Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 44 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 868
  1. #581

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Arvestades veel, et 12 lauda ja fast lauad kah, siis on sul seni kindlasti kõrgeim tunnitasu olnud 200s.

    37k dol siis u pluss rakeback. Pole paha vähema kui 2 kuuga.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 05.12.12 at 18:02

  2. #582

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Teiste raha pole ilus lugeda...

  3. #583

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Hahaha. Kõlab suht irooniliselt, kui kõige kuumem teema on alati kuu graafikud, mida ise postitatakse alati.

    Meie esipokkerimängija sellest hip hop grupist on isegi lifetime kokku võtnud blogisse.

    Päevikud ongi selleks, et oma edukust näidata ja tunnustust saada.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 05.12.12 at 19:54

  4. #584
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Tsitaat Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    Hahaha. Kõlab suht irooniliselt, kui kõige kuumem teema on alati kuu graafikud, mida ise postitatakse alati.

    Meie esipokkerimängija sellest hip hop grupist on isegi lifetime kokku võtnud blogisse.

    Päevikud ongi selleks, et oma edukust näidata ja tunnustust saada.
    Sul ikka ei lubatud enda päevikut teha, et lõputult teiste omades jaurad?

  5. #585

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Sul ikka ei lubatud enda päevikut teha, et lõputult teiste omades jaurad?
    Ma pean vist sulle jälle meelde tuletama meie viimast vestlust. Ma ei mõista sind hukka arvestades su joomarluse probleemi, sest see hakkab ajapikku ka mälule. "Kui kellelegi ei meeldi, et ma ta päevikusse kirjutan, ütleb ta ise, mitte mingi suvaline douche"

    Loomulikult pole sa ka seda tähele pannud, et ma kirjutan ka päris asjalikke soovituslikke komme.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 06.12.12 at 01:00

  6. #586
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Tsitaat Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    Ma pean vist sulle jälle meelde tuletama meie viimast vestlust. Ma ei mõista sind hukka arvestades su joomarluse probleemi, sest see hakkab ajapikku ka mälule. "Kui kellelegi ei meeldi, et ma ta päevikusse kirjutan, ütleb ta ise, mitte mingi suvaline douche"
    Jep, sest Sina oledki üks Eesti parimaid mängijaid, EPT'l ikkagi käinud. See, et sa sinna jõudsid J7o'ga OOP 3bete cold-callides ei oma vähimatki tähtsust...

    PS. kui sa arvad, et su mälu on parem kui minusuguse rõveda joomari, siis olen avatud selles valdkonnas side-betidele.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 06.12.12 at 01:03

  7. #587

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Jep, sest Sina oledki üks Eesti parimaid mängijaid, EPT'l ikkagi käinud. See, et sa sinna jõudsid J7o'ga OOP 3bete cold-callides ei oma vähimatki tähtsust...
    Hahaha. See oli sul ilmselgelt päris kaua hinge peal olnud. Nüüd saan aru :D
    Ma siis vabastan su hinge ja ütlen, et see käsi on sul valesti meeles. Mina 3 betisin sind J 6o/J 7o. Sa tõstsid J high drawy flopil, shove, call. Sul oli A J. Ja tõmbasin 3 outeri ära. Ma pole ennast mingiks heaks mängijaks tituleerinud kuskil ja paras donk olin sel ajal. Nüüd veidi parem.

  8. #588

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Päeviku ülevõtmine käsil vist.

  9. #589
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Tsitaat Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    Hahaha. See oli sul ilmselgelt päris kaua hinge peal olnud. Nüüd saan aru :D
    Ma siis vabastan su hinge ja ütlen, et see käsi on sul valesti meeles. Mina 3 betisin sind J 6o/J 7o. Sa tõstsid J high drawy flopil, shove, call. Sul oli A J. Ja tõmbasin 3 outeri ära. Ma pole ennast mingiks heaks mängijaks tituleerinud kuskil ja paras donk olin sel ajal. Nüüd veidi parem.
    Arvestades seda kui sitt minu ärajoodud mälu on, oled sa üsna halb selles challenges. Ma ei raisenud seda flopi, ma betisin selle flopi ja sa check/raisesid. Sa olid laua halvemuselt teine mängija peale Mürka. Kui sa hakkad käima välja mingeid veksleid "jõudsin EPT'le ja mängisin mid-stakesi", siis see vägisi jätab mulje nagu sa arvaks, et sa oskad seda mängu...

    PS. sul ei olnud kas J6o või J7o, vaid sul oli J7o ja flop oli 2 ristit ja üks punane.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 06.12.12 at 01:21

  10. #590
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Kuidas sa jõuad 10-12 lauda mängida 6maxi koos Fast laudadega ?

    Kas pelasid algusest peale 12 lauda (nl50 aeg ja enne seda)? Või toimus progress pigem viimase aasta jooksul, kui ära õppisid, kuidas vastased mängivad.

    Olen ka natuke mikrolimiitides pelanud ja minu jaoks pole muutust veel toiminud 250 k käe jooksul (viimased 10 kuud). Vb sample väike.

    Kui lauad on minu jaoks halvad, paar semi-fishi+1 kahtlane reg, siis 4-6-ga tekib kohati palju vigu.

    Otsused tunduvad sama palju aega võtvat :P kui aasta tagasi. Ilmselt olen donk.

    Minu puhul mõjutab pokkeriväline elu vb rohkem, kui coolerite saamine mängus ja väsimus. Kellaajast väga ei olene, muud faktorid.

  11. #591

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Arvestades seda kui sitt minu ärajoodud mälu on, oled sa üsna halb selles challenges. Ma ei raisenud seda flopi, ma betisin selle flopi ja sa check/raisesid. Sa olid laua halvemuselt teine mängija peale Mürka. Kui sa hakkad käima välja mingeid veksleid "jõudsin EPT'le ja mängisin mid-stakesi", siis see vägisi jätab mulje nagu sa arvaks, et sa oskad seda mängu...

    PS. sul ei olnud kas J6o või J7o, vaid sul oli J7o ja flop oli 2 ristit ja üks punane.
    Sa vist unustad ära konteksti, kus ma seda mainisin. ESTPatricku blogis küsides miks ta nii madalalt uuesti alustas ja ega ta kah bustosse ei lennanud nagu mina. Kui see sinu jaoks tähendab bragimist sellises sõnastuses oled sa ilmselgelt lihtsalt kibestuses sellest biidist. Mis ma pean sita play pärast vabandama su ees?

    Donkidega ürita edaspidi viisakam olla, tuleb kasuks laudades.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 06.12.12 at 03:05

  12. #592

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Kuidas sa jõuad 10-12 lauda mängida 6maxi koos Fast laudadega ?

    Kas pelasid algusest peale 12 lauda (nl50 aeg ja enne seda)? Või toimus progress pigem viimase aasta jooksul, kui ära õppisid, kuidas vastased mängivad.

    Olen ka natuke mikrolimiitides pelanud ja minu jaoks pole muutust veel toiminud 250 k käe jooksul (viimased 10 kuud). Vb sample väike.

    Kui lauad on minu jaoks halvad, paar semi-fishi+1 kahtlane reg, siis 4-6-ga tekib kohati palju vigu.

    Otsused tunduvad sama palju aega võtvat :P kui aasta tagasi. Ilmselt olen donk.

    Minu puhul mõjutab pokkeriväline elu vb rohkem, kui coolerite saamine mängus ja väsimus. Kellaajast väga ei olene, muud faktorid.
    Ma aasta alguses 6 maxiga alustasin, siis lasin normal ja fast laudu segamini up to 18 lauda.

  13. #593
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Ma aasta alguses 6 maxiga alustasin, siis lasin normal ja fast laudu segamini up to 18 lauda.
    Mis stattidega ?

    Autopiloodiks ei kisu ?

  14. #594

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Kuni NL 25 majandas ilusti, aga edasi ei saanud:)
    Statid oli alguses päris karmid kuna tulin HU pealt ja alles õppisin 6 maxi, aga lõpus kuskil 21 16 vist olid.

  15. #595
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    pumper, mis winrate sul 25-s jäi 16-18 lauda? või siis palju hourly tuli ja mis samplest räägid?

  16. #596

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    nl25 lasin paar kuud, kahjuks käsi pole enam, aga ca 150k? ja winrate oli pisuke, cashoutisin suvel ja läksin puhkama. Nüüd enam cashi ei mängi, turniirid ja sng-d. Aga lõpetame fyte päeviku risustamise:)

  17. #597
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    pohhui, fyte oma jope, siin võib risustada küll :)

  18. #598
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    pohhui, fyte oma jope, siin võib risustada küll :)
    nii on. lisaks veel seda, et siia võib 24/7 random p*ska toppida ja see puujalg ei julge piuksugi teha.

    ( Click to show/hide )

  19. #599

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    nii on. lisaks veel seda, et siia võib 24/7 random p*ska toppida ja see puujalg ei julge piuksugi teha.

    ( Click to show/hide )
    Täna teine huvitav video juba sinu poolt. Some kind of special mood today? :D

  20. #600

    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Täna teine huvitav video juba sinu poolt. Some kind of special mood today? :D
    Ma üldse vaatan viimasel ajal, et pastilaa on vist mingi kangema kraami peale üle läinud ning isegi nimi on värvi muutnud.

Lehekülg 30, kokku 44 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES