Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 45 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 900
  1. #201
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100

    hetkel tuleks mulle sellises kohas insta tilt/kass/koer jms asjad kallale.
    less is more


    Kõik oleks vinge, vaja ainult 1 lauda, sest see mängimise asend, mis pildil peaks küll väga väsitav olema. Sitta see monitor, sellega ajab häda pärast asja ära ja tool paistab olemas olevat.

  2. #202

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Päris kahtlane oleks sellise lahendusega grindida, selg, jalg, silmad, käsi, pea kõik valutaks peale paari tundi grindimist. Ennem, kui üldse mängima hakkaksin, tagaks võimalikult mugavad tingimused grindimiseks, kui raha pole läheks ostaks kuskilt abi poest suure vana laua ja grindiks laua taga ikka. Palm mulle meeldib ;D
    Kusjuures seal pruunil diivanil lebotada ja käetuge hiirematina kasutada on ülimugav.

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    mul on ka CRT:-) aga mind huvitaks mis reso sel CRT'ls seal pildi peal on?
    1600x1200

  3. #203
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100

    hetkel tuleks mulle sellises kohas insta tilt/kass/koer jms asjad kallale.
    +1 ;D

    ja aru ma ei saa kuidas see muusikakeskus sinna CRT peale kinnitatud on? Või ongi nii et kui kukkuma hakkab, siis tõmbad näpud insta alt ära? :D

  4. #204
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    1600x1200??? mis krdi imemolu see on... palju hertsisid asjal on sellise resoga?

  5. #205
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Appi, keset grindimist kukub muusikakeskus sülle. Jess!

  6. #206
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    KEISS vist vale jalaga ärkas täna.

  7. #207
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Sorry. Aga tõesti ma oleks insta tiltis seal mängides. Peab ka mingi pildi siia üles panema. ;D

  8. #208
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Sorry. Aga tõesti ma oleks insta tiltis seal mängides. Peab ka mingi pildi siia üles panema. ;D
    See on kohustus :D

  9. #209
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Päris kahtlane oleks sellise lahendusega grindida, selg, jalg, silmad, käsi, pea kõik valutaks peale paari tundi grindimist. Ennem, kui üldse mängima hakkaksin, tagaks võimalikult mugavad tingimused grindimiseks, kui raha pole läheks ostaks kuskilt abi poest suure vana laua ja grindiks laua taga ikka. Palm mulle meeldib ;D
    kui ma enne bustoks ei lähe kui oma koha ostan, siis palmi hangin ka, siis aastaringselt palmi all

  10. #210
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    1600x1200??? mis krdi imemolu see on... palju hertsisid asjal on sellise resoga?
    Ma pakun, et tublid 60Hz :P

  11. #211
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    krt ega arvuti või monitor pokkerit ei mängi .

  12. #212
    leits
    Guest

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    krt ega arvuti või monitor pokkerit ei mängi .
    no siis broneeri omale aeg silmaarstile juba ära

  13. #213
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    krt ega arvuti või monitor pokkerit ei mängi .
    töövahendid määravad suures osas töö tulemuse.. mul omal kodus miski 1400x1050 reso.. kahjuks ei mahu triobeti lauad minu jaoks talutavalt ekraanile ära.. aga suuremaks resot panna ei saa, sest CRT'ga alla 100Hz ma ei kannata vaadata:-/ samas CRT'd mulle meeldivad oma pildikvaliteedilt rohkem kui LCD'd ja silmad on praktiliselt kõige tähtsam organ inimesel toime tulemiseks.. siinkohal ei tasu kokku hoida... ikka korralikud tipptaseme kuvarid mitte miski odav juust...

    mis puutub minu silmadesse ja kogemusse.. siis töö juures mul kolm LCD'd.. ja mis ma tähele panin.. LCD'del on tasutavalgustus.. ja krt kui ikka mitu aastat järjest igapäev (päevane töö möödub arvuti taga) silmaauku kiirgavad nood LCDd siis mul on silmad valguskartlikuks muutunud.. kodus laelampi põlema ei kannata panna.. väljas on koguaeg päikeseprillid ees.. nüüd pool aastat tagasi keerasin kõikidel oma kuvaritel kontrasti ja brightnessi maha... hakkab vaikselt paremaks minema...

    ja üldse.. krt kui sul on ebamugav istuda.. põis kipitab või kõht tühi või janu vms.. sa ei saa oma töösse ja/või pokkerimängu süveneda normaalselt.. keskendumine kaob ära.. sa ise ei pane seda tähelegi.. rääkimata sellest, et kui küürakil istumisest mingi aeg hakkab näiteks selg valutama.. siis insta on sul paar mängupäeva kaotatud kuniks selg jällekorda saab.

  14. #214
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    töövahendid määravad suures osas töö tulemuse.. mul omal kodus miski 1400x1050 reso.. kahjuks ei mahu triobeti lauad minu jaoks talutavalt ekraanile ära.. aga suuremaks resot panna ei saa, sest CRT'ga alla 100Hz ma ei kannata vaadata:-/ samas CRT'd mulle meeldivad oma pildikvaliteedilt rohkem kui LCD'd ja silmad on praktiliselt kõige tähtsam organ inimesel toime tulemiseks.. siinkohal ei tasu kokku hoida... ikka korralikud tipptaseme kuvarid mitte miski odav juust...

    mis puutub minu silmadesse ja kogemusse.. siis töö juures mul kolm LCD'd.. ja mis ma tähele panin.. LCD'del on tasutavalgustus.. ja krt kui ikka mitu aastat järjest igapäev (päevane töö möödub arvuti taga) silmaauku kiirgavad nood LCDd siis mul on silmad valguskartlikuks muutunud.. kodus laelampi põlema ei kannata panna.. väljas on koguaeg päikeseprillid ees.. nüüd pool aastat tagasi keerasin kõikidel oma kuvaritel kontrasti ja brightnessi maha... hakkab vaikselt paremaks minema...

    ja üldse.. krt kui sul on ebamugav istuda.. põis kipitab või kõht tühi või janu vms.. sa ei saa oma töösse ja/või pokkerimängu süveneda normaalselt.. keskendumine kaob ära.. sa ise ei pane seda tähelegi.. rääkimata sellest, et kui küürakil istumisest mingi aeg hakkab näiteks selg valutama.. siis insta on sul paar mängupäeva kaotatud kuniks selg jällekorda saab.
    Just nimelt, see on nii oluline, et kõik oleks korras ja mitte midagi ei häiriks sessi käiku. Erti kui tegeleda sellega tõsiselt, siis peab mõtlema ka pikas perspektiivis. Istumise asend hakkab kindlalt mõjutama aja pikku tervist, kui ikka nii kägaras mängida, siis hakkab kuskilt otsast varsti valutama, kindlasti ka ranne ei pea kaua vastu sellises asendis. Teine asi, et valgus ei ole piisav ja monitori kaugus ei ole õige, monitor ise ei ole kõige tervislikum silmadele. Tegelt on miljon asja ja selle kohta peaks päris artikli tegema, milline võiks olla ideaalis üks pokkeri office.

  15. #215
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    mul on plaan seljavenitus agregaat, millega ennast pea alaspidi riputada, keevitada lasta, siis on kõik olemas

  16. #216

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Hetkel siis selline töönurk,varsti plaanis muretseda lauaarvuti ja mõni korralikum monitor



  17. #217
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"


  18. #218
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Amagan, miks sul kaks tooli on?

    Ja ma tõsiselt mõtlen ise, et ostan veel ühe tooli aga siis puidust sellise, millega ei saa kõikuda ning mis räigelt fixeeritud. Dunno aga need uued toolid mitte kuidagi ei istu mulle ja hakkavad long runis vastikult selja peale.

    Teine võimalus on too 1k$ tool osta aga kuidagi imelik on niipalju pappi tooli peale panna :Ö

  19. #219
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Amagan, miks sul kaks tooli on?

    Ja ma tõsiselt mõtlen ise, et ostan veel ühe tooli aga siis puidust sellise, millega ei saa kõikuda ning mis räigelt fixeeritud. Dunno aga need uued toolid mitte kuidagi ei istu mulle ja hakkavad long runis vastikult selja peale.

    Teine võimalus on too 1k$ tool osta aga kuidagi imelik on niipalju pappi tooli peale panna :Ö
    Codecci tool maksab 24k eeku :)

  20. #220
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Pildid foorumikasutajate "töökohtadest"



    Mul selline. Mugav ja kobe.

    L.

Lehekülg 11, kokku 45 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES