Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 38, kokku 38
  1. #21
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    homme enne mänge proovin siis confirmida kõik, kes raha saatsid

  2. #22

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    fhk pisut hiljaks jäin :D Nagu näha siis su stake ei tahtnud keegi :P...

    Stake on kenasti antud, selle pärast muretseda pole mõtet :)!


    Kui sa nüüd ööga ennustuse ära teed ja lenCile raha ära kannad, siis teeme sulle erandi.

  3. #23
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    Kasutajatelt raaids ja Kosmonaut rahad laekunud. On veel 1 kasutaja, kes uuris kuhu saata, aga esmapilgul ei näe, et mul kuskile see raha tulnud oleks.

    edit: see kasutaja siiski ei osale

  4. #24

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    Just URU-FRA mängu vaatamast tulnud, ei oska midagi öelda, prantslased ei suutnud ära lüüa ja Forlanil oli ka kaks väga head võimalust, mida tema kaliibriga mees oleks pidanud ära lööma, aga...

    Esimesed hetked mängust olin ikka FRA poolt ja lootsin nende 0-1 võitu, aga mida aeg edasi, seda rohkem hakkasin üldse lootma, et saavad lutti selle ja kõik ülejäänud mängud ka, kuidagi väga ebasümpaatne sats on koos Riberyga, kes alguses sõitis seal kõigile sisse ja hiljem nii kinni võeti, et enam kuidagi pihta ei saanud, lõpetades selle mologa, kes MMi esimesel päeval midagi juba vehkima hakkas. Kõik krt ei saa ka Zidani mängida.

    Aga jah, suht kehva esimene päev oli, võidurõõmu keegi mekkida ei saanud, ennustuses keegi pikalt esimese päevaga eest ära ei jooksnud.

    Homme siis esimene tõeliselt magus mäng, USA-ENG, mõlemat pidi oleks hea meel, kui ENG võidaks, saaks ennustuspunne, kui aga USA võidaks, oleks hea meel, et need inglise trad lufti said. Loodame, et viiki ei tule jälle.

    Peale esimest päeva ennustuse kokkuvõte!

    1. Annika 2 pts
    1. Kosmo 2 pts
    3.Priit 1 pts
    3. Neeme 1 pts
    3. Rainer 1 pts
    3. Marek 1 pts
    7. Tomek 0 pts
    7. Kalvi 0 pts
    7. Raaids 0 pts
    7. Hannes 0 pts

  5. #25

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kasutajatelt raaids ja Kosmonaut rahad laekunud. On veel 1 kasutaja, kes uuris kuhu saata, aga esmapilgul ei näe, et mul kuskile see raha tulnud oleks.

    edit: see kasutaja siiski ei osale
    Esialgsed osalejad olid sellised siit foorumist :

    Hillu
    WeThePeople
    $$$
    Raaids
    Kosmonaut

    Hillu ja WTP rahad on korraldajaonu käes, Raaids ja Kosmo omad lenCil ning $$$ kohta ei oska hetkel midagi öelda, anna endast märku.

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    pall võiks kandiline olla

  7. #27

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    oi oi oi oi latt mul 1:1 skoorile lükatud:(:(:(


    Krt 0:1 See latt oli ebaõiglane rsk!!!!
    Viimati muudetud Lowry poolt : 14.06.10 at 17:52

  8. #28

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    mul on seal üks väike viga sees...peaks olema 4 punkti aga kirjas on 3

  9. #29

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    Jup tundub, et HOL-DAN mängust max punne pole arvestatud. Parandame asja!

  10. #30
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    päh, unustasin ära selle. sorri.

  11. #31

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    Niisiis, alagrupimängud peetud ning punktilahing ka seljataga. Asi kipub suht tõsiseks minema, kuna foorumist Kosmonaut on siis pikalt pikalt teistelt eest ära jooksnud. Kui esimese ja teise koha vahe on 7 punkti, siis teise ja viimase koha vahe ka täpselt 7 punni.

    Ma ei saagi aru, kas tegemist on geniaalse ennustajaga või on tegemist suht riski peale välja minemisega ning ebapopulaarsete tulemustega "proovimine". Äkki Kosmo toob ise selguse majja :D

    Tulemusi saab näha SIIT

    Edetabel näeb välja selline

    1. Kosmo 35 pts
    2. Annika 28 pts
    3. Marek 27 pts
    3. Kalvi 27 pts
    5. Raaids 26 pts
    5. Rainer 26 pts
    7. Priit 25 pts
    8. Neeme 24 pts
    8. Tomek 24 pts
    10. Hannes 20 pts

    Tundub, et tuleb hakata riske võtma, et liidritele järgi jõuda, 15 mängu veel pidada.

  12. #32

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    Mul neid täpseid skoore suht okeilt tabanud ja ka viikidega on õnnestunud. Muidu ega ma midagi väga ebaloogilist kusagil ei ennustanud.
    Pigem vast lihtsalt joppamine, sest ega varem pole ennustamisega tegelenud :P

  13. #33

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    Kogemata jäi täna ennustus hilja peale. Saatsin enda ennustused praegu ära. Kas neid saab veel arvesse võtta.

  14. #34

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    las raha tuleb tagasi panka või starsi?

  15. #35
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    ma loen õigesti välja, et sa said 3. koha ja sulle peab lihtsalt raha tagasi saatma? Kui jah, siis ma tahaks ikka Starsi shippida, confirmi ja teeme ära.

    Kosmonaudiga ma ei tea, mis teha. Äkki ma saadan sinu enda raha tagasi sulle ja hillu toimetab kuidagi ülejäänud? Kui vaja, siis võin selle panka ka orgunnida, võib mingi max 72h minna, aga ei näe pointi. Andke teada.

  16. #36

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    ma peaksin raha tagasi saama jah lihtsalt ja starsi sobib väga hästi:)

  17. #37

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    See LenCi variant on ok. 25 taala tagasi ftpsse ja ülejäänud siis muud moodi (eelistaks panka).

  18. #38

    Re: World Cup 2010 ennustusvõistlus!

    Tere!

    Nelja aasta suurim võistlus läbi siis. Kahju, et Holland finaalis jalga valgeks ei saanud ja espanoolidele kogu au ja kuulsus läks, pisut naljakas oli hollandlasi näha pidutsemas ning kangelastena koju saabumas, sest mõne aasta pärast ei mäleta keegi, kes teise koha sai. Aga see selleks. Rebimine oli tihe, aga seda 2-8 koha vahel, kuna Kosmonaut tegi puhtalt kõigil selja prügiseks.

    Tulemused :

    1. Kosmo 49 pts 1755.-
    2. Annika 41 pts 945.-
    3. Raaids 39 pts 300.-

    4. Rainer 38 pts
    5. Kalvi 38 pts
    6. Priit 37 pts
    7. Tomek 37 pts
    8. Marek 35 pts
    9. Neeme33 pts
    10. Hannes 30 pts


    Pokkerimängijad valitsesid kogu mängu, esinelikus siis kolm tüüpi sellest foorumist. Õnnitlused!

    Järgmine suurem ennustus toimub siis kui CL käima läheb. Seal reeglid veel täpselt paika panemata, kuid alagrupimänge tõenäoliselt ei ennusta, ennustame kahte edasipääsejat ning knockout faasi. Hoidke end kursis ja teeme sügis-talve-kevade ja kogu CLi ikka põnevaks!

    Rahad, nagu nüüd siit teemast loen, on lenCil liigutatud raaidsile ja Kosmole ära? Kui ei, siis Kosmo variandi puhul käisin välja PMi kaudu mõtte ning jah, Raaidsile shippida tagasi lenCi käes hoitud raha. Kosmo raha saab lahenduse võimalikult kiirelt, peale seda kui olen saanud ta pangaarve ning vastuse PMi teel.

    Edu, oli põnev jalkakuu!

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES