Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    PENAC-i seiklused PS-s (PLO100 HU)

    Tere,
    kaalusin mis ma kaalusin ja lõpuks otsustasin ka proovida päevikupidamist. Peamine eesmärk on seejuures vähendada oma tiltamist ja arendada mängu. Minust ja mu tegemistest siis üldiselt: Olen 19 aastane, õpin TTÜs esimest aastat, pokkerit olen mänginud ligikaudu 4 aastat, natuke tõsisemalt kuskil aasta, kui välja arvata varasemad turna ja low cash shotid Trios, kust on kogunenud ~20k, enamasti turnahittidega. Otsutavad käigud tegin 2009 aastal, kui tegin Starsi ja FTsse kontod ja hakkasin korralikumat grindimist. Alguses NL5-NL10, vahepeal ka 5$ HUsngd jne, edasi NL25-50. Novembriks olin grindinud ennast 580 taala peale, ja siis hakkas hittimine pihta. Algselt võitsin ühe 22$ deep turna 1420$. siis mitmeid muidu väiksemaid turnasid nii FTs, kui PSis. Lõpetasin FTs mängimise ära ja keskendusin Starsile. HEMi ostsin detsembris, alguses olid tulemused isegi liigagi head, kuid uue aasta jaanuari keskel külastas mind Mr. Downswing koos oma assistendi Dr. Tiltiga. Härrade koosmõjul muutus korraliku plussis-jaanuar lõpuks nullikuuks. Aga karmavõlg ei lasknud kaua olla ja tundsin, et pean kogutud punktide eest Sunday Million Specialit mängima, seda õnneks edukalt.

    Sunday Million Special:
    ( Click to show/hide )


    Natuke enda suurimast vaenlasest- tildist:
    Olles stabiilselt võitnud, on juhtunud mitmeid kordi, kui ma puhtalt sita jooksu, hjalva mängu ja sellega kaasneva tildiga olen kaotanud isegi tuhandeid taalasid. Seda on näha ka minu graafikult:
    ( Click to show/hide )


    Peamiselt mänginud :
    ( Click to show/hide )


    Mida aeg edasi, seda rohkem olen avastanud, et HUs on winrate tohutult suurem võrrdeldes 6-maxiga, mistõttu keskendun nüüdsest üha rohkem HU mängimisele, enamasti omaha. Kuna 6maxis tehtud korralik volüüm lubab ka rahulikult mängides Supernova ja sellega kaasnevad boonused lahti mängida, siis ma ei näe mõtet enam 6maxi tõsisemalt mängida. Teatavasti on ka 6-maxis kõige vähem võitvaid mängijaid.

    ALL 6-MAX :
    ( Click to show/hide )


    ALL HU :
    ( Click to show/hide )


    Lisan ka käimasoleva kuu graafiku, millest on aru saada, et tilt pole mu mängust kadunud:
    ( Click to show/hide )


    Graafikultelt sirgeid vertikaalseid jooni märgates saate vist aru, et tegu on konkreetse tildiga, mille vastu püüan abi leida, ja kusjuures viimasel ajal hakkab asi paranema. Samuti loodan rõhuda rohkem kvaliteedile ja käte analüüsile. Kui kellelgi on midagi kritiseerida, siis teha seda tsiviliseeritult, palun mitte rüvetada seda teemat mõttetu lädinaga. Igal juhul loodan, et leian lugejaid ja eelkõige suudan parandada oma mängu ja midagi ka foorumlastele edasi anda.
    Viimati muudetud jaagup17 poolt : 04.10.10 at 22:36

  2. #2
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: PENAC-i seiklused PS-s

    Sunday 2 milka hitt on kena, aga edu!

  3. #3

    Re: PENAC-i seiklused PS-s

    confirmed busto

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PENAC-i seiklused PS-s

    Varsti ilmselt küll, kui asjad nii jätkuvad. Tänane graafik:
    ( Click to show/hide )


    Ei ole terve selle aasta jooksul pmtslt kordagi EVd beatida. Tean, et seda ei tohiks eriti vaadata, aga 300k käe peale peaks ikkagist midagi ütlema...

    Suhteliselt keeruline on hästi mängida, saades pidevaid coolereid ja suckoute. Loodan, et varsti jooks paraneb.

    Suurim kaotatud pot:
    ( Click to show/hide )


    Suurim võidetud pot:
    ( Click to show/hide )


    Huvitavaid käsi oli palju, küllap postitan neid, kui kosun järjekordsest ''superpäevast''

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PENAC-i seiklused PS-s (PLO/NLH-HU50-100, jm.)

    Huh, täna suutsin eilsed kaotused tagasi teha ja kuuga 3BI plussi saada. Lisan ka tänase graafiku ja silmailuks PL100 HU graafiku üldise, äkki meelitab lugejaid juurde ja asi hakkab hoogu koguma.

    31.05.2010:
    ( Click to show/hide )


    EVd tavaliselt väga ei biidi, aga tna ikka võitsin mõningad flipid.

    PL100 OMAHA HU(20-50 bb tables) all hands:
    ( Click to show/hide )

  6. #6

    Re: PENAC-i seiklused PS-s (PLO/NLH-HU50-100, jm.)

    Lõpp hea-kõik hea!
    et järgmine kuu jääks vähemalt 4BI plussi:D!

  7. #7
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PENAC-i seiklused PS-s (PLO/NLH-HU50-100, jm.)

    Uus kuu algus standardpakett:

    ( Click to show/hide )

  8. #8
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PENAC-i seiklused PS-s (PLO/NLH-HU50-100, jm.)

    Postitan paar kätt ka siis uuest kuust...

    #1
    ( Click to show/hide )


    2# tundub, et misplayed, kuigi usun, et ta pushiks seal oe+fdraw, top2 kätega
    ( Click to show/hide )

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PENAC-i seiklused PS-s (PLO/NLH-HU50-100, NL25-50(6-9max))

    Juuni algus on edukas olnud. Paaril viimasel sessil olen proovinud NL50 9-max, mis tundub esialgu kergem, kui 6max. HU mängin kohati, siis, kui tunnet on. Tahan teha parimat võimalikku mängu, kui mõni fail tuleb siiski sisse.

    Juuni graafik: minimaalselt tiltamist, table selection, hingega asja juures.
    ( Click to show/hide )


    Paar viga ja küsitavat kätt:

    #1 Nagu vahepeal tavaks saanud, panin vastase jällegist tema range nõrgemasse ossa, fdraw peale. Reaalselt hiljem vaadates on ilmselge set, callis OOP, c-r flop, no ma ei tea, korralik fail. Vastane 26/21, raise cbet 20%, kuid enamus käsi ilmselt pärit 6maxist, seega see info ebaoluline, aga mind siiski mõjutas, kuigi ei tohiks.
    ( Click to show/hide )


    #2 UTG 21/16 donker, BTN 38/20 donk-agronoom. Raisin, eeldades UTG dongiga kahekesi jääda ja pot 80% flopis maha võtta, ent BTN ka callib. Tema panen statse arvestades huge range peale, kõik suited, paarid, Ax jne. Flop mulle super, cbetima pean, ent mitte palju, et halveimaid käsi sees hoida. BTN kammib hoopis segi, kuna tegemist sellise agroga on suur võimalus, et bluffib, seega võtan c-call joone, et poiss maksaks hästi. Riveril on nii, et kui ta valuebetib, siis olen enamasti beat, ise ette betides calib meid harva parem käsi, kui checkides saab poiss ennast uuesti segi kammida, nagu ta ka tegi.Riveris veel küsimus, kas raisida? Arvestades, et tema ranges võib olla käsi, mis mind beadivad, siis arvan, et chk back on parim.

    ( Click to show/hide )



    #3 Väga imelik käsi. 23/20 vastas. PF võiksin ka 3betida, kuid olin seda juba pidevalt teinud, seega ei tahtnud 4beti vastu saada. Flop nuts, kindel raise, callib, seega arvan, et tal mingi paar A8 10J vms. Turn imelik kaart, võiksin barreldada, kuid mille peale ta mind panna saab, K aitab mind väga harva, kuid teda võib palju aidata, kui ta mind näiteks KT AK vms floatis, seega checkin ja loodan riverile. River checkib....ilmselt tal pole siis midagi. Sellise väikse beti teen lootuses, et kui tal oli ka draw J9 79 JQ 67, siis seda ta enamasti ei calli ja kui tal ongi paar 8 10 K vms, siis ta calliks nii selle beti, kui ka kindlasti suurema, donk think mby, aga tundus huvitav proovida. Kui ta nüüd mulle emase raisi pani, siis olin 90% kindel, et tal pole pmtslt mitte midagi, arvatavasti ka draw ja insta raise võtab 97% maha, ja nii õnneks ka juhtus. Ei näe mingid tugevat kätt mida ta riveris nii mängiks sellise väikse raisiga. Kui nüüd oleks mänginud raamatu järgi, oleks ma 2. barreli pannud ja riveris check back ja kaotanud käe.

    ( Click to show/hide )

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PENAC-i seiklused PS-s (NL50 6max)

    26/21 raise cbet 21, river agr. 2,9 Eeldasin, et tal pole midagi, seetõttu väike flopi cbet, et äkki kammib segi, päris ei kamminud. Riveril on tal 2 võimalust kui tal on õhk: kas raisida suurelt mu väikest beti või foldida. Kuna ta on agr. mängija ja tundub, et liigagi agro, siis ta eeldatavalt raisib.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($91.90)
    Button ($52.05)
    Hero (SB) ($67.10)
    BB ($37.55)
    UTG ($68.25)
    MP ($50.75)

    Preflop: Hero is SB with K, A
    UTG bets $1.50, 1 fold, CO calls $1.50, 1 fold, Hero raises to $6.50, 1 fold, UTG calls $5, 1 fold

    Flop: ($15) 8, A, 4 (2 players)
    Hero bets $5.50, UTG raises to $11, Hero calls $5.50

    Turn: ($37) 8 (2 players)
    Hero checks, UTG checks

    River: ($37) 9 (2 players)
    Hero bets $2.50, UTG raises to $26, Hero calls $23.50

    Total pot: $89 | Rake: $3

    Results:
    Hero had K, A (two pair, Aces and eights).
    UTG had Q, 10 (one pair, eights).
    Outcome: Hero won $86

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PENAC-i seiklused PS-s (PLO50-100 HU)

    Tere taas, pole päris pikalt midagi postitanud. Juuliga sai nn. suvepuhkus läbi ja algas uus grind, peamiselt siis omaha hu. Mindset on püsinud 97% tildivaba. Enam ma ei bumbi, sest vahepeal on vaja mängu arendamise nimel regidega madistada.

    Graafik pärast viimast postitust:
    ( Click to show/hide )



    Kõik HU käed(PLO50,PLO100 ja NL50):
    ( Click to show/hide )


    Eile õhtul tegin ühe hea agro regiga 4table PLO50 hu. 4tabling on minu jaoks ilmselgelt liiga palju, aga jäi ~-2BI piiridesse. Panen ka mõne huvitava käe.

    #1: Seekord 6maxist.Villain 51/44 3bet 42 (73 kätt)
    UTG betib, panen ta pmtslt. any2 peale. 3bet on variant, aga ei taha sellise agro vastu OOP olla. Flopis teeb standar 89% cbeti, floatin, et näha mis turnis teeb, samuti ei usu väga, et tal 7 või 99 on. Turnis paneb 1/2 poti, maja peale ei pane, kuna selline vastane tahaks võimalikult palju raha sisse saada, panen ta mingi draw + paar peale, samuti fdrawd. River on huvitav, sest arvan, et ta ei betib siin ainult majaga või bluffiks pööratud drawga. Call peab olema õige 27% kordadest, tema river cbet on 75% ja agr 3.
    2 võimalust, kas tal on maja ja olen beat või bluffib busted drawd, samuti üliväike backdoor masti võimalus 10Jxxh vms. Maja välistasin pmtslt juba turnil.

    ( Click to show/hide )


    #2: Villain 51/44 3bet 42
    pf saan IP suht sita, kuid suited Aga floppi vaadata, deep stack OOP 3bet ja call, mult easy call, kuna stackid nii deep.
    Floppan nutsi, raisides võib asi minna keeruliseks set + fdraw või nuts+redrawde vastu, seega tahan turni ära näha, samuti olen IP.
    Turnis nuts püsib ja nüüd surun, kuna nüüd tahaks raha hea meelega sisse saada. Suht standard käsi.

    ( Click to show/hide )


    #3-...: HU vs. 65/51 3bet 26%
    Mõned käed näitamaks, miks PLO HU on variatsioonikas, eriti vs. hea regi vastu.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Vahepeal pf. 2% eduseis on piisav :)
    ( Click to show/hide )


    Käsi oli palju, praegu ei jõua rohkem huvitavaid otsida. Kui viitsimist leian, panen ka mõned rasked otsused. GG seniks!

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PENAC-i seiklused PS-s (PLO50-100 HU)

    Supernova:

    ( Click to show/hide )

  13. #13
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: PENAC-i seiklused PS-s (PLO50-100 HU)

    Congratiulations, lõpuks tuli ära :)

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PENAC-i seiklused PS-s PLO100 HU

    Mõtlesin, et peaks jälle midagi mälestuseks siia kirjutama. Septembris sain kauaoodatud Supernova kätte ja nüüd on rahulik. Soolasin ennast mõne boonusega sisse ja võtsin oma lemmikmängu plohu ette. Viimasel ajal ainult PLO100HUd teinud ja tulemused on päris head. Tegin ka DCsse kasutaja, et veidi plohu videoid vaadata ja tundub, et ka neist on midagi külge jäänud. Postitan ka paar graafikut ja mõne huvitava käe.

    PLO 100 hu kuni tänaseni siis:
    ( Click to show/hide )


    Uus kuu, uued hiiterid:
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Okei, liiga väsinud, et midagi rohkem praegu panna, ma magama, gg.

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: PENAC-i seiklused PS-s (PLO100 HU)

    very nice very nice, keep it up!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES