Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7

Teema: Stake request

  1. #1

    Stake request

    Sooviks siis hästi väikest stakei Full tildis, sest tahax ilgelt Matrixi SNG'si proovida.

    Stake summaks olex 25$ ning kui asja jooxma saan, siis maxan tagasi 50$ ning kui Bustoks lähen, siis PS'i konto olemasolu puhul võin saata 25$ PS'i.

    Seega nothing to loose stakei offer pmst.

    Ajalimiiti vms ei tahax lubada, sest teexin seda asja ,siis kui muidu igav hakkab :P

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Stake request

    nii vaevalt keegi anda tahab, kuigi summa pole suur

    Tahad proovida ja mängid siis kui tahad. Pole eriline marketing ja omale value loomine

  3. #3

    Re: Stake request

    No see ajalimiidi puudumine ei tähenda järgmist aastat igatahes, jõulupuhkus kohe uxe ees ning lõppematud tunnid pokkerit ees ootamas!


  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Stake request

    See on igatpidi -EV mõlemale osapoolele, eriti SULLE. Ma ei saa aru miks sa lihtsalt ei leia kedagi, kellega vahetada $25? Viskad viieka vahetajale tänutäheks ning jätad kõik kasumi ja kahjumi omale - ei ole mingit aruandmist ega midagi.

    Kui kedagi ei leia, siis Tim on ikka nõus vahetama.

    EDIT: Ja antud diili request on diili reeglitega vastuolus ja põhimõtteliselt peaks kuuluma kustutamisele/lukustamisele. Seda ma ei tee, kuna sinu puhul on tegu usaldusväärse isikuga ning pigistan oma silma kinni. Aga teadmiseks kõigile, et edaspidi "usaldusväärsus" ei pruugi olla vabandus.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Stake request

    ma loodan, et seda mingi spammi v asjana ei võeta, aga pokerstrategy.com 'st saab fulltildi jaoks tasuta 50taala BR kui mingi testi ära teed, mis pole eriti raske.
    ranka, kui segab siis kustuta mu post ära ???

  6. #6

    Re: Stake request

    oops, neid diili reegleid jah ei lugenud, see oligi nagu rohkem lahke vahetusena mõeldud, seega ei süvenenud väga.

    Et foorum liiga pehmeks ei lähe, siis võib teema ära kustutada küll ;D

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Stake request

    LOCKED. Saatke PM rudile, kes huvitatud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES