Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
Mulle mängijana meeldibki just see, et Starsiga liitudes ei saa tünga saada affiliate käest. Siin enamuses teistes tubades on koguaeg selline tunne, et keegi teenib rohkem, kuna tunneb kedagi, keda mina ei tunne.
Selles suhtes on sul õigus. Affiliatetega on sama lugu nagu meie riigis näiteks elatustasemega. On inimesed, kes saavad pakkuda algelisi diili, on inimesi (vähe), kes saavad pakkuda väga häid diile ning inimesed, kes kahe vahele jäävad.

Sama olukord on ka mängijatega. On need, kes mängivad vähe, need, kes palju ja kõik, kes sinna vahele jäävad. Igaühe n.ö. "tasu" toalt on ka sellele vastav.

Kui vaatan olukorda mängijana, siis mul oleks väga hea meel, kui oleks olemas Starsi affiliate, kes saab mulle pakkuda konkreetselt cashi kätte, kui ma tõesti mängin ja pingutan rohkem, kui ülejäänud, kes on minuga n.ö. samal levelil selle asemel, et saada osaleda igakuisel freerollil näiteks.

Tünga võib affiliate käest ikkagi saada. Näiteks tehakse mingi FPP race, freerollid, satelliitid live eventile vms (affiliate korraldatud ja tema poolt kinni makstud obv) ning siis tuleb välja, et affiliate ei suuda kinni maksta. Üle võib saada igal pool.

Ei mõista kedagi ega midagi hukka. Kellele meeldib, kellele mitte. Minule isiklikult ei meeldiks, kui FTP affiliate programm muudetakse Starsi sarnaseks. Puhtalt seepärast, et hakataks ära kasutama oma monopoli ning sundima peale asju, mis vähendavad affiliate võimalusi. See on senimaani olnud suurim kartus igalpool, kus ma midagi lugenud olen. Stars on juba mingi aeg dikteerinud turgu pärast FTP kokku kukkumist, aga nüüd nad üldse ära ostes oleks see üüratu monopol ning kõik, mis nad teevad on "seadus".

Ma võrdleks seda sellega, et sa lähed tööle Full Tilti ja oletame, et BF-i poleks juhtunud. Enne tööleminekut oli sul valida Starsi ja FTP vahel ning Starsi pakkumine, tingimused jms ei sobinud kohe üldse sulle ning see oli põhjus miks läksid FTP-sse tööle. Nüüd tuleb Stars, ostab FTP ära ning kõik töötingimused muudetakse taoliseks, mis sulle juba alguses ei meeldinud(ala ametiauto võetakse ära, pead kuskil Maltal vms ise hakkama maksma elukoha eest, ei kompenseerita tööreise jms). Ehk siis sa oled sundolukorras, kas jääda tööle ning ära kannatada kõik see mispärast sa sinna tööle ei tahtnud või otsida omale uus töökoht.