Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 868

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: fyte @ nl4 5max

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Siis ma ei saa aru, miks sa juba ei mängi NL10? 20bi on täiesti piisav.
    pigem 30 bi ja kui langed 25 peale siis grindid uuesti nl 4 kuni 300 daala koos ja uus shot imo kindlam ja ohutum muidu võid endale mingi scared money tunde peale lasta aga eks ise tead.

    Nice graph btw mul endal trios nl 4 samasugune minek vahepeal lasin 55bb/100 kuskil aga nüüd nats rahulikum 25-30/bb sajale 6-9 lauda korraga ja toodab normilt. endal plaan nädala või kahe jooksul ka nl 10 liikuda edasi kui 300 euri koos ilusti.

    Mis rakeback süsteem toweris kui on?

  2. #2

    Re: fyte @ nl4 5max

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    pigem 30 bi ja kui langed 25 peale siis grindid uuesti nl 4 kuni 300 daala koos ja uus shot imo kindlam ja ohutum muidu võid endale mingi scared money tunde peale lasta aga eks ise tead.

    Nice graph btw mul endal trios nl 4 samasugune minek vahepeal lasin 55bb/100 kuskil aga nüüd nats rahulikum 25-30/bb sajale 6-9 lauda korraga ja toodab normilt. endal plaan nädala või kahe jooksul ka nl 10 liikuda edasi kui 300 euri koos ilusti.

    Mis rakeback süsteem toweris kui on?
    Kui suudad ennast talitseda, siis mis vahet sellel on, millise arvu BI juures sa paned endale stop lossi peale? Vabalt võib ka 200$ proovida NL10 ja 150$ juures tagasi liikuda. Arvestame sellega, et NL10 on ikka väga lihtne limiit tegelikult.
    Aga vb on probleem minus, et olen mitte just kõige konservatiivsema BRM kodanik. Ise kolisin 400$ omal ajal juba NL25. Sain biiti, siis robinal alla tagasi. Seni kaua pushisin, kui mind tervitas sõber heater NL25 ja bankroll hakkas kasvama. Lihtsalt peab enda jaoks piirid paika panema, millal lõpetada. Kui selleks ei ole suuteline, siis ei piisa ka 100bi bankrollist.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES