Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 28 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 547
  1. #221

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas kvaliteet Vaata postitust
    Miks ta pasahunnikuks muutus.
    Liiga palju täiesti mõttetuid kõrvalteemasid, mis kedagi ei huvitanud. Lisaks liiguti minema selle juurest, mis sarja populaarseks tegi.

    Kas keegi oleks esimese kolme hooaja jooksul suutnud mõelda, et Vince abiellub niimoodi, et poissmeestepidu pole ega tule? Säärane jobu, kes midagi taolist oleks väitnud, saanuks vastu kõrvu.

  2. #222

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    See ei olnudki küsimus, ma täitsa nõustun, vaid spoileris oli põhjendus, miks ta selliseks pasahunnikuks muutus.

  3. #223

    Re: [retired] vastikud gämblerid!


  4. #224

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    25. september, 22368h, +2321,95

  5. #225

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Kuigi nädalake on seda kuud veel, tuleb nentida, et eesmärgid on praktiliselt ideaalselt täitunud ja on tõenäoline, et neist viimanegi langeb õige ajaraamistiku sees.

  6. #226
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    ...ja on tõenäoline, et neist viimanegi langeb õige ajaraamistiku sees.
    Räägi lähemalt

  7. #227

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Räägi lähemalt
    kuhjaga reikpäkraha, et siis oma operatsioone laiendada

  8. #228

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Esimene osa:
    ( Click to show/hide )


    Sügishooaja nädal number kaks
    2 Broke Girls (http://en.wikipedia.org/wiki/2_Broke_Girls) 5/10
    Iga seriaal, mis algab tobeda tissinaljaga ja peaosas on ettekandja, kes normaalses maailmas lastakse kohe lahti, peab olema täiesti kindel värk. See muidugi pole, kuigi mingitest imelikest kohtadest olen kuulnud, et inimestele meeldib.

    Igatahes siis persekukkunud ettekandja kohtub veel enam põhjas rikkurnaisega, et siis koos maailma vallutada või midagi.

    Miinuspunktid ka selle eest, et seriaalil on naer taha pandud. Sellist sitta aktsepteerin ma ainult väga heade sarjade puhul.

    Kurb on lisaks veel ka see, et loojate hulgas on Whitney Cummings, kellel on päris naljakad tviidid, kuid no võib-olla siis ei liigu need pärismaailma üle. Ei tea.

    New Girl (http://en.wikipedia.org/wiki/New_Girl) 6,5/10
    Tundub olevat päris armas seriaal ja on potentsiaali. Komöödia, et siis kutiga lahku läinud neiu kolib kokku kolme tüübiga ja kõik on nii-nii erinevad ning oma muredega.

    Selline täitsa hoogne värk, et paar-kolm osa annab kindlasti veel ja taustaks võib tõenäoliselt vaadata. Kui näiteks «2 Broke Girlsist» ma eriti midagi ei oota, siis siit võib midagi tulla küll.

    Unforgettable (http://en.wikipedia.org/wiki/Unforge...28TV_series%29) 7/10
    Kohe algusest peale päris intrigeeriv, sest mäluinimesed, kes vanadekodus töötavad ja siis öösel kaardipõrgus raha teevad, on täiega seksikad. Noh, peategelane on ka seksikas.

    Ja see kõik annab sarjale minu poolt juba vähemalt kaks punni juurde.
    Nagu eelnevast on ka aru saada, siis peategelaseks naine ja muidu tegemist politseisarjaga (naine on endine võmm).

    Kohe tekitati paar teemaliini ka juurde (seotud perega) ehk tulevikuks peaks materjali kõvasti olema.

    Kriitika on, et mõnes kohas hakkas täiega venima ja oli paar räigelt raisatud minutit ning teemaarendused, mis kedagi kottida ei tohiks.

    Lisaks ei meeldinud lõpplahendus. Seetõttu 7,5 pealt 7, kuid võib juurde teenida. Kui aga mingit rõvedat suhteasja ajama hakkab, siis võib langeda kah.

    Person of Interest (http://en.wikipedia.org/wiki/Person_...28TV_series%29) 8/10
    Ben on tagasi! Ja pole paha roll, kuigi härra suitsu kaaslane pole seekordki peaosas.

    Idee on muidugi selline, mis peaks meeldima igale ulmesõbrale – Ben (pole teada, et kust või kelle heaks või miks üldse eksisteerib) näeb ette teatud sündmusi ja meie peategelased (räige eriüksuslane, kelle perega on vist probleeme olnud ja on kedagi kaotanud). Nii palkab Ben meie kangelase, et too neid sündmusi muudaks.

    Mulle (persekukkunud) eriüksuslased meeldivad, sest nendega on päris mitu head filmi kah. Probleemiks on, et see tüüp on natuke liiga osav ja see pole teatud stseenides loogiline.

    Prime Suspect (http://en.wikipedia.org/wiki/Prime_S...._TV_series%29) 8/10
    Järjekordne politseisari, mis kasutab tavalist võtet, kus naine edutatakse kohale, kuhu ta sai vaid meestele mõnu tehes või vähemalt kõik kolleegid, kes on muidugi mehed, täpselt niimoodi arvavad.

    Nii on naise ülesandeks tõestada, et ta saab karmis maailmas hakkama ja pole lihtsalt müürililleke.

    Ülesehituselt ja sisult hea ning tasub proovida, et kas meeldib. Plussiks on, et näitlejad on päris mõnnad.

    A Gifted Man (http://en.wikipedia.org/wiki/A_Gifted_Man) 7,5/10
    Omapärase ideega seriaal, kus erakliiniku superkirurg hakkab nägema kummitust, kelleks on talle oluline naine, kes möllas ravi tasuta pakkuvas kliinikus.

    Tõenäoliselt oli tegemist vaid sissejuhatava osaga ja võib eeldada, et mees hakkab rohkem südametunnistuse järgi käituma jms, kuid eks näis, et kuidas hakkab arenema.

    Et tundus just sellise tutvustava osana, olen natuke kahtleval seisukohal, sest pole selge, et kuhu see värk nüüd edasi põrutab.

    Charlie's Angels (http://en.wikipedia.org/wiki/Charlie...1_TV_series%29) 5/10
    Kui kauneid naisi vaadata meeldib, siis võib piiluda. Muidu ma erilist põhjust ei näeks.

    Eriline vihapurse stseeni vastu, kus mingi troll helikopteris laseb automaadist mitu pidet tühjaks, suudab teele saadetud kuulidega uputada kaatri, kuid ei saa ühegi kuuliga pihta kokku kolmele inimesele, kelle suunas ta neid valanguid saadab.

    Samal ajal lasevad vana kooli märulimehed kolme kuuliga maha seitse inimest, mingu ja võtku paar õppetundi või midagi.

    Revenge (http://en.wikipedia.org/wiki/Revenge_%28TV_series%29) 5/10
    Täielik meh sari. Ei tea, kas ei jälginud piisavalt tähelepanelikult või on see sari tõesti nii segane, et pole võimalik aru saada, et kes on kes ja mis on mis ning miks mingid asjad toimuvad just selliselt nagu nad selles sarjas juhtusid.

    Seetõttu on peaaegu võimatu hinnata, kuid kui on jube keeruline, siis mis seal ikka pikalt mõelda.

    Samas tuleb toonitada, et vaatajatelt on see sari saanud päris kõrged hinnangud ja on vist üks neist, kus kriitikud hindavad madalamaks.

    Whitney (http://en.wikipedia.org/wiki/Whitney_%28TV_series%29) 6/10
    Bumm ja teine seriaal, millega on seotud Whitney Cummings. Seekord on ise teinud ja mängib ka ise ja jälle on taustal see jube naerutrack, kuid naljad on eelmisega võrreldes paremad.

    Kuid siiski mitte eriti palju parem, et siia aega kulutada.

    Kui juba Cummings on saanud kaks sarja, siis mulle hakkab tasapisi üha enam huvi pakkuma, et mis pasaga sai hakkama Adam Carolla, kes on teinud paar päris head karakterit ja ühe filmi ning esitas endagi seriaalipiloodi, mis aga tagasi lükati. Carolla raamat (http://www.amazon.com/Fifty-Years-We.../dp/0307717372) oli päris hea ja see annaks nagu lootust, et sari võinuks ka olla – eriti, kui valik on sihukeste asjade vahel, nagu eetrisse on jõudnud.

  9. #229

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Uuendustega natuke nadisti, sest mänginud olen, kuid arve ei saa öelda, sest arvuti tegin puhtaks ja Stars ei suuda viimase kuu, mida ma ei salvestanud, HHd saata. Kuid peaks paarsada kulli juures olema, vähemalt eilse seisuga.

    Selle asemel panin täna hommikul elu jooksul mängitud käed laadima, eks näis, mis sellest jamast välja tuleb!

  10. #230

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Note: ära mängi purjus peaga.
    Note 2: ära mängi purjus peaga - eriti enda jaoks võõrast mängu.

  11. #231
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    ja mina arvasin, et sa oled perfect inimene

  12. #232

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ja mina arvasin, et sa oled perfect inimene
    Kehalt olen niigi. Alates tänasest ka vaimult, sest ma võtan oma note'id alati arvesse. Õnneks pääsesid enam-vähem kergelt ja kahe päeva tulemus on sinna miinus 200-300 vahele, et võinuks alati rõvedamalt lõppeda.

    Ja õppetunniks hea.

  13. #233

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    No money in poker, everybodys solid (viimased 500k kätt). Sellest kuust aga enam mitte. Crushing.

  14. #234

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    RAKEBACK TIME!

  15. #235

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Taskud rakebacki täis käisin linnas laiamas ja ostsin sihukesed kaunad, sest sisehooaeg algab.

  16. #236

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Nii, sain Starsist käed ka kätte. Seega eelmise kuu lõplik graafik:
    ( Click to show/hide )

    Lisaks -440 dollarit on üks katsetus ühes teises mängus.

    Selle kuu graindilugu (lisaks on see praegu parim jooksva seriaali avalugu):

  17. #237

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Lõpuks ometi sattusin minagi omahas vastase otsa, kes arvas, et mängus on kõik neli kaarti. Pärast BI kaotust karjus chatis ja nõudis selgitust, et kuidas tal maja polnud.

    käes kjjx, maas kjxxx, mis mulle andis nut flushi.

    skandaal, küll PSi support saab tema käest veel. rigged site.

  18. #238
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Lõpuks ometi sattusin minagi omahas vastase otsa, kes arvas, et mängus on kõik neli kaarti. Pärast BI kaotust karjus chatis ja nõudis selgitust, et kuidas tal maja polnud.

    käes kjjx, maas kjxxx, mis mulle andis nut flushi.

    skandaal, küll PSi support saab tema käest veel. rigged site.
    haha.nice one.

  19. #239
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Esimest korda elus Omahat mängides Triobetis tegin pilti ja saatsin supporti kirja, et asi on rigged kuna check-raisesin õhuga pmst all in riveril arvates, et mul on nutflush :(.
    Sad sad fail.
    FTP-s kunagi ka Omahas failinud kui panin uue decki peale. Muidu mängisin holdemit ja kõik ok, aga noh deck oli selline, et kui Omahas istuda siis ei saanud aru mis kaardid käes on. Lendasin turnalt välja arvates, et mul on fullhouse kui tegelikult oli 6 high.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 09.10.11 at 17:10

  20. #240

    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    sellele omaha katsetusele võib nüüd vist joone alla tõmmata paariks kuuks. siis jälle.

Lehekülg 12, kokku 28 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES