Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 265, kokku 274 EsimeneEsimene ... 165215255263264265266267 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 281 kuni 5 300, kokku 5473
  1. #5281

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mulle mängijana meeldibki just see, et Starsiga liitudes ei saa tünga saada affiliate käest. Siin enamuses teistes tubades on koguaeg selline tunne, et keegi teenib rohkem, kuna tunneb kedagi, keda mina ei tunne.
    Selles suhtes on sul õigus. Affiliatetega on sama lugu nagu meie riigis näiteks elatustasemega. On inimesed, kes saavad pakkuda algelisi diili, on inimesi (vähe), kes saavad pakkuda väga häid diile ning inimesed, kes kahe vahele jäävad.

    Sama olukord on ka mängijatega. On need, kes mängivad vähe, need, kes palju ja kõik, kes sinna vahele jäävad. Igaühe n.ö. "tasu" toalt on ka sellele vastav.

    Kui vaatan olukorda mängijana, siis mul oleks väga hea meel, kui oleks olemas Starsi affiliate, kes saab mulle pakkuda konkreetselt cashi kätte, kui ma tõesti mängin ja pingutan rohkem, kui ülejäänud, kes on minuga n.ö. samal levelil selle asemel, et saada osaleda igakuisel freerollil näiteks.

    Tünga võib affiliate käest ikkagi saada. Näiteks tehakse mingi FPP race, freerollid, satelliitid live eventile vms (affiliate korraldatud ja tema poolt kinni makstud obv) ning siis tuleb välja, et affiliate ei suuda kinni maksta. Üle võib saada igal pool.

    Ei mõista kedagi ega midagi hukka. Kellele meeldib, kellele mitte. Minule isiklikult ei meeldiks, kui FTP affiliate programm muudetakse Starsi sarnaseks. Puhtalt seepärast, et hakataks ära kasutama oma monopoli ning sundima peale asju, mis vähendavad affiliate võimalusi. See on senimaani olnud suurim kartus igalpool, kus ma midagi lugenud olen. Stars on juba mingi aeg dikteerinud turgu pärast FTP kokku kukkumist, aga nüüd nad üldse ära ostes oleks see üüratu monopol ning kõik, mis nad teevad on "seadus".

    Ma võrdleks seda sellega, et sa lähed tööle Full Tilti ja oletame, et BF-i poleks juhtunud. Enne tööleminekut oli sul valida Starsi ja FTP vahel ning Starsi pakkumine, tingimused jms ei sobinud kohe üldse sulle ning see oli põhjus miks läksid FTP-sse tööle. Nüüd tuleb Stars, ostab FTP ära ning kõik töötingimused muudetakse taoliseks, mis sulle juba alguses ei meeldinud(ala ametiauto võetakse ära, pead kuskil Maltal vms ise hakkama maksma elukoha eest, ei kompenseerita tööreise jms). Ehk siis sa oled sundolukorras, kas jääda tööle ning ära kannatada kõik see mispärast sa sinna tööle ei tahtnud või otsida omale uus töökoht.

  2. #5282
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Selles suhtes on sul õigus. Affiliatetega on sama lugu nagu meie riigis näiteks elatustasemega. On inimesed, kes saavad pakkuda algelisi diili, on inimesi (vähe), kes saavad pakkuda väga häid diile ning inimesed, kes kahe vahele jäävad.

    Sama olukord on ka mängijatega. On need, kes mängivad vähe, need, kes palju ja kõik, kes sinna vahele jäävad. Igaühe n.ö. "tasu" toalt on ka sellele vastav.

    Kui vaatan olukorda mängijana, siis mul oleks väga hea meel, kui oleks olemas Starsi affiliate, kes saab mulle pakkuda konkreetselt cashi kätte, kui ma tõesti mängin ja pingutan rohkem, kui ülejäänud, kes on minuga n.ö. samal levelil selle asemel, et saada osaleda igakuisel freerollil näiteks.

    Tünga võib affiliate käest ikkagi saada. Näiteks tehakse mingi FPP race, freerollid, satelliitid live eventile vms (affiliate korraldatud ja tema poolt kinni makstud obv) ning siis tuleb välja, et affiliate ei suuda kinni maksta. Üle võib saada igal pool.

    Ei mõista kedagi ega midagi hukka. Kellele meeldib, kellele mitte. Minule isiklikult ei meeldiks, kui FTP affiliate programm muudetakse Starsi sarnaseks. Puhtalt seepärast, et hakataks ära kasutama oma monopoli ning sundima peale asju, mis vähendavad affiliate võimalusi. See on senimaani olnud suurim kartus igalpool, kus ma midagi lugenud olen. Stars on juba mingi aeg dikteerinud turgu pärast FTP kokku kukkumist, aga nüüd nad üldse ära ostes oleks see üüratu monopol ning kõik, mis nad teevad on "seadus".

    Ma võrdleks seda sellega, et sa lähed tööle Full Tilti ja oletame, et BF-i poleks juhtunud. Enne tööleminekut oli sul valida Starsi ja FTP vahel ning Starsi pakkumine, tingimused jms ei sobinud kohe üldse sulle ning see oli põhjus miks läksid FTP-sse tööle. Nüüd tuleb Stars, ostab FTP ära ning kõik töötingimused muudetakse taoliseks, mis sulle juba alguses ei meeldinud(ala ametiauto võetakse ära, pead kuskil Maltal vms ise hakkama maksma elukoha eest, ei kompenseerita tööreise jms). Ehk siis sa oled sundolukorras, kas jääda tööle ning ära kannatada kõik see mispärast sa sinna tööle ei tahtnud või otsida omale uus töökoht.
    Ajad ju segast. PokerStarsis ongi ju selline süsteem: mida rohkem reiki maksad, seda suurem on rakeback ja see tõuseb up to 80%.

    FTP-ga ka ei ole nõus, sest kui PokerStars ei osta FTP-d siis ei osta seda keegi ja PokerStars on ikkagi monopol ainukese vahega, et mängijad ei saa rahasid tagasi. Teiseks ta ei ole päris monopol, sest valikuvõimalusi on küll ja veel.

  3. #5283

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma ei hakka jutule vastu vaidlema, sest siin on tegemist arvamuse avaldamisega ning igalühel on see omamoodi, kuid väide, et "kõik pokkeritoad lubavad revenüü protsenti, mida arvestatakse reigist, millest on kulud maha läinud (pokkeritoa reaalne kasum mängija kohta), mitte reigist, mida mängija maksab." ei ole tõene. 90% tubades on sul võimalik valida, kas sa võtad Gross diili või Net diili. Esimene on siis, et saad % reaalse mängija Rake pealt kust pole boonuseid jms maha võetud. Teine on siis too, mida sina kirjeldasid.

    Suured hiiud nagu Stars, 888 ja Party tõesti enam ei anna taolisi diile, kuid aastaid tagasi, kuid pokker oli alles kasvuhoos ning toad olid võrreldes praegusega mängijate arvult kordades väiksemad jagati lahkelt igasuguseid erinevaid diile. Jah, seda tegi ka Stars, aga ajal mil mina ja sina olime ilmselt hõivatud pilsneri limpsimisega keldripoodide ees.

    Loo moraal on lihtsalt see, et nii kui tuleb aeg mil tuba suudab omal jõul püsida kahel jalal ning toa majandus on stabiilne hakatakse neid kottima, kes on aidanud toal saada nii suureks nagu ta on. Kõige hiljutisem näide sellest on 888, kus lõpetati ära kõiksugu rev share diilid, 888 võttis oma skinide üle kontrolli ning pakutakse edaspidi ainult CPA diile (saad $xx summa iga mängija pealt, kes teeb depo ja rakeb natuke). Tubade kõige põhilisem mure on see, et nende sisene majandus oleks stabiilne. See tähendab seda, et mängijad ei võtaks raha välja ning fishe oleks rohkem. Affiliated saadavad palju võitvaid mängijaid, kes regulaarselt võtavad raha välja, mis nad on fishidelt võitnud, aga kui tekib hetk, kus toal on piisavalt regular fishe või nende juurdevool on stabiilne pole neil enam vaja affiliate, kes tooksid võitvaid/cashoutivaid mängijaid juurde ning muudetakse affiliate diilid halvaks.

    Lihtne selgitus fishide vajaduse järgi on see, et fish ei cashi raha välja. Ta mängib lauas teiste fishide vastu ning genereerib rake kuni tal see raha on nullis rake pärast. Omavahel jagatakse seda raha ning mingi hetk kulub see rake näol ära.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Starsi affiliate programm ei ole kohutav! Absoluutselt kõik pokkeritoad lubavad revenüü protsenti, mida arvestatakse reigist, millest on kulud maha läinud (pokkeritoa reaalne kasum mängija kohta), mitte reigist, mida mängija maksab. Osadel pokkeritubadel puuduvad raportidest kulud ehk nn. deductonid. Maakeeli kui sul on 20% diil, mängija maksab $1000 reiki, kulud tema puhul on $500 siis sa ei saa $200 vaid saad $100. See on igal pool nii. Oskan hetkel nimetada 2-3 tuba kus ei ole deductoneid aga oskan nimetada ka pokkeritoa, kus deductionid on iga kuu 100% ulatuses.

    See, et PokerStars ei näita mängijate nimesid ongi selleks, et ei tekiks osadel affiliatedel eelist. Kui sa näed mängija nime siis sa näed palju ta reiki maksab, palju tal on deductoneid, palju sa ta pealt kasumit teenid ja saad seda temaga jagada ehk pakkuda otsest rakebacki. See annab väga suure eelise, teiseks peab siis PokerStars hakkama kontrollima affiliatesid, et nad ausalt jälgiks poliitikat ja ei maksa rakebacki ehk lisatöökulu PokerStarsile.

    Samal põhjusel ei anna nad ka sulle eraldi trackereid. See tähendab, et kui sa saad näiteks 10 trackerit siis sa saad iga trackeri alla panna eraldi mängija, märgistad nad excelis või mujal ära ning saad jällegi RB-d maksta. Sinu probleemi lahenduseks on PokerStarsil olemas marketing koodid, mida nad jagavad suht lahesti. Iga reklaami või leheküljel kasutad erinevat marketing koodi ja nii näed oma reklaami või lehekülje efektiivsust.

    PokerStarsi ja FTP-d ei saa võrrelda, sest FTP-s deductionid olid põhiliselt boonused, mis avanesid väga väikeste osade kaupa ehk deductioneid oli igapäev stabiilselt. PokerStarsis deductionid on boonused, stellarid ja milestoned. Kõik nad avanevad väga suurte osadena ($4000 boonus, $2700 milestone jne) aga harvem, mis võib tekitada illussiooni, et PokerStars röövib.

    Isegi affiliate bussinessmanina (selleks ma end ei pea) on mul sitaks hea meel, et ei näe mängijate statistikat ja nii jään ma konkurentsivõimelisemaks vanade ja suurte hiidudega, sest ega ka neil mitte midagi suurt vastu pakkuda ei ole. See mõnekümne dollariline freeroll, mida mängitakse aastas korra siis kui meelde tuleb ei ole paljudele kaalukausiks (kunagi tõenäoliselt oli).

    Pigem PokerStarsi puhul on kaalukausiks just "juhuslikkus" või "usk" oma ema kommuuni, mitte ei klikita läbi lingivabrikute (maheaatomilt hea väljend). FTP puhul näiteks hakkas juba väga suurt rolli mängima SEO - mis link esimesena andis vaste sõnale FTP rakeback, see sai mängija omale aga samas teadjamad mängijad tegid ikkagi liitumise läbi nende kohtades, mis pakkusid RB-d + olid neile kaudselt või otseselt vajalikud.

    PS! Su jutust ma ikka välja ei loe, et kuidas PokerStars RB-d vihkab. IMO tema skeem on ideaalne ja sarnased skeemid: 888.com ja Party töötab see ka väga hästi.

  4. #5284

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ajad ju segast. PokerStarsis ongi ju selline süsteem: mida rohkem reiki maksad, seda suurem on rakeback ja see tõuseb up to 80%.

    FTP-ga ka ei ole nõus, sest kui PokerStars ei osta FTP-d siis ei osta seda keegi ja PokerStars on ikkagi monopol ainukese vahega, et mängijad ei saa rahasid tagasi. Teiseks ta ei ole päris monopol, sest valikuvõimalusi on küll ja veel.
    Enamikes kohtades on jah selline süsteem, aga kui sa oled aastaid mänginud ning koguaeg suht samal levelil tahaks ju midagi enamat, sest sa oled olnud lojaalne klient.

    Toon näiteks 888, kus võid mängida 3 aastat järjest ning live chatis seda mainides topitakse sulle ikka näkku seda $10 instant boonust, mida saab ka sama vend, kes on kuu aega mänginud ja jõudnud sinuga samale levelile.

  5. #5285
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas FTP siis jagas mängijate konta individuaalset infot?

  6. #5286
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Kas FTP siis jagas mängijate konta individuaalset infot?
    jah aga seal ei olnud mitte mingit vahet, sest protsent oli nii väike ja affiliate eelist ei saa. aga FTP oli vana varganägu, sest liituma pidi läbi affiliate, et rakebacki saada ja FTP-le meeldis kui liituti ikka ilma RB-ta.

  7. #5287
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mida siis ftp lojaalsed mängijad said peale ftp enda pakutud hüvede?

    mina mängisin mitu aastat ftp's, millegipärast ei tulnud affiliate mulle midagi pakkuma.

    näiteks olympicus ei mängi ma muuhulgas ka sellepärast, et sealsest rakeback süsteemist on võimatu aru saada. iga kord kui mängin, siis on tunne, et kuidagi mind kotitakse ja teenin kellelegi raha.

  8. #5288
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    mida siis ftp lojaalsed mängijad said peale ftp enda pakutud hüvede?

    mina mängisin mitu aastat ftp's, millegipärast ei tulnud affiliate mulle midagi pakkuma.

    näiteks olympicus ei mängi ma muuhulgas ka sellepärast, et sealsest rakeback süsteemist on võimatu aru saada. iga kord kui mängin, siis on tunne, et kuidagi mind kotitakse ja teenin kellelegi raha.
    Olen täiesti päri. OO puhul olen ma ise ka mitmeid kordi segaduses olnud.

  9. #5289

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ma olen seda sada korda rääkinud ja räägin saja esimene kord veel: suurel ja korralikul pokkeritoal, mida lõviosa mängijatest tunnevad, puudub praktikas igasugune vajadus nuumata kolmandat ettevõtet. PokerStarsi või kasvõi PartyPokeri bränd on maailmas kümneid kordi tuntum kui mistahes vahendaja oma. Mis kasu affiliate neile siis ikkagi pakub?

    Reigivahendajatest affiliate-lehed olid eelmise kümnendi sünnitis, mis tekkisid mängijate, proffide ja pokkeritubade arvu hüppelise kasvu tõttu ning meeletu konkurentsi tingimustes, kus iga ettevõte kruvis aina kõrgemale protsente, et saavutada näilist konkurentsieelist ning vajas eduka SEO jaoks tuhandeid linke. Kuhu see viis, võivad kõik näha - ka need, kes siiani vaatavad mingeid numbreid ja on nõus kulutama mõne % nimel aega jumal teab mis urgaste otsimise nimel, selle asemel et see aeg panustada enda ja oma mängu arendamisele.

    Selles mõttes ma tunnustan Starsi, et nad olid algusest peale mõistlikud ega läinud selle hullusega kaasa. Ning ka praegu on Starsilt võimalik suurepäraseid diile saada kui suudad näidata ja tõestada, et oled neile vajalik. Kui affiliate muutub aga kohaks, läbi kelle teeb mängija accoundi mõnda ammusest ajast teada-tuntud pokkerituppa selleks, et läbi kolmanda ettevõtte mingit lisarakebacki saada, siis see on jama. Pokkeritoa ja tööstuharu vaatevinklist on selline veebileht kasutu ning mängijagi peab arvestama, et ka "hea affiliate" võtab ikkagi ära mingi %, mille sait võiks talle sisuliselt otse maksta. Ei tasu ka unustada, et tänapäeval on pea igal tõsisel profil olemas ka oma "affiliate-sait", kus ta on sageli ainuke "klient". Sellise veebilehe tegemine ei ole kuigi raske...

    Tulevik? Ma olen üsna kindel, et see "ärimudel" jätkab marginaliseerumist ning jääb üha enam ja enam väikeste ning tegijate pärusmaaks. Lingi- ja bännerivabrikute keeratakse kraanid kinni või muudetakse nende % aegamisi niivõrd väikeseks, et aktiivsel tegevusel kaob mõte. Kasutud vahendajad lülitatakse lihtsalt vahelt välja. Uutel tegijatel puudub eriline rentaablus turule sisenemiseks ning niisama raha teenida on ääretult raske. Kõikvõimalikud "eluaegsed" diilid võivad aegamisi kokku kukkuda (Party näide). Suuresti orienteerutakse globaalsetelt turgudelt regionaalsetele ning mängijatest eelistatakse aina enam hobimängijaid. Affiliate-lehtedest ja meediakanalitest jäävad alles mõned üksikud globaalsed või omas regioonis tunnustatud tegijaid, kes omavad tugevat kommuuni, on ise aktiivsed ning suudavad teha igakülgset turunduslikku koostööd. Ka nende majandusnumbrid langevad võrreldes kuldaegadega tunduvalt ning tööd tuleb teha senisest rohkem. Full Tilt ei naase läbi vahendajate makstava rakebacki juurde, sõltumata sellest, kellele ta müüakse. Jne.

    Isikliku kasu silmas pidades mulle mõistagi ei meeldi see. BF ja Full Tildi kokkuvarisemine oli tõsine traagika, sest FTRB ei olnud kehv vahendaja isegi mitte maailma mastaabis. Ning FT vahendustasude drastiline vähendamine (Ranka ja Firzen saavad kindlasti aru, millest jutt) omal ajal samuti äärmiselt nadi uudis. Paraku tuli selleks lihtsalt valmis olla, et varem või hiljem see võib juhtuda, sest lõppude lõpuks - pokkeritube juhivad ikkagi targad inimesed, kes mõtlevad eeskätt enda rahakotile :).

  10. #5290

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    On kellelegi uut infot olukorra kohta? Kahju et 2+2 maas on :(

  11. #5291
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Huvitav kas 2+2 häkk ja uudis, et Stars saab FT uueks omanikuks võiksid omavahel kuidagi seotud olla?

  12. #5292
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tsitaat Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Lihtne selgitus fishide vajaduse järgi on see, et fish ei cashi raha välja. Ta mängib lauas teiste fishide vastu ning genereerib rake kuni tal see raha on nullis rake pärast. Omavahel jagatakse seda raha ning mingi hetk kulub see rake näol ära.
    vastupidi.. fish pidevalt depob ja cashoutib välja ka niipea kui hitib, varsti jälel kannab sisse, mängib nulli paar korda oma depod, peale hiti jälle cashib välja.. tegemist on väikeste summadega millede cashimise ja depomise kulud pokkerisaidi jaoks on ebaporportsionaalselt suured vs suured cashoutid.

  13. #5293
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


  14. #5294

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    http://www.4kingpoker.com/full-tilts...f-right-in-it/

    According to Bitar’s email to FTP staff before he left Ireland he is optomistic the deal will go through with PokerStars and indeed Stars are planning to pick up next months wage bill – All good news and a promising indicator that this will work out for all the Full Tilt players funds.

  15. #5295
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    normaalne artikkel, asjadest nagu nad on, mitte miski lootusi üleval hoidev artikkel (Y)

  16. #5296
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tänaste uudiste valguses tuleb vaid loota, et ka eestlased pääsevad rahadele kiiresti ligi. Kõige lihtsam variant oleks roll muidugi Starsi üle kanda.

  17. #5297
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    boom

  18. #5298
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    thank god

  19. #5299
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ootaks ikka enne ära, kunas rahad õlleks, viinaks ja sakuskaks konverteeritakse ja siis tänaks toda kõrgeausust sääl kõrgemal pool.

    Seniks aga loodan, et eesti võimud rahalaeva vabades vetes uputama ei hakka.

  20. #5300

    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Aga, mis saab nende inimeste rahadest, kes on rahade tagasi saamise ajaks siit ilmast lahkunud???

    Kas need miljonid jäävad Tildile, Starsile, ?????

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES