Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
Nii palju kui Pokertrackerit näinud, siis on väga ebaloogilise ülesehitusega jne, vb pealiskaudne mulje. HEM 2 kuuldavasti sööb korralikult ressurssi ja ka seal on need popupid jms kardinaalselt muudetud, millega harjumine aega võtaks. Ühesõnaga - ei näe mõtet kuhugi ümber liikuda, RIT ei ole ju nii oluline ometi. ;p
Maitse asi. Olen mõlemat kasutanud ja mulle meeldib PT rohkem. Ebaloogilise ülesehituse puhul vaidlen vastu: PT on IMO tunduvalt loogilisem ja kasutajasõbralikum. Tho HEM1 oli natuke rohkem filtreid ja võimalusi, kui PT3-el, aga nüüd PT4 puhul ei ole pidanud pettuma. Lisaks built-in notetracker, mis on kindlasti asendamatu abimees ring-gamedes, eriti 6-max ja FR, kus sa ei jõua kõiki käsi läbi vaadata.

Kui üleüldse võrrelda, siis ütleksin:
PT on alati olnud kasutajasõbralikum ja hea disainiga. HEM jällegi väga-väga «patsiga-poiste» stiilis semi-häkk tarkvara, kus ei hoolita disainist ega ülesehituse loogikast, vaid tahetakse teha väga lihtsate vahenditega tarkvara, mis töötab. Seepärast ka ehk HEM-il oli toona rohkem võimalusi.

EDIT: ja soovitan võrrelda PT ja HEMi foorumi teemasid (meie foorumis obv). HEM-il on standard muresid kogu aeg, PT-l pm. ei olegi. Osake on ka sellest, et HEMi kasutajaid on rohkem, aga kui ma meenutan oma aegu, siis HEMil oli pidevalt jamad, kus tuli ise otsida foorumist ime uuendusi või ei saanud käsi importida päevi. PT puhul saad koheselt teate, et uuendus olema ja palun uuenda see, viib sind vastavale lehele. Ei mingit otsimist ning kõik töötab laitmatult.