Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 5, kokku 5

Teema: Neteller

  1. #1

    Neteller

    Tere!

    Hakkasin PokerStarsis mängima natuke aega tagasi. Mängin NL 25te ja kasutasin Poker Officet. Sõber aga soovitas Hold'em Manageri. Nii ma siis tahaksin seda osta. Kandsin raha netelleri kontole ja siis pandi konto lukku ja ma ei tea mida teha. Väidetavalt on konto lukus mingite security reasonite pärast. Ehk mõned kogenumad asjatundijad saaksid aidata mind. Tahtsin osta HEM small stakes'i jaoks ja kandsin 700eek Netellerisse. Ei tahaks sellest päris ilma ka jääda.

    PS: PokerOffice 2 enam PokerStarsiga ei tööta, selles osas võiks ka keegi aidata.

    Tänan ette!

  2. #2

    Re: Neteller

    Pole ju raske neile vajalikud dokumendid saata või telefonitsi ühendust võtta. Või mis?

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Neteller

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Pole ju raske neile vajalikud dokumendid saata või telefonitsi ühendust võtta. Või mis?
    See jamamine on ühekordne tegevus, kui just mingit uut seadust vastu ei võeta, et veel mingeid pabereid hiljem küsitakse, seega täiesti õige ei ole ju raske ühe korraga kõik joonde ajada ja siis Netelleri teenuseid nautida.

  4. #4

    Re: Neteller

    Kas ma siis saadan neile ise supporti mingi kirja, sest mina ei ole saanud mingit infot selle kohta, et mingeid dokumente tahetakse minult. Sellepärast nagu uuringi targematelt mida teha.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Neteller

    Panen selle teema lukku, kuna 2 päeva tagasi tehti täpselt samasse alafoorumisse täpselt sama küsimusega teema: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,465.0.html

    Seega edasi küsige ja vastake sealt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES