Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 28 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 547
  1. #201

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Seda leveldamist sinu ameti kohapealt on nii palju olnud, et mind päris huvitab, mis valdkonnas kellena sa tegelikult töötad/õpetad ?
    Kukkur pensiofiil.

  2. #202
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Seda leveldamist sinu ameti kohapealt on nii palju olnud, et mind päris huvitab, mis valdkonnas kellena sa tegelikult töötad/õpetad ?
    Noortekoondises mängib kossu. Tööl ei käi, aga stipi saab. Uueks hooajaks kindlat klubi veel pole, eelmine hooaeg oli Rockis.

  3. #203

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Geriaater on ovb.
    Mina olen haiglas olles jälle kuulnud, et proktoloogid pidavat need kõige suuremad leveldajad olema.

  4. #204

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Seda leveldamist sinu ameti kohapealt on nii palju olnud, et mind päris huvitab, mis valdkonnas kellena sa tegelikult töötad/õpetad ?
    Praegu olen töötu, kuid läbin lendurikoolitust ja peaks EAsse siis saama. Mul on seal hea sõber Juri Gagarin ees ehk suht kindlalt temaga lendama ja siis mingi aja pärast ehk juba ise kaptenina.
    Viimati muudetud taipupole poolt : 16.09.11 at 20:31

  5. #205
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mina olen haiglas olles jälle kuulnud, et proktoloogid pidavat need kõige suuremad leveldajad olema.

  6. #206
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Entourage - tänu jumalale, et läbi sai. Kahju lausa vaadata, kuidas superseriaal selliseks pasahunnikuks muutus.
    Curb Your Enthusiasm - räigelt kahju, et (selleks hooajaks) läbi sai. Umbes top 3 sari praegu maailmas, komöödiatest number üks.
    Kas sa nägid seda viimast Entourage lõiku ka mis peale lõputiitreid oli ? See annaks nagu lootust mingil määral järjele Jeremy Piveniga, kes kahtlemata oli selle sarja parim näitleja ja värvikaim karakter. Ja kas Sons of Anarchyt oled ka vaadanud ? Ma just lõpetasin esimese hooaja, parim asi mida ma kunagi näinud olen. Head näitlejad, pidev action, harva mõni naligi sekka. teh nuts.

  7. #207

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    Kas sa nägid seda viimast Entourage lõiku ka mis peale lõputiitreid oli ? See annaks nagu lootust mingil määral järjele Jeremy Piveniga, kes kahtlemata oli selle sarja parim näitleja ja värvikaim karakter.
    Loodame, et ei. See sari pole Pivenist ja eriti veel tema perest (keda kotib?) ning mingisse eraldi spin-offi ma ei usu.

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    Ja kas Sons of Anarchyt oled ka vaadanud ? Ma just lõpetasin esimese hooaja, parim asi mida ma kunagi näinud olen. Head näitlejad, pidev action, harva mõni naligi sekka. teh nuts.
    Olen näinud ja on paremaid, kuid top kümnesse peaks praegu jooksvatest sarjadest mahtuma küll, seega võib alati soovitada.

  8. #208

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    17. september, 18264h, +1446,49

  9. #209

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    18. september, 19389h, +1872,25

  10. #210

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Limiit on tõusnud, 100 või 50`?

  11. #211

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Limiit on tõusnud, 100 või 50`?
    Sisuliselt ei ole limiit tõusnud.

  12. #212

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Öösel jagati siis Emmysid. Pole erilisi üllatusid, kuid va "Mike & Molly", mis mulle üldse kohe ei meeldinud.

    Tulemused: http://www.emmys.com/sites/emmys.com...mmyWinners.pdf

  13. #213

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Sügis, see kirev persekukkunud näitlejate uus õitsemisaeg. Lõpuks oled sa kohal. Päris naljakas on sarju lappama hakata, kui on selge, et kes on töötuks jäänud.

    Will Arnett ja nii kõva potentsiga olnud «Running Wilde», mis oli üks räigemaid pettumusi. Britt Robertson (näeb välja nagu jailbait) ja Kristoffer Polaha, kes said kinga « Life Unexpected’ist» jms seltskond.

    Tagasi on ka vampiiritapja, kes seejärel hiilgas Scooby-Doos, ja rinnavägi alistanud Christina Applegate, kes on lihtsalt armas.

    Ning nii palju on veel tulemas.

    Free Agents (http://en.wikipedia.org/wiki/Free_Ag...._TV_series%29) 6,5/10
    Päris okei komöödia, vähemalt esimese osa kohta, et kindlasti vaatan paar järgmise ka ära. Igatahes räägib PR-firmast, kus on väike armulugu sellise nunnu ja ehk mitte kõige maailma kenama naise ja siis firma ühe soliidses vanuses silmarõõmu vahel.

    Igatahes tegid krõpsu ja mõlemale meeldis, kuid edasi on piinlik suhelda.

    Kõrvaltegelased tunduvad olevat täielikud tolguses ja mõttetud ning seetõttu ongi kaheldav, et kas veab välja.

    Brittidel on muide sellest sarjast enda versioon.

    Homeland (http://en.wikipedia.org/wiki/Homeland_%28TV_series%29) 8,5/10
    Pole ametlikult veel eetris olnud, kuid sellest loetelust siin ülekaalukalt kõige parem.

    Esiteks on idee fantastiliselt hea. Teiseks on näitlejate valik ja neile külge poogitud isiksused väga head ning viis, kuidas lugu edasi anti oli samuti tip-top.

    Lühidalt öeldes siis CIA analüütik arvab, et terroristid on endale leidnud salaagendi, keda ta siis hakkab paljastama/otsima. Salaagendiks on väidetavalt USA sõdur, kes on 8 aastat kuskil urus vangis olnud ja avastati ühe missiooni käigus.

    Sarja juures oli eriti positiivne, et avatiitrites oli kirjas kõik see, mis võiks olla: «Ettevaatust, vägivald, alasti kehad, ropp keelekasutus jms».

    H8r (http://en.wikipedia.org/wiki/H8R) 3/10
    Tõsieluseriaal. Ilgelt hea ideega, kuid saatejuhiks on kultusseriaalist tundud Slater ehk Mario Lopez (Saved By The Bell muidugi). Eestlaste jaoks on teine probleem, et saates osalejad on tundmatud (mina tean, kuid ma vahin ka kõike). Esimeses osas siis Snooky ja «The Bachelor» täht Jake Pavelka.

    Kuid idee juurde. Igal kuulsusel on vihkajad (heiter – get it, h8r). Meil näiteks kokakoolal. Kõik heidivad. Igatahes on siis lastud heiteril räigelt heitida, kuid siis saadetakse tema juurde just see kuulsus ning edasi on tulevärki ja jahmumist ning ühistegevust, et läita armuleek ning lõpetada see räige heitimine.

    Ringer (http://en.wikipedia.org/wiki/Ringer_%28TV_series%29) 5/10
    Tõenäoliselt üks väheseid 5/10 seriaale, mille teist osa ma samuti näha tahan.

    Idee on vana ja hea: ma olen eluga perses, kuid mul on kaksik ja siis juhtub midagi ning ma pean oma kaksiku asemele asuma ning loomulikult ei saa su mees, armuke, parim sõbranna ja keegi teine aru, et sina pole su sõbranna või vastupidi või midagi. Ohoo, mis ajast sa oma kubet nii raseerid ja kust sa selle sünnimärgi perse peale said? Loomulikult ei saada muhvugi aru.

    See on minu esimene probleem.

    Teine heitimise koht on, et selles sarjas on tänavuse aasta kõige halvem rohelise ekraaniga lõik.

    Kolmandaks aga - Sarah Michelle Gellar. Peab ju proovima paar osa vastu pidada. Ideeliselt peaks sisu ka arenema hakkama.

    The Field Of Blood (http://www.bbc.co.uk/programmes/b010t2bn) 8/10
    BBC seriaal/kriminull Denise Mina novelli alusel, mis räägib ajalehe juures töötavas tütarlapsest, kelle peret tabab mõrvajuhtum. Sündmused toimuvad 1982.

    Kõik on väga äge. Muud ei oskagi öelda.

    Up All Night (http://en.wikipedia.org/wiki/Up_All_...28TV_series%29) 6/10
    Christina Applegate! Jeee. Will Arnett! Nagu peaaegu jee. Sellega jeetamine lõpeb, sest potentsi on, kuid, kuid, kuid.

    Said lapse. Ema läheb tööle. Isa jääb koju. Tööl on emal sõbrannast ülemus, kellele meeldib pidu panna. Töö on telejutusaates ja nii tuleb igast imelikke asju teha.

    Halvem kui Free Agents, kuid saab samuti paar osa, et ennast tõestada.

    The Secret Circle (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sec...28TV_series%29) 6/10
    Eelnimetatud Britt Robertson on staar. Näidelda ikka ei oska, kuid kena on siiski.

    Tiinekatele peaks väga meeldima, sest tegemist on järjekordse vampiiriseriaaliga, kuigi tissi nagu «True Bloodis» või nendes filmides ei näidata.

    Vampiiriseriaal pole muidugi päris õige, sest tegemist on nõiaga. Ta ise muide ei tea seda, kuid hakkab tasapisi aimama ja avastama. Ema tapeti ka alguses kohe võlujõul ära.
    Viimati muudetud taipupole poolt : 19.09.11 at 20:12

  14. #214

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Ühtegi sci fi sarja pole silmapiiril ?

  15. #215

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ühtegi sci fi sarja pole silmapiiril ?
    Oleneb, kuidas sa seda defineerid, kuid põhimõtteliselt peaks olema. Igatahes "Terra Nova" (26. sept algab).
    Viimati muudetud taipupole poolt : 19.09.11 at 20:04

  16. #216
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Ilmselgelt pensionil.

  17. #217

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Sci fi on minu jaoks tulevikunägemus või siis kontakt võõraste eluvormidega. Fantasy on täiskasvanute muinasjutt, mõlemad meeldivad, kuid sci fi on siiski tõenäoliselt südamelähedasem. "Terra Nova" läheb esialgu kindlasti "vaja vaadata" listi, kuid kahju, et "SGU" ja "V" ära tühistati.

  18. #218

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Kõik, mis sai perse minna, läks. Parem õudne lõpp kui lõputu õudus.

    18. september, 19759h, +1687,70

  19. #219

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ilmselgelt pensionil.
    Mismõttes? Mul on lihtsalt vedanud, et töö tõttu peab sellistel asjadel silma peal hoidma.

  20. #220

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Entourage - tänu jumalale, et läbi sai. Kahju lausa vaadata, kuidas superseriaal selliseks pasahunnikuks muutus.
    Miks ta pasahunnikuks muutus.
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 11, kokku 28 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES