Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 274 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 5473
  1. #161
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Siis ei saa medaleid, ainult freerolli. Freerolli väärtus peaks suurem olema kui medalitel.
    Vale vastus!
    Sa ei saa boonusmedaleid kui valid freerolli. Medaleid saad ikka. Boonusmedalite asemel võid valida freerolli. Boonusmedalite arv on konstantne iga kuu vastavalt levelile. Tavaliste medalite arv kasvab vastavalt sellele pikale tabelile (3 aastat jutti ironman saab 900 medalit kuus). Neid antakse ikka isegi kui valid freerolli, mis muide on kell 2 öösel. Ma küll ei viitsi sellepärast üleval istuda, et platseeruda väikese % tõenäosusega rahadesse ja skoorida 5 taala.

  2. #162
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mitte mu**igi ei saa aru.. Iron taseme eest saab 100 medalit.. right... kui ma valin Freerollid, siis ma ikkagi saan 100 medalit? kui ma ei vali Freerolli saan ma ikkagi 100 medalit?

    kui see Freerolli valimine mõjutab ainult neid ironman plus medaleid (neid mis saad kui teed päevas rohkem kui 500FTP'd) siis loomulikult on mul neist pohhui ja valin Freerolli.

  3. #163
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kui valid freerolli, siis saad ainult 100 medalit. Kui valid boonusmedalid, siis saad esimene kuu 100+100 (+100 vist veel esimese kuu eest), 2-3 kuu iga kuu 120+100 jne.

    Ironman Plus on üldse naljanumber, sest ühe medali väärtus on heal juhul 20 senti, mis läheb veel mahaarvestamisele sinu rakest, siis kuus saad neid Ironman Plus medaleid max 60 tk. Noh, 10 taala selle eest, et ma iga jumala päev 500 punkti rügan ei pane just rõõmust käsi väristama. Olgu öeldud, et NL25 6-max laud toodab tunnis ca 12 FTP-d.

    Ja üldse on nii, et kui sa Ironmani leveli kätte saad (tehtav NL50-s) siis võid nina veriseks mängida aga boonust sa oluliselt rohkem ei saa. Ainult rakebacki. Ironmani boonust sa saad rahaliselt enamvähem sama palju kas sa mängid päevas täpselt 200 punkti või 2000 punkti.

  4. #164
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Ja üldse on nii, et kui sa Ironmani leveli kätte saad (tehtav NL50-s) siis võid nina veriseks mängida aga boonust sa oluliselt rohkem ei saa.
    öhöhöö.. ma saan NL25s Ironmani kätte see kuu:-)

  5. #165

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Doh, vahetasin mingi Standard view peale oma full tilti softi, tegin restardi FT'le ning tagasi lülitudes oli taas Classic ning ühtegi texti pole näha kõikidel vajutatavatel aladel. Tegin reinstalli ka Full tildile, ikka sama seis. Ülamenüüd pole ka näha, et vahetada Standard view või Classic view vahel või whatever.
    See oli vist mingi Standard bug, kui uus soft tuli, kuda ma korda saan?

  6. #166
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Doh, vahetasin mingi Standard view peale oma full tilti softi, tegin restardi FT'le ning tagasi lülitudes oli taas Classic ning ühtegi texti pole näha kõikidel vajutatavatel aladel. Tegin reinstalli ka Full tildile, ikka sama seis. Ülamenüüd pole ka näha, et vahetada Standard view või Classic view vahel või whatever.
    See oli vist mingi Standard bug, kui uus soft tuli, kuda ma korda saan?
    kui uninstalli teed, siis lase ka FTP kataloog shift+deletega tühjaks.

  7. #167

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Thx, saved my day!

    Aga filtritest ikka aru ei saa, mix seal üleval Standard view's kolmes lahtris Hold'em on?
    Ja mix ma esimeses Hold'emit clickida ei saa?
    Ja kus mu lauad kaovad, kohe kui mingit filtrit näpin, aga hiljem filtrit disablides ka tagasi ei tule!?

  8. #168
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Väike promo tuli FTsse, iga päev siis tuleb 1 punkt teha vähemalt kahes rahalauas korraga.

    Selleks, et promo kehtima hakkaks, tuleb promo lehele minna ja teha OPT IN
    ----

    Take 2 - Earn up to $50 and Double Points

    Earn up to $50 cash AND double the number of Full Tilt Points you’d normally receive, during Take 2.

    Take 2 runs from Tuesday, September 1st to Wednesday, September 30th. By playing at least two ring-game tables at the same time during Take 2, you’ll earn double Full Tilt Points on both tables. Play as often as you can during September and you’ll be rewarded with cash, up to $50, depending on the number of days you play.
    Get up to $50 in Cash

    The more you play during Take 2, the more cash you can earn. Reach four different levels depending on the number of days that you play and you can earn up to $50:

    * Level 1: Play for 5 days and receive $5
    * Level 2: Play for 10 days to get $10, for a cumulative total of $15
    * Level 3: Play for 15 days and take home another $10, a cumulative total of $25
    * Level 4: Play for 25 days and you’ll earn an additional $25, for a cumulative total of $50

  9. #169
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mhm.. ma nägin seda eile jah promotionite all, aga ei lugenud.. sisuliselt ei muuda see midagi.. lasen samamoodi laudades edasi.. iseasi kas ma viitsin kuus 25'l päeval hoorata 50 taala nimel.. 25 taala kukub igal juhul niisama..

  10. #170
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas ma saan nüüd õieti aru?

    Piisab sellest kui mängida 1.-30. sept 25 päeva järjest 2 laual - siis selle eest saab $50.
    Mingit kindlat punkti summat kokku ei ole vaja saada?


  11. #171

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Päeva kohta vähemalt 1 FTP on nõue

  12. #172
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Päris hea promo minujaoks aga noh suht raske teha NL2's seda :D

  13. #173
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Oot palju seal NL2 mängima peabki. Et 1 FTP saada?

    Ma kavatsen endale selle raha eest PT3 mini varjandi soetada ;D

  14. #174
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ega ma seda punktivärki eriti ei jaga aga ma sain nii aru et dollari rake pealt saab 1 punkti? NL5 oleks see juba suht lihtne.

  15. #175
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ühest punktist piisab ju.
    No pead poti suureks saama siis tuleb vapsee kiirelt

  16. #176

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP ja rake on kaks eraldi seisvat asja. FTP jaoks ei ole vaja flopi vaadata, need tulevad kaasa mängimise eest. Ja mida suurem on lauas keskmise poti suurus, seda rutem tulevad need FTPd.

  17. #177
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Küsimus!
    Kui te mängide stack laotusega, mida siin foorumis on kiidetud, siis kas teil on sama probleem, et kui on nt 10 lauda korraga, siis on ka arvuti kohe jube uimane. Samas kui mängida Tile's siis kõik OK!


  18. #178
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Stack töötab mul vähemalt hästi, kuigi pole eriti kaasaegne arvuti enam :D 13-14 lauda täitsa ok

  19. #179

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Küsimus!
    Kui te mängide stack laotusega, mida siin foorumis on kiidetud, siis kas teil on sama probleem, et kui on nt 10 lauda korraga, siis on ka arvuti kohe jube uimane. Samas kui mängida Tile's siis kõik OK!

    mu meelest ei ole vahet, kas on stack laotusega. Kui arvutil mälu vähe, siis hakka 10 lauda venima küll. Mul 512Mb ja 10 laua puhul annab tunda, laotuses olenemata

  20. #180
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Selle rakebacki kohta küsimus, et kui ma ei ole FTPsse ühtegi depot teinud (see-eest raha on olemas ning mängin), kas ma saaks RB-d taotleda?
    Peaks supporti kirja saatma ilmselt?

Lehekülg 9, kokku 274 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 26 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 26 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES