Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 92, kokku 274 EsimeneEsimene ... 42829091929394102142192 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 821 kuni 1 840, kokku 5473
  1. #1821
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    :D

    Mul küll kõik korras.

    Super, viimasel ajal tuleb juba ööga FTP-> MB depo koju. !!! :)

  2. #1822
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    :D

    Mul küll kõik korras.

    Super, viimasel ajal tuleb juba ööga FTP-> MB depo koju. !!! :)
    Standard on 15 tundi vms.. mul alguses paar kuud tagasi kippusid sinna 35h juurde minema need FTP -> MB ülekanded, aga siis tegin kisa, et mis mõtttes ironmani nii koheldakse ning peale seda on ilusti poole päevaga üle läinud. Muidugi Starsi withdraw kiirusele vastu ei saa, aga paremaks on küll muutunud..

  3. #1823

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ...
    Viimati muudetud air343 poolt : 22.07.10 at 14:38

  4. #1824
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    tra mind ajab ikka see leili, et kui kasutan seda waiting listide asja.. siis no igakord pane uuesti oma filtreid miks see sitt ei või neid meelde jätta?.. ffs ma ei taha 10% ppf lauda istuda ju..

  5. #1825
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Koosta Favorites sellistest laudadest, kuhu istuda tahad, ja seal Favorites listis vajuta luupi. Siis võtab Waiting List Favoritesi valikud üle.

  6. #1826
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Koosta Favorites sellistest laudadest, kuhu istuda tahad, ja seal Favorites listis vajuta luupi. Siis võtab Waiting List Favoritesi valikud üle.
    ma koostasin favoriidid.. ja sealt võtsin waiting listi.. ja ta krdi libu ei võta neid filtreid üle:-(

  7. #1827
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Eiei, mitte waiting listi ei võta, vaid seal üleval, kus on see riba, My Ring Game Favorite, selle järel tuleb miski luup, mutrivõti jms. Sedasamust luupi pressi, siis kõik ok.:)

  8. #1828
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sa ära näpi favoriitide all waiting listi nuppu, vaid vajuta luupi ja pane search. ja oledki kõigis neis sinule sobiva filtriga laudades. ja kui sinna sellise filtriga laudu mängides juurde tekib, siis ta paneb sind sinna ka ootele automaatselt.

  9. #1829

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sai võidetud üks pilet FT Round 1 Freeroll Qualifier (Baltic Challenge). Aga ei saa täpselt
    aru mis selle piletiga nüüd teen. Leidsin selle koha kus räägib pikalt ja laialt aga inglise keel ei ole nii tugev, et aru saada...

  10. #1830
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mine FT lobby-requests-find tournametn by ID ja löö sisse number 169911115 ning vaata kas on su nimi seal kirjas.

  11. #1831

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Mine FT lobby-requests-find tournametn by ID ja löö sisse number 169911115 ning vaata kas on su nimi seal kirjas.
    Lihstam siis juba FT lobby's Ctrl+R vajutada või valida Requests ning Registered in tournaments.

  12. #1832

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tänud!

  13. #1833

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas Full Tilt võtab mingi raha kontolt maha kui pikka aega mitte mängida seal?
    PartyPokker võttis mingi 6$ fee, kuna 180 päeva olin inactive

  14. #1834

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas r3o Vaata postitust
    Kas Full Tilt võtab mingi raha kontolt maha kui pikka aega mitte mängida seal?
    PartyPokker võttis mingi 6$ fee, kuna 180 päeva olin inactive
    Ei võta imo.

    Ma sain ka Partyst sellise kirja, et võtavad maha mingi summa kuna pole kaua mänginud. Tegin insta cashoudi sealt, kuna anyways ei mängi seal enam.
    Päev hiljem sain uue kirja, kus pakuti mingit boonust ja stuffi, kui edasi mängiks.
    Kena süsteem on neil seal

  15. #1835

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    selline mure

    kandsin naise kontole oma VISAga raha üle. tydruk on siin võitnud vedi ja tahaks samale kaardi withdraw tega aga FT ei lase, ütleb et we cannot process your transaction at this time, please try again later, kas on tegu ajutise murega, või polegi mul võimalik seda raha kätte saada. a kas keegi on kasutanud seda local bank tranferi raha välja võtmiseks. kas pank võtab mingi summa enale ka või mis üldse toimub. deem kui palju küsimusi :)

  16. #1836

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas francisturbine Vaata postitust
    selline mure

    kandsin naise kontole oma VISAga raha üle. tydruk on siin võitnud vedi ja tahaks samale kaardi withdraw tega aga FT ei lase, ütleb et we cannot process your transaction at this time, please try again later, kas on tegu ajutise murega, või polegi mul võimalik seda raha kätte saada. a kas keegi on kasutanud seda local bank tranferi raha välja võtmiseks. kas pank võtab mingi summa enale ka või mis üldse toimub. deem kui palju küsimusi :)
    Mul on siiani toiminud ja pank pole ka midagi vahelt võtnud.

  17. #1837
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas francisturbine Vaata postitust
    selline mure

    kandsin naise kontole oma VISAga raha üle. tydruk on siin võitnud vedi ja tahaks samale kaardi withdraw tega aga FT ei lase, ütleb et we cannot process your transaction at this time, please try again later, kas on tegu ajutise murega, või polegi mul võimalik seda raha kätte saada. a kas keegi on kasutanud seda local bank tranferi raha välja võtmiseks. kas pank võtab mingi summa enale ka või mis üldse toimub. deem kui palju küsimusi :)
    "we cannot process your transaction at this time, please try again later"
    Seda on mul korduvalt andnud just withdraw nupule vajutades, kui avaneb eraldi aken. 15 min hiljem proovinud ja töötanud,

  18. #1838

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    full tilt signature cap 2200p - laivis näeb välja ikka ülisaast (pildilt tundub täitsa okei müts)

  19. #1839
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Küsimus. On üle 6834 punkti. On kedagi kes oskab häid turnasid soovitada nende punktide eest. Võin mängida satikaid aga ei tea millised need head on. Andke nõu.

  20. #1840
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mis värk on nende laudadega, mis oleks nagu fullring lauad, aga tegelikult on 8 mängijat ja 9. kohal istub "Reserved" staatusega lauanimeline mängija? Mis see tähendab?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES