Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 17, kokku 17
  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    NL-50 AKs hinda minu liini

    Vastane on 64/16/4
    Käsi väga palju pole.

    Kas oleksid mõne tänava teisiti mänginud? Mis range peale vastase flopi, turnis, riveris paneksid?

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 702358
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: $51.05
    BTN: $52.40
    SB: $55.80
    BB: $93.95
    UTG: $21.00
    UTG+1: $53.95
    Hero (MP1): $50.00
    MP2: $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with K A
    2 folds, Hero raises to $1.50, 4 folds, BB calls $1

    Flop: ($3.25) A T Q (2 players)
    BB bets $1, Hero raises to $4, BB calls $3

    Turn: ($11.25) Q (2 players)
    BB checks, Hero bets $6.50, BB raises to $13, Hero calls $6.50

    River: ($37.25) 9 (2 players)
    BB bets $9.50, Hero calls $9.50

  2. #2

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Imo fine, QKs oli tal ?
    See turni minraise on veits kahtlane

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    See ei ole oluline, mis tal oli.

  4. #4

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Flop standard. Väikselt donkbetival fishil võib seal olla ATC, aga call tähendab, et kas Ax, Tx, Qx, Kx; Jx. Väikse osa rangest on ka made handid /rida, 2 paari, jne/

    Turni tahaksin järgi checkida, et pot väiksena hoida, sest Qh oli natukene ebameeldiv kaart meile. Fishi check nagu näitaks nõrkust, aga ei tahaks nii raskel boardil poti suureks ajada. Backdoor flushitõmme on ebaoluline, aga natuke tuleks ikkagi tasuta kaardi andmist peljata. Kui betiksin, sisi paneksin 5.5$.
    Minre-raise tahab tavaliselt nutsu moodi olla, seega range juba Qx, Ax ja miskised combodrawid ilmselt.

    River on call, kui juba turn nii m2ngitud. 9d v2ga blank kaart ei ole, kuid rea kokkusaamine on ebatõenäoline.
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 18.05.10 at 16:52

  5. #5
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    ( Click to show/hide )

  6. #6

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Turni check-raise võib isegi tema puhul tähendada nutsi. Tundub, et siin annan mina alla vist, isegi 64/16 villaini vastu. Oleks ta ise sisse donganud, oleks callinud nii turni kui riveri. Ma ei usu, et ta c-r sind väiksema ässaga, bluffiga ega semibluffiga, kui oled teda juba flopil raisenud. Tema rangeks panen turnil Qx, KJ, TT.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 18.05.10 at 21:51

  7. #7

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Ei nõustu sellega.

    nagu masta ütles, siis flop on standard. Kui ta flopi callib, siis panen ta Ax, Qx, Tx või made handile(või mingi eriline garbage, ei tea mida fish mõtleb:D ). Turni kukub saatuslik Q ja fish checkib....Minu arust donkbet-call flop ja check turnis annab meile kenasti teada, et kas ta tahab potti madalal hoida oma Ax, Tx -ga või tahab "trappida". Turnis me panustame ja Ax, Tx callib meid. Meid biitivad käed teevad c-r. See (donkbet-call, c-r turn - turnis tavaliselt improves) on fishi ülitugev liin (kindlasti Qx või vähemalt 2paari) ja TPTK pole seal midagi teha. Fold turni c-r peale.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 18.05.10 at 21:25

  8. #8
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Ma ei tea, mis on õige vastus, aga as played ja peale turni min c-r'i ma ei oska seda teisiti mängida (ei foldi).

  9. #9

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Turni cr on ülitugev liin, kui on slowplaytud floppi, mida antud juhul tehtud pole. Ta ei saanud turni cr planeerida, sest Hero ei pane siin sec barrelit alati. Kuna tegemist on loose mängijaga, siis tundub, et ta kasutab järjest oma dongilikke moove, mille peale talle tavaliselt folditud on. Flopis esindab ühte, turnis teist kätt. Riveri bet on küll selline, nagu oleks midagi kokku saadud, aga pot oddsid on liiga head, et foldida.

  10. #10

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Aga siis jääbki, et tal Qx käes. Simpel

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Kui suurelt oleksite turnis bettinud? Ühe proga tekkis vaidlus sellel teemal.

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Ei nõustu sellega.

    (kindlasti Qx või vähemalt 2paari) ja TPTK pole seal midagi teha. Fold turni c-r peale.
    Meil on ka 2 paari ja paremat kahte paari kellelgi välja panna pole.

  13. #13

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    See jah oli mõeldud nagu üldiselt või nii :) Ütleme siis nii, et tavaliselt 1paariga nii ei tehta ja liin on täpselt selline, et improves ennast turnis. Ehk siis antud juhul olen pretty sure, et tal Qx (erand kinnitab reeglit) Kui tal made hand(rida), et kui flopis donkab, siis on oodata, et ta donkab ka turnis, et äkki sa tõstad ta üle :) See on lihtsalt minu mõte.

  14. #14

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kui suurelt oleksite turnis bettinud? Ühe proga tekkis vaidlus sellel teemal.
    Võimalikult vähe. Sest fishi arsenalis on alati all-inn for value/bluff riveris nign siis oleme üsnagi raskes olukorras, kui turnis poti suureks asjasime.

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Kas arvad, et fish suudaks näiteks oma Ax või lihtsalt reatõmbe blufiks pöörata ja cr peale minna siin? Või lihtsalt Qx on Sinu meelest tema ranges kõvasti rohkem?

  16. #16

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Tema line viitab hetkel pigem Qx. Ax tavaliselt peavad nad showdown valuega käeks ning callivad maha. Bluffiks võivad nad riveris keerata igast ****. Seetõttu olemegi suht raskes olukorras, kui pot suur on. Minu arvates.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: NL-50 AKs hinda minu liini

    Ma calliks flopi, sest tihti selliseid floppe donk betitakse bluffi/nõrgema käega kui äss ning tahaks rohkem pappi saada kui üks kull.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES