Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 274 1231151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 5473
  1. #1

    FullTilt - probleemid ja küsimused

    Full Tilt Pokkeritoa Info:

    Full Tilt Rakeback: 27%
    Deposiitboonus: $600
    Kvalifitseeru: SIIN
    Kui konto juba olemas siis saada kiri rakeback (at) pokkeriprod.com

    Rohkem infot FTP kohta ›››

    Lisatud ranka poolt.
    ===========================
    Originaalpostitus:
    ( Click to show/hide )


    Kuidas teha VISA pildikaarti?

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    SEB kliendile ehk Kuidas kanda Full Tilt Pokerist raha välja:

    1. Logi sisse SEB internetipanka
    2. Vali Tooted/Teenused menüüst alajaotus Kaardid
    3. Kliki 'Kaardi tellimine.'
    4. Kliki 'Kaartide nimekiri.'
    5. Otsi üles PILDIKAART deebetkaart ja kliki 'Alusta tellimist.'
    6. Lisa/muuda lahtrites oma andmed, vali limiidid, soovi korral kaardi peale minev pilt ja kontor, kuhu kaart saadetakse.
    7. Kliki 'Järgmisele leheküljele' ja saada tellimus ära.
    8. Oota kuni 5 tööpäeva (Tallinn) või kuni 10 tööpäeva (ülejäänud Eesti), ja too oma kaart ära.
    9. Logi sisse Full Tilt Pokerisse.
    10. Vali Cashier ja Make A Deposit.
    11. Vali 'Add A New Deposit Option' ja VISA ning 'Deposit Now'.
    12. Sisesta kõige ülemisse lahtrisse kaardi ees olev 16-kohaline kood, järgmisesse kaardi taga olev 3-kohaline kood, siis vali rippmenüüst oma kaardi kehtivusaja lõpp (ka selle leiad kaardilt), ning sisesta summa, soovitavalt $10.
    13. Kliki Deposit Now, kontrolli andmed ja confirmi.
    14. Kui sissemakse on tehtud, vali Cashier ja Withdraw, seal peaks nüüd olema avanenud valik selle sama kaardi näol.
    15. Sisesta veelkord kehtivusaja lõpp ning soovitav summa ning kliki 'Continue.'
    16. Kontrolli andmed ning kliki 'Confirm Withdrawal', raha peaks laekuma kahe tööpäevaga.
    17. Profit.


  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Ise ei ole FTP-s mänginud aga kõrva on jäänud, et FTP punktid täielik trash pidi olema võrreldes Starsi punnidega.

    Kui jooksev rakeback kõrval, siis minu arvates on täiesti suva, kuidas sa nad ära kulutad - tellid plätusid või mängid turniire.

  3. #3
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    1000 punkti = 5$. Samas lahutatakse nendega midagi ostes see väärtus MGRist maha ehk sa siiski maksad ostetud eseme eest 27% selle hinnast. Punktisatelliitide puhul see vist ei kehti, aga pead ei julge anda.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Krt üritan, aga aru ei saa. Mis see MGR on?
    Aga vähemalt ära ei aegu? Ja tellides juurde maksma ei pea?
    Ma pole ka sellest täpselt aru saanud, kuna ise FTP-s ei mängi ning ei ole viitsinud võõrasse muresse nii põhjalikult laskuda. Aga minu arvates on MGR (rake manager?) ju see, et kui palju oled rake maksnud, mis on su rakeback% ning mitu $ saad tagasi (nagu Trios, kui vajutad Bank nuppu). Ja kui punktide eest asju tellid, siis sisuliselt võetakse ostetud asja hind su rakebackist maha?


  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    ma kolsin towerisse ja panin oma närused punktid hakkama, miskiste suvaliste valgete tsärkide peale, et hea trennis higistada

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Viimastes postitustes arutatut ma ei oska kommenteerida, jääb segaseks see teema... mida aga detailselt olen endale selgeks teinud, on see, mida punktid FTP turniirimängija jaoks tähendavad:

    Sateliidid, kus sisseost on punktides ja auhinnad turniiridollarites/turniiritokenites, teevad ühe võidetud dollari hinnaks sõltuvalt satikast 206-221 punkti. Full Tilti on hakanud tekkima ka võimalusi mõnele suurele MTTle end otse punktidega sisse osta (double deuce, holiday 100K) ja sellisel puhul on kurss täpselt $1/200p (kui ei ole overlayd), kuid samas tuleb arvestada, et sisse ostes oled n.ö. automaatselt maksnud turniiri fee neist konverteeritud dollaritest. Segane jutt, igatahes turniire mängides võib arvestada umbes 200p väärtuseks dollari.

    Kui nii kulutad kui ka teenid oma punkte turniire mängides, siis tähendab eelnev jutt seda, et punktide näol on lihtsalt tegemist mingi 3,3-3,5 protsendi lisarakebackiga ehk võid mõttes oma rakebacki ümmardada üle 30% :).

    Pole olnud huvi FTP poest tellitava kauba hindu võrrelda, kuid arvamusliidri mini-näite näol tundub küll tegemist olevat halva diiliga (tunduvalt rohkem kui 200p dollari kohta?).

    Segaseks jäi jutt poest tellimise ja rakebackist maha võtmise osas... see oleks väga uskumatu ja jabur. Punktid on ikka konkreetne valuuta mis on konkreetselt sinu käes ja kuidas sa neid kulutad ei tohiks midagi muud mõjutada.


    Ei saa öelda, et 27% rakeback on väike, sest 73% läheb kaduma! Kui see ei "läheks kaduma", siis me ei saaks seda teemat üldsegi arutada, sest full tilti ei eksisteeriks, sest ta mitte ainuüksi ei jätaks kasumit teenimata vaid oleks suures kahjumis. Jah, võrreldes mõne muu toaga võib 27% tunduda väike rakeback, kuid õigem on vaadata asja nii, et hoopis full tildile läheb teatud juhtudel see 27% rakest kaduma, kuna leidub palju mängijaid, kes on piisavalt teadlikud ja suudavad selle summa neilt mitte-mängimise ähvardusel välja pressida .

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Rõõm kuulda, et punktid on ikka eraldiseisev rakeback. Aitäh põhjaliku vastuse eest.


    Aga millest sõltub see, kas turniiril on late registrating või ei ole. Eile sain tünga, kui registreerisin väikse overlayga turniirile, aga mingi 10min tiksus mängijaid juurde.
    puntkide eest tellides võetakse järgmisest rakebackist maha küll, mis kursiga, ei tea. 2p2 on kindlalt see kuskil ka arvutatud aga ei saa praegu otsida

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    puntkide eest tellides võetakse järgmisest rakebackist maha küll, mis kursiga, ei tea. 2p2 on kindlalt see kuskil ka arvutatud aga ei saa praegu otsida
    wow.
    polnud varem midagi selle kohta kuulnud. tead sa, kas äkki punktide eest turniiridele ostmisega võib siis äkki sama lugu olla?

    late reg. - mulle tundub, et viimasel ajal on igal MTTl olnud late reg. mida mängind olen.

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Kas nüüd siis saadetakse Tildi poest asju eestisse ka, mingi aeg tagasi tahtsin tellida, siis öeldi, et sorry mees, sinna riiki ei saada me midagi ;D

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Eii viitisnud põhjalikumalt otsida aga lugege antud lingi teist kommentaari:

    http://forumserver.twoplustwo.com/51...-store-292771/

  11. #11
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    MGR on sinu genereeritud rake.

    Toon näite oma andmetega.

    Ma olen FTP-s maksnud 1600$ rake ja teeninud selle aja jooksul 12 000 punkti. Esimesel juhul, kui ma punkte ei kasuta, siis ma saan rakebackina 0.27*1600=432$.

    Teisel juhul, kui ma aga ostaks poest mingi eseme, mis maksaks 12K punkti, siis arvutatakse mu MGRist maha 12*5=60$ (sest 1000 punkti hindab FTP 5$-le). Siis ma saan rakebackina 0.27*1540=415.8$ ning lisaks selle 60$ väärtusega eseme.

    Seega teisel juhul, ma sain tagasi 475.8-432=43.8$ rohkem ehk ca 2.7% lisa rakebackile.

    Selles ma pole kindel, kas punkte turniiridel kasutades see väärtus ka MGRist maha arvutatakse, aga tõenäoliselt see nii on.

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    MGR on sinu genereeritud rake.

    Toon näite oma andmetega.

    Ma olen FTP-s maksnud 1600$ rake ja teeninud selle aja jooksul 12 000 punkti. Esimesel juhul, kui ma punkte ei kasuta, siis ma saan rakebackina 0.27*1600=432$.

    Teisel juhul, kui ma aga ostaks poest mingi eseme, mis maksaks 12K punkti, siis arvutatakse mu MGRist maha 12*5=60$ (sest 1000 punkti hindab FTP 5$-le). Siis ma saan rakebackina 0.27*1540=415.8$ ning lisaks selle 60$ väärtusega eseme.

    Seega teisel juhul, ma sain tagasi 475.8-432=43.8$ rohkem ehk ca 2.7% lisa rakebackile.

    Selles ma pole kindel, kas punkte turniiridel kasutades see väärtus ka MGRist maha arvutatakse, aga tõenäoliselt see nii on.
    turniiride sisseostud ei tohiks mõjutada rakebacki.

    lisaks punktidele on FTP's ironman, millel on oma punktid (medalid). nende kasutamine peaks olema sama mõjuga, mis tavaliste FTP punktide puhul. Iga poole aasta tagant makstakse ironmaniga liitunutele boonuseid, mis mõjutavad samuti MGR'i (selles ma 100% kindel pole)

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Jube, jube, jube. Asi on aetud keerulisemaks kui asi seda väärt on.

  14. #14
    leits
    Guest

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    wtf ma ie teadnudki et kui puntke kasutad siis rakeback v2iksem

    ma teadsin et punktid on lisa hyve eest ...

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas leits
    wtf ma ie teadnudki et kui puntke kasutad siis rakeback v2iksem

    ma teadsin et punktid on lisa hyve eest ...
    Applaus sinu affiliatele, kes pole suutnud korralikult teavitada mängijaid, kuidas rakeback täpselt töötab.

  16. #16
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Jube, jube, jube. Asi on aetud keerulisemaks kui asi seda väärt on.
    tõsi, tõsi. eile uurisin kodulehelt veel seda ironmani ja medalite asja ja lõpuks lõpuks vist sain kõigest aru. tuleb välja, et mingile levelile selles challenge'is olen juba varem kvalifitseerund, kuid mulle pole mingit infot selle kohta laekunud. veel parem asja juures on see, et sain teada, et vahepeal saavutatud tase (ja medalid!, mida ma ei teadnudk, et mul oli! ning millel oleks olnud reaalne rahaline väärtus neid realiseerides!) on ära nullitud, kuna kui kasvõi ühe kuu jooksul ei kvalifitseeru isegi pronksi tasemele, siis kaob kõik. siis veel on vastavalt eelmisel kuul saavutatud tasemele freerollid, kus oleks saand mängida, kuid nende olemasolu ja sinna kvalifitseerumine ei tarvitse ka mängijani jõuda. ainus kasu, mis varasemate kuude volüümikusest (antud juhul teine poolaasta) igal juhul jääb, on väike lisa potensiaalsele aastalõpu-boonusele, millele saan piisava detsembris mängimisega saada ja ilmselt siis jaanuaris vabastada. minu mäletamist mööda see boonus on ka ainus osa ironmani programmist, mida uudiskirjades üldse mainitud on, kuid tookord esmapilgul tundus liiga keeruline, et süveneda...

  17. #17
    leits
    Guest

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Kood:
    Hello xxxxx,
    
    Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.
    
    Receiving rakeback is the most profitable bonus offer available to a poker player.
    
    For accounts that are not linked to a rakeback affiliate, the player will not be aware of any deductions, as they are covered by Full Tilt Poker.
    
    However, if a player is linked to an affiliate, the affiliate will receive a commission for the net revenue this player contributes.
    
    As a part of the calculation of the net revenue, deductions are made for any costs incurred for the player that would normally be covered by Full Tilt Poker.
    
    Net revenue is calculated as follows:
    
    Rake + Juice ? Bonus ? Player Added ? Used Points ? Players fees = Net Revenue
    
    Rake - money earned while playing in ring games
    Juice - fees a player pays when joining a tournament
    Bonus ? bonuses a player earns such as a deposit bonus
    Player Added ? money we have to add to tournaments (guarantees and freerolls). For example, if there is a $10,000 guarantee tournament and we only get enough buy ins for $9,000, we split the remaining $1,000 by the players in the tournament. This amount gets added to the player added column.
    Used Points ? Full Tilt Points players use on the site or in the store
    Player Fees ? Transaction fees when players deposit money onto, or withdraw money from the site. Please note that the amount deducted for this post is between the Full Tilt Poker and the affiliate. 
    
    If you were unaware of these deductions we would like to remind you that rakeback is offered solely through affiliation. 
    
    Your affiliate is responsible for any information you may, or may not have received regarding the terms of your rakeback deal.
    
    For more information on the details of rakeback deductions, we would kindly ask that you contact your affiliate.
    
    Regards,
    
    Francis
    Full Tilt Poker Support

  18. #18
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Kas kuidagi on võimalik Full Tiltis ka suurema tempoga neid punkte koguda? V.a. siis see happy hour, mil kõigil punktide kogumine kiirem.

    Umbes nagu Starsis, kus erinevad tasemed ja vastavalt erinevad kordajad VPP punktide jaoks? Praegusel kujul tundub, et suhteliselt mõttetud need punktid tõesti, suuremate asjadeni jõudmine paistab ikka way kauem aega võtma kui Starsis.

  19. #19
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    ja nendest medalitest ei saa (praegu veinise peaga) üldse midagi aru

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    alguses ma ka ei saand ja ei üritandki. samas on full tildi lehel ironmani teema all kogu info olemas. tuleb lihtsalt hoolikalt ja mitu korda lugeda, midagi muud ei jää üle.

Lehekülg 1, kokku 274 1231151101 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES