima?

  13. #153
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas pkmarek
    aga kas need rahad mida seal pakutakse on ka sellised mida peab lahti mängima?
    Bonusraha pakutakse ainult Ironmani medalipoes ja need bonused tuleb lahti mängida ($0.05 per FTP oli mu meelest).

  14. #154

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Tylos
    Olen ise FTP konto omanik juba mingi kaks-kolm aastat(t2pselt ei m2leta).Panin ilma raketa nagu nugis.Kerisin ysna mitmeid deposid ka.Kaks kuud tagasi saatsin supportile kirja,et tahaks nagu rakebacki,et ilma selleta panevad pragusel ajal vaid tiblad.J2rgmisel p2eval tuli vastus,et nemad sellega ise ei tegele jne jne jne kuid nad saatsid mu andmed affile edasi.Kolm p2eva peale seda oli rakeback olemas.
    Tuleb lihtsalt viisakas kiri saata ilma kisata,et kui nuinahhui nyyd rakebacki ei saa siis pange oma si*ane sait p6lema.

    Sait kust rakebacki sain on http://www.rakebackpros.com/ .Pole just monstersait aga rahad tiksuvad ilusti iga n2dal arvele.V6ib ka neile otse meili saata.
    Saatsin fulltildi supportisse kirja ja sain vastu sellise kirja ehk siis on mul ka lootus olemas rb saada.

    Hello Mihkel,

    Thanks for getting in contact with us about rakeback.

    Although Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players, our preferred affiliate partner RakeBackPros.com offers rakeback to players who sign up through their website with Full Tilt Poker.

    We?ve sent your player details to RakeBackPros.com and they will be in direct contact with you.

    Regards,

    Pim
    Full Tilt Poker Support


    kas rakebackpros saatis sulle mingi emaili ka? ja millal reiki tagasi makstakse? iga nädal?


  15. #155
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Bikewarrior
    Saatsin fulltildi supportisse kirja ja sain vastu sellise kirja ehk siis on mul ka lootus olemas rb saada.

    Hello Mihkel,

    Thanks for getting in contact with us about rakeback.

    Although Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players, our preferred affiliate partner RakeBackPros.com offers rakeback to players who sign up through their website with Full Tilt Poker.

    We?ve sent your player details to RakeBackPros.com and they will be in direct contact with you.

    Regards,

    Pim
    Full Tilt Poker Support


    kas rakebackpros saatis sulle mingi emaili ka? ja millal reiki tagasi makstakse? iga nädal?

    See tundub olevat mingi käsi peseb kätt strateegia neil või siis out of box lihtsustatud lähenemine. Ma arvan, et kui sa oled omale affiliate välja valinud, siis peaks FullTilt olema nõus sinu valitud affiliate sulle külge panema.
    Maheaatom äkki täpsustab.

  16. #156

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    reiki makstakse reedel (mulle korra on vist ka laupäeval tulnud) ja päevade jaotus on teisipäevast esmaspäevani (loodan et oli arusaadav)


    Muide ka Poker Academyst saab rahalisi boonuseid võtta.

  17. #157
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Well done,bikewarrior!

    Mul l2ks kolm p2eva kuni rakebackprost kiri tuli,et mu rakeback hakas tiksuma.Raket makstakse n2dalagraafiku alusel.

    Kilu6,mul n2iteks ysna pohh kes peseb kelle k2tt kuni rakeback tiksub.Selle ise affi valimisega ei ole just pidu kuna paljud neist nagu ma aru olen saanud ei anna RB-d kui juba konto olemas.

  18. #158
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    niihh.. selel Ironmani Challengega on mul võimalik valida, kas Freerollid või Medalid? kui ma valin freerollid, siis ma medaleid üldse ei saa ega ju?

  19. #159
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    niihh.. selel Ironmani Challengega on mul võimalik valida, kas Freerollid või Medalid? kui ma valin freerollid, siis ma medaleid üldse ei saa ega ju?
    Siis ei saa medaleid, ainult freerolli. Freerolli väärtus peaks suurem olema kui medalitel.

  20. #160
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Samas on freerolli ajad väga halvad. Kunagi valisin, et tahaks freerolli aga õnneks on selline süsteem, et kui mängima ei jõua saab vähemalt medalid tagasi ! Ei kaota midagi. See oli kunagi eelmine aasta ma ei tea kas veel on.

Lehekülg 8, kokku 274 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES