Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9

Teema: probleem

  1. #1

    probleem

    Tere, ma ei saa fulltildis üle 8 laua mängida. Siis tuleb aken et saada full tildile kiri ja palu et maksimum lauadade arvu suurendataks. Ma saatsin mitu kirja aga ei mingit vastust ja ma saan ikka ainult 8 lauda mängida. Milles asi on, kuidas fulltildiga ühendust saada?

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: probleem

    Tsitaat Algselt postitas Villmann Vaata postitust
    Tere, ma ei saa fulltildis üle 8 laua mängida. Siis tuleb aken et saada full tildile kiri ja palu et maksimum lauadade arvu suurendataks. Ma saatsin mitu kirja aga ei mingit vastust ja ma saan ikka ainult 8 lauda mängida. Milles asi on, kuidas fulltildiga ühendust saada?
    Terevitus,

    Oled õigel teel, oota lihtsalt vastus ära ja saad 16 lauda mängida.

    Ning teinekord postita FTP teemasse: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=400

  3. #3

    Re: probleem

    Ma olen juba 10 päeva vastust oodanud, kas see on normaalne? Ise arvan et
    äkki ei lasta mu krju läbi selle uue internetipokkeri keelustamise seaduse pärast.

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: probleem

    Proovi mõnelt teiselt e-meililt saata. Kui saadad kirja, siis peaks vist vastus alati tulema, et kiri jõudis kohale ja sellega tegeletakse.

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: probleem

    Kirja pead saatma selle e-mail pealt, mille kaudu konto on tehtud, ainult sellisel juhul suurendatakse laudade arvu. Vastus tuleb tavaliselt maksimaalselt 2 päeva jooksul.

  6. #6

    Re: probleem

    Tere. Saatsin teiselt emaililt ja ikka ei mingit vastust. Saatsin teisele fulltildi emailile nimelt põhiaadress kuhu tuleb see saata on support@fulltiltpoker.com aga ma saatsin ka cashier@fulltiltpoker.com ja ikka ei mingit vastust. Laudu saan ikka ainult 8 mängida. Õigemini enam ei mängigi sest ma jään arvuti taha magama. Mida ette võtta? Kuidas fulltildiga ühendust saada? Otsisin mingit fulltildi telefoninumbrit, aga ei leidnud.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: probleem

    Ma arvan, et võid ikkagi siis magama minna, kui vastust ei tule.....

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: probleem

    Üsna tüüpiline näide FTP suppordist - nagu ma juba korduvalt maininud olen, kõige türastunum support, mida ma kogenud olen. Tavaliselt nad siiski vastavad lihtsalt mingit ila, mitte ei jäta vastamata. See juhtum on muidgi klass omaette.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: probleem

    Järgmine kord ma paluks Teil kasutada mistahes Full Tilt pokkeriga seonduvate küsimuste/probleemide küsimisel/kasutamisel seda teemat: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=400

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES