Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 868

Niitvaade

  1. #11
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    1. käes peaks ikkagi bettima,olenemata sellest et palju asju jõudis kohale.Samas võib see risti talle mingi Ax tõmbe anda.Lisaks sellele on tal setid ka sees.Vb slowtas pre ylepaari,mis iganes.
    3.käsi ikkagi ma raisin seda turni 100 prossa.Kui ta rea turnis kokku saab,siis ta paneb poti:D.Turniks on laual iga mastitõmme,iga paar plus reatõmme,ta callib iga T
    IMO kaotad sa päris palju valuet mõlemas käes(Ja ma ei räägi seda sellepärast et mõlemas käes sa oleksidki arvatavsti stäkki saand:D)
    Olevelat vastasest ma mõnikord seal viimases käes checkin järgi,et anda enesekindlust TT,JJ tüüpi kätele.Pealegi tal nagunii potsize alles.
    Vb prima regid lähevad tõesti lightimalt broke', kuid 90% FTP regularidest ei lähe näiteks QQga nii deepilt bustoks. Turnil barreldades jätkab ta üldiselt palju tugevama range'ga ning võib vabalt foldida nt AJ ilma clubita. Pealegi lisaks sellistele villaini "poolkõvadele" kätele jääb ta range'i sisse ka täielikku õhku, millega ta võib valuetownida ennast.

    3ndas käes oleks vb raise tõesti suurema +EVga olnud, aga selliste passiivitaride turni donkbet on vägagi tihti nuts olnud.


    // Olles mänginud nii ongames kui ka FTPs samu limiite, siis võin öelda, et mängijate erinevus on vägagi suur. Ilmselt MGs on regid üldiselt märksa loosemad/lähevad lightimalt broke' kui nad on seda FTPs.
    Viimati muudetud fyte poolt : 12.04.11 at 12:51

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES