Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 44 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 868
  1. #201
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Peaks nendele donkamentidele bloki peale panema kuidagi.. jälle -70$ sai ära põletatud pmst. Igakord pärast mingit rõvedat biiti turna hilises faasis mõtlen, et peaks neist eemale hoidma edaspidi, aga ei võta õppust. :D
    Sisuliselt mängi kuitahes hästi, aga lõpuks taandub ikkagi kõik ühele käele, kui mingi donkey crackib nt KK ära ja pot liigub tema poole.
    No luckbox, no $$$, i guess.

  2. #202
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Mnjah, mõtlesin, et teen pooletunnise sessi enne magaminekut veel, aga järjekordselt imeti semideep stackidega potis riverisse ära.




    Üks fun käsi ka:
    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1262766
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $48.33
    Hero (BB): $24.55
    UTG: $25.00
    MP: $28.42
    CO: $25.35
    BTN: $99.07

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 8 9
    3 folds, BTN raises to $0.50, 1 fold, Hero raises to $2, BTN calls $1.50

    Flop: ($4.10) K K 3 (2 players)
    Hero bets $2.45, BTN raises to $13, Hero raises to $22.55 all in, BTN folds

    Final Pot: $30.10
    Hero wins $28.60
    (Rake: $1.50)

  3. #203

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    väga jube shove sinu poolt ja veel jubedam fold villainilt.

  4. #204
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Ok, qjet, järgmine kord ei arvesta oma reade, vaid küsin hoopis sinult nõu!
    Sinu arust on huvitav vaadata ainult ülimalt standartseid jaotusi, kus pole midagi pistmist sellega, kuidas vastane mängib etc?

  5. #205
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    väga jube shove sinu poolt ja veel jubedam fold villainilt.
    It's called skillpoker!

    Wp, fyte.

    btw: milline su ajastus oli? Kas shippisid kohe või ootasid natuke?
    Viimati muudetud raunsz poolt : 05.04.11 at 14:59

  6. #206

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    ma leian selliste liigutuste jaoks parema koha, kui liin, kus villain on pot commited ja sa shoved...lol

  7. #207
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    ma leian selliste liigutuste jaoks parema koha, kui liin, kus villain on pot commited ja sa shoved...lol
    Ja sul puudub igasugune ära tõmbamis equity. Selleks peab ikka väga raudkindel read olema. Aga noh seekord tuli välja :D

  8. #208
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    ma leian selliste liigutuste jaoks parema koha, kui liin, kus villain on pot commited ja sa shoved...lol
    Nojah, paraku ei ole vahet, kas ollakse investeerinud 50bb või nt 75bb, sest air folditakse niikuinii 3bet-shove peale.

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    btw: milline su ajastus oli? Kas shippisid kohe või ootasid natuke?
    Mõtlesin ikka veits, mis siis? :P

  9. #209
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Teen siis väikse updeidi, aprillis senini 9k kätt rushis mänginud ning paar bi miinuses, run on kehv olnud ja alla EV ka, aga eks jah - ei imesta kui miski 3-4bi on lihtsalt tildi nahka läinud, kui olen mõttetult lightilt maha callinud jne.


    Igatahes panen mõningad käed praegusest sessist:

    1. Kaalusin riveril veel kerget valueraise'i, kui siukest betti nägin, aga jäin siiski kõhklema - kes krt teab, äkki too reg tegigi sellise beti induce'miseks.
    ( Click to show/hide )


    2.
    ( Click to show/hide )


    3. Flopil ehk oleks võinud tsipa rohkem panna, kuid üldiselt sain vast max value kätte.
    ( Click to show/hide )


    4. Nojah, miskipärast jäi paar senti puudu ta täielikust allinist, ja retard ei tulnud ise ka muidugi pf selle peale, et need sisse lükata. Aga jah - mitte et see oleks käekäiku muutnud.
    ( Click to show/hide )


    5. Kas keegi oleks flopil üle raisinud veel? Imo reg (SB) eriti halvemaga ei calli, parim variant oleks flipata AcQ vastu vm.
    ( Click to show/hide )


    6. Nii magus, see kuu esimene kord, kui mulle ka lõpuks tuleb mingi taoline 2-outer ära, fag slowrollis ka veel flopil.
    ( Click to show/hide )

  10. #210

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    wtf:D
    1käsi.Turn on kindlasti kas bet/c või siis c/r.Riveril ei pane keegi nii õhukeselt sinust parema käega,kas siis 6x või siis mastiga.
    3käsi.Limp/c preflop.Callib flopi ja donkab turni ise pool poti on insta märkus,et ta seal raisile maha ei pane.Niiet turni raisin raudselt.Seal on igasuguseid 2 paari combosid või tõmbeid täis.
    Ylejäänd käed on minumeelest suht standard.

  11. #211
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Sellise passiivse slowplayega jääb nii mõneski kohas valuet võtmata imo.

  12. #212
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    wtf:D
    1käsi.Turn on kindlasti kas bet/c või siis c/r.Riveril ei pane keegi nii õhukeselt sinust parema käega,kas siis 6x või siis mastiga
    100bb'ga on see jah obv check-shove koht turnil, aga ma olin 165bb deep ning villain kattis mind. Turni tuli nii FD kui ka OESD kokku.

    3käsi.Limp/c preflop.Callib flopi ja donkab turni ise pool poti on insta märkus,et ta seal raisile maha ei pane.Niiet turni raisin raudselt.Seal on igasuguseid 2 paari combosid või tõmbeid täis.
    Ylejäänd käed on minumeelest suht standard.
    Olemasolevate stattide põhjal oli ta megapassiivne fish ning open-ender hittis, seega ma arvan, et IP callida on ok.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Sellise passiivse slowplayega jääb nii mõneski kohas valuet võtmata imo.
    Eeldan, et pead seda 33 kätt silmas. Pmst board on dry ja too reg oli küllaltki agro barreldaja, kuid samas TPGK'ga stackide peale ei mängita üldiselt - ta ju ei biidi mu valuerange'st midagi. Pealegi niimoodi saab ta ranges ka täielikud bluffid sees hoida.
    Saan aru, et oled HU mängija - seal minnakse kahtlemata lightimalt broke', kuid FTP rushis on nittide osakaal märksa suurem..

  13. #213

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    1. käes peaks ikkagi bettima,olenemata sellest et palju asju jõudis kohale.Samas võib see risti talle mingi Ax tõmbe anda.Lisaks sellele on tal setid ka sees.Vb slowtas pre ylepaari,mis iganes.
    3.käsi ikkagi ma raisin seda turni 100 prossa.Kui ta rea turnis kokku saab,siis ta paneb poti:D.Turniks on laual iga mastitõmme,iga paar plus reatõmme,ta callib iga T
    IMO kaotad sa päris palju valuet mõlemas käes(Ja ma ei räägi seda sellepärast et mõlemas käes sa oleksidki arvatavsti stäkki saand:D)
    Olevelat vastasest ma mõnikord seal viimases käes checkin järgi,et anda enesekindlust TT,JJ tüüpi kätele.Pealegi tal nagunii potsize alles.

  14. #214
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    1. käes peaks ikkagi bettima,olenemata sellest et palju asju jõudis kohale.Samas võib see risti talle mingi Ax tõmbe anda.Lisaks sellele on tal setid ka sees.Vb slowtas pre ylepaari,mis iganes.
    3.käsi ikkagi ma raisin seda turni 100 prossa.Kui ta rea turnis kokku saab,siis ta paneb poti:D.Turniks on laual iga mastitõmme,iga paar plus reatõmme,ta callib iga T
    IMO kaotad sa päris palju valuet mõlemas käes(Ja ma ei räägi seda sellepärast et mõlemas käes sa oleksidki arvatavsti stäkki saand:D)
    Olevelat vastasest ma mõnikord seal viimases käes checkin järgi,et anda enesekindlust TT,JJ tüüpi kätele.Pealegi tal nagunii potsize alles.
    Vb prima regid lähevad tõesti lightimalt broke', kuid 90% FTP regularidest ei lähe näiteks QQga nii deepilt bustoks. Turnil barreldades jätkab ta üldiselt palju tugevama range'ga ning võib vabalt foldida nt AJ ilma clubita. Pealegi lisaks sellistele villaini "poolkõvadele" kätele jääb ta range'i sisse ka täielikku õhku, millega ta võib valuetownida ennast.

    3ndas käes oleks vb raise tõesti suurema +EVga olnud, aga selliste passiivitaride turni donkbet on vägagi tihti nuts olnud.


    // Olles mänginud nii ongames kui ka FTPs samu limiite, siis võin öelda, et mängijate erinevus on vägagi suur. Ilmselt MGs on regid üldiselt märksa loosemad/lähevad lightimalt broke' kui nad on seda FTPs.
    Viimati muudetud fyte poolt : 12.04.11 at 12:51

  15. #215
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)



    No kurja.. see kuu pole nagu käima saanudki mängu - FTPs kuu alguses jäi ca -300$ ja nüüd ongame's swingib ka. Mänginud olen seal nl30 ca 2/3 ajast, ja ülejäänud nl50, kus on run olnud kehv.

    ( Click to show/hide )

  16. #216
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Tavaliselt sul non SD hästi kena. Halvad setupid ka jap.

    Koolilõpu tõttu volüüm nii väike?

  17. #217

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    kas auto-topupi ple w.

  18. #218
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Tavaliselt sul non SD hästi kena. Halvad setupid ka jap.

    Koolilõpu tõttu volüüm nii väike?
    Nop, nonsd on ikka allapoole suundunud enamjaolt. Eriti palju sellele tähelepanu ei pööra, peaasi et liiga järsult ei läheks lihtsalt.
    Volüüm pole tegelt sugugi väike, rushis sai samuti ca 15k käsi lastud.

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    kas auto-topupi ple w.
    Ei.

  19. #219
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Aprillikuu siis:

    ( Click to show/hide )

    + 120$ rb
    FTPs -315$ ja rb oli +130$, seega kokkuvõttes sisuliselt breakeven kuu. Tänu halvale jooksule kaasnes ka tilt, mis vb sõi rohkemgi kasumist ära kui coolerid/suckoudid ise. Enamus käed nl25-30 ja ca kolmandik nl50.
    Mais tahan ainult A-mängu teha.

  20. #220
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust

    Mais tahan ainult A-mängu teha.
    Tahan kaaaa

Lehekülg 11, kokku 44 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES