Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 94, kokku 274 EsimeneEsimene ... 44849293949596104144194 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 861 kuni 1 880, kokku 5473
  1. #1861
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 336

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP Iron Man süsteem on vist maailmas kõige keerulisem. Ma ei ole viitsinud süveneda aga siiani ei ole mitte midagi aru saanud.

  2. #1862
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ironmani väljareklaamitud hüvedest võid automaagiliselt neljandiku summast korstnasse kirjutada kuivõrd MRGd nuditakse praktiliselt igal võimalikul juhul (boonus, depo, withdraw, ost poest, guaranteed turna overlay)

  3. #1863
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    FTP Iron Man süsteem on vist maailmas kõige keerulisem. Ma ei ole viitsinud süveneda aga siiani ei ole mitte midagi aru saanud.
    sisuliselt, kui teed kuus teatud arvu päevi 200FTP'd (100FTP päevadega on ka võimalik neid leveleid saavutada), siis saad mingi taseme.. bronze, silver, gold, iron.. ironi jaoks pead 25'l päeval kuus tegema 200FTP'd..

    vastava kuu ironi leveli eest antakse sulle medaleid, medalite hulk sõltub sellest mis leveli sa said ja kui palju järjestikkuseid kuid sa üldse oled mõne leveli saanud.. niipea kui mõni kuu vahele jääb, algab see count uuesti nullist.
    Lisaks on võimalik igal kuul mängida oma leveli guaranteed freerollis 10k, 15k, 20k, 30k vist olid nii.. kui freerolle ei viitsi mängida võid valida selle asemel lisaboonusmedalid.

    Ja veel lisaks pannakse su boonuse accile juurde rahaline summa vastavalt saavutatud levelile, 25, 50, 75, 100. Kui sa poolaasta viimasel kuul (juuni ja detsember) ka vähemalt bronze taseme saavutad, siis järgmisel kuul ilmub sulle vabastatav boonus poole aasta jooksul kogunenud ironmani levelite summade eest max 600...

    ironmani medalite eest on võimalik osta nänni ja boonuseid või näiteks täita ironmani tegemata päevi/kuid. Kui sa oled mingi 24+ kuud järjest mõne leveli saavutanud, siis hakkad saama juba medaleid sellises hulgas, et lisaks ironmani boonusele saad medalite eest ka vähemalt korra poole aasta jooksul 600 taalast boonust osta.

    nipet-näpet on veel, nt kui mängid päevas üle 500FTP eest, siis saad lisamedaleid jms..

  4. #1864
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ehk siis ikkagi haigelt keeruline ja eeldab, et sa oled FTP pärisori, kes teeb nädalas 6 teopäeva mõisale.

  5. #1865
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    ehk siis ikkagi haigelt keeruline ja eeldab, et sa oled FTP pärisori, kes teeb nädalas 6 teopäeva mõisale.
    nohh.. NL50 ja NL100 regide jaoks saavad need 200FTP'd väga lihtsalt täis... mul päris mitu päeva ka kuus kus üle 1000FTP tekib... ironi levelit ma ei viitsi punnitaga, aga Gold ja Silver tulevad iseenesest, pean ainult peale passima, et kui mõni kuu ei tule täis, siis mingi 150 vms punkti eest ostan consecutive mounth.. ehk kuu täidetakse ära minu eest.. hetkel medaleid vähe ja midagi nende eest ostnud ei ole, aga ma arvan et järgmise aasta lõpuks saan juba hakata regulaarselt 600 taala boonuseid vabastama hakata..

  6. #1866
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 336

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Päevadega seostamine on ikka täisajuvabadus. Pangu kasvõi tegemata päeva eest järgmisel päevla trahv vms. oleks ka mõistlikum kui tulla ja oma mõttetud 200 punni ära teha.

  7. #1867
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Päevadega seostamine on ikka täisajuvabadus. Pangu kasvõi tegemata päeva eest järgmisel päevla trahv vms. oleks ka mõistlikum kui tulla ja oma mõttetud 200 punni ära teha.
    Neli päeva kuus saad nö trahvid Ironmani poest osta, kui nendest ei aita, siis terve kuu osta.

    Idee siis selles, et kui on kaua järjest Ironmani kogu aeg olnud, siis saab veelgi lisamedaleid iga kuu.

    Samuti mid-year ja year-end bonustel pole mahaminekut MGRst mu meelest. Samas nad ei promo aktiivselt neid poolaasta bonuseid kui nende kõige suuremat bonus süsteemi, selline mittepromomine on iseenesest ajuvaba, ilmselt nad arvavad - a) rahvas niikuinii nuhib välja b) kui rahvas ei tea, siis las jääb ilma c) kui toal hakkab kehvasti minema, siis nad lihtsalt ei maksa poolaasta bonust
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 02.08.10 at 09:35

  8. #1868
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    imho on ka see ironmani värk tegelikult päris hea promo.. pikemas perspektiivis hakkab ta tõesti head rakebacki andma.. seda enam kui siin juba mõned ennustavad, et pikas perspektiivis kaovad otsesed rakebacki dealid üldse ära..

    kui neid consecutive mounthisid või päevasid poleks võimalik osta, siis oleks pervo süsteem, aga ostmise võimalus jusht teeb sellest väga hea promo..

  9. #1869
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Vihkan kõiki neid promosid, mis sunnivad mind mängima. Õnneks mingi silver/gold tase tuleb iseenesest ära ja lisa 25$-50$ mind ei motiveeri. Ei näe eriti mõtet ironmani nimel pea enamus päevad mängida kui mõni päev on kehv tuju ja spewin stacki või kaks.

    EDIT: Võib ju vaielda, et mis see tund mängimist pole, aga sellise mindsetiga, et minna punkte tegema ja ainult 1h võtab aega, vähemalt mina failin. :(

  10. #1870
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    absoluutselt õige.. seepärast ma ka ei aja näpuga järge mingi leveli täis tegemiseks, sest kasu +25 taala mingi järgmise leveli eest on mannetult väike ja kindlasti ei kata ära -EV'd kehva mindsetiga mängima asudes... aga NL50 ja NL100 on sellised limiidid, kus kuu viimasel nädalal tasub vaadata kas ja kui palju on puudu mingist levelist ja sellest sõltuvalt siis kas osta mõni päev/kuu või mitte...

  11. #1871

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kui ma nyyd kolmap2ev koju jouan, kas ma saan eelmiuse kuu omal ironmani ka osta veel? eelmine kuu m2ngisin 1 p2eva

  12. #1872
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kui ma nyyd kolmap2ev koju jouan, kas ma saan eelmiuse kuu omal ironmani ka osta veel? eelmine kuu m2ngisin 1 p2eva
    ma arvan, et suppordiga suheldes ehk saab.

  13. #1873
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ma arvan, et suppordiga suheldes ehk saab.
    Peaks ka ilma suhtlemata saama, kui õigesti mäletan, siis juuni alguses ostsin ka consecutive monthi, kuna maikuu jäi tegemata, ja töötas kenasti.

  14. #1874

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Keegi iron mani medalite eest turnapileteid on ostnud? Ostsin ühe pileti, aga kui tahan 26$ turnale regada, siis ei näita, et oleks pileti ostnud.

  15. #1875

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Iron Man on väärt 43k krooni aastas. Micro grinderitele tubli bankroll boost.

  16. #1876
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma ikka eriti ei biidi lahti seda teemat. :S

    Olen päris palju grindinud, aga mingeid dollareid pole üle tulnud... või pean ise kuskile veel vajutama?

    "Iron Man Store
    You have 30 medals." mis nendega teha saab otseselt?

  17. #1877
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Ma ikka eriti ei biidi lahti seda teemat. :S

    Olen päris palju grindinud, aga mingeid dollareid pole üle tulnud... või pean ise kuskile veel vajutama?

    "Iron Man Store
    You have 30 medals." mis nendega teha saab otseselt?
    3000 medali eest saad 600$ boonuse osta, seega koguda veel hulgim vaja sul :).

  18. #1878
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Keegi iron mani medalite eest turnapileteid on ostnud? Ostsin ühe pileti, aga kui tahan 26$ turnale regada, siis ei näita, et oleks pileti ostnud.
    Ju sa pole siis seda veel kätte saanud. Eelmisel lehel näiteks Siim kirjutab, et ootab raudmehe poest ostetud boonust juba mitu nädalat. Võiks ju arvata küll, et onlines peaks asjad sekunditega käima, aga...

  19. #1879
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas sinisebra Vaata postitust
    Iron Man on väärt 43k krooni aastas. Micro grinderitele tubli bankroll boost.
    ma ei jõua seda matat ära oodata juba

  20. #1880

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Hetkel antakse maksimumina 900 medalit iron man kuu eest.
    Pluss 100 medalit kui freerollist loobuda.
    Pluss 15 medalit kui one-a-day-freerollist loobuda.

    900+100+15 = 1015 medalit kuus.
    1015x12=12180 medalit aastas
    3000 medalit = 600 $
    12180:3000 = 4.06
    4x600$ = 2400$

    Lisaks antakse 2x aastas mid-year bonust, s.o. 1200$
    2400+1200 = 3600$
    3600$ x 11,92 (dollari kurss hetkel) = 43133 EEK

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES