Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 23
  1. #1

    NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Oleksite teie kuidagi teisiti mänginud?



    Tänan ette ära =)
    Viimati muudetud pkmarek poolt : 10.06.10 at 00:57

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Nh. Peale turni beti comitted.

  3. #3
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Jup peale turni beti oled commited.. Aga kas oleksin turnis pannud nii sest selle sinu setiga saabusid sinna kõik ostud ka... rida,mast võimalik ka parem set....

  4. #4
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    Jup peale turni beti oled commited.. Aga kas oleksin turnis pannud nii sest selle sinu setiga saabusid sinna kõik ostud ka... rida,mast võimalik ka parem set....
    Kuidas käsi lõppes muidu ??

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    kas turnil c/c liin pole optimaalne? ses suhtes, et 789T laual (+flush) ja turnil beativate käte vastu on 10 outi ikkagi.

  6. #6
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    kas turnil c/c liin pole optimaalne? ses suhtes, et 789T laual (+flush) ja turnil beativate käte vastu on 10 outi ikkagi.
    on sel vahet ? ... imo isegi bet antud olukorras parem kuna kui vastasel ikkagi tõmme veel kokku ei tulnud siis saab ta sealt ära bluffida, juhul kui tuli kokku, nh. Checkides annad vastasele võimaluse järgi checida ja minna odavalt oma tõmmet riverisse tõmbama. + C/C tehes oled ikkagi riveril commited. ja ei tea isegi kui turn C/check tehakse siis riveril oskad seal foldida nii väikese beti peale?

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    on sel vahet ? ... imo isegi bet antud olukorras parem kuna kui vastasel ikkagi tõmme veel kokku ei tulnud siis saab ta sealt ära bluffida, juhul kui tuli kokku, nh. Checkides annad vastasele võimaluse järgi checida ja minna odavalt oma tõmmet riverisse tõmbama. + C/C tehes oled ikkagi riveril commited. ja ei tea isegi kui turn C/check tehakse siis riveril oskad seal foldida nii väikese beti peale?
    Milline flopi tõmme peale seda kaarti kohale ei jõudnud ja kas selle blufi jutu osas oled kindel? Endal ei tule NLHE-s ühtegi sellist olukorda ette, kus setiga bluffida saaks tõmbe vastu.

  8. #8
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Peale turni beti comitted.
    Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    Jup peale turni beti oled commited..
    ma arvan(või vähemalt siiralt loodan), et kangelane saab sellest isegi aru, pigem on küsimus, kas turni bettida.


    Kui ma õigesti aru saan, siis ta vpip on 47? Kui jah, siis on kõik väga standard, ta callib su teoreetilise shove'i siin iga kahe paari komboga tõenäoliselt.

  9. #9

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    yep vpip on 47 , Tänan kõiki kes siiamaani on võtnud vaevaks vastata, sain oma mõttekäigule kindlust juurde :)
    Ja põhiküsimus oligi see kas enam bettida Turni kui boardi juba nii halvaks läinud või mitte. Samas on vastane ka ikkagi juba fish ning ise olen ka oop ja lihtsalt checkid oleks liiga weak ja annaks vastasele võimaluse bettida....
    Viimati muudetud pkmarek poolt : 10.06.10 at 13:47

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    ma arvan(või vähemalt siiralt loodan), et kangelane saab sellest isegi aru, pigem on küsimus, kas turni bettida.


    Kui ma õigesti aru saan, siis ta vpip on 47? Kui jah, siis on kõik väga standard, ta callib su teoreetilise shove'i siin iga kahe paari komboga tõenäoliselt.
    Sry Sir!

    Sain aru, et pmarek tahtis kontrollida oma liini õigsust, seepärast panin ka vastusesse nh! Mille all mõtlesin, et kõik fine on ja kuskil foldi ei näe.

  11. #11
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Milline flopi tõmme peale seda kaarti kohale ei jõudnud ja kas selle blufi jutu osas oled kindel? Endal ei tule NLHE-s ühtegi sellist olukorda ette, kus setiga bluffida saaks tõmbe vastu.
    no näiteks 8x handi OE tõmme ei tulnd kokku :D

    bluffida selles suhtes et kui vastasel kätt ei ole siis me saame ta betiga maha viskama panna -- vapsiku keeles siis betiga pot maha võtta kui tal pole handi

  12. #12
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    sass miks me tahame bluffida parema käega ja vastase maha ajada nõrgemalt käelt... mina ei saa aru hästi.

    ma saan aru küll, et sa toetad ka kõigi arvamust, et bet on turnis hea ja nh jne...lihtsalt sa seletad vahest ajsu jube imelikult :D

  13. #13
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    sass miks me tahame bluffida parema käega ja vastase maha ajada nõrgemalt käelt... mina ei saa aru hästi.

    ma saan aru küll, et sa toetad ka kõigi arvamust, et bet on turnis hea ja nh jne...lihtsalt sa seletad vahest ajsu jube imelikult :D
    no mu point on selles et bettida ta nõrgema käe pealt maha.. samas ta võib veel riveris veel oma handi paremaks teha ntx hittida suurem set vmida iganes ja selleks ajaks oleme anyway commited juba tema stacki suhtes ja foldida enam ei saa..

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    ja hullemaks läheb :D

  15. #15
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ja hullemaks läheb :D
    ema sul l2heb hullemaks... ei tea ma ei oska oma mõtteviisi lihtsalt kirja panna siia.. igatahes.. bett o turnis õige sest nagunii sa selle käega ähed bustosse selle vastase vastu

  16. #16
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Sassi mõttekäik: Kui vastasel on veel decent equity potis, oletame, et ta käsi on Q T , siis tal on 28.4% tõenäosus see pot võita. Turniks "kuulub" vastasele $2.23($7.85*0.284), ehk kui vastane turnis foldib, siis me varastame selle $2.23 ära temalt.

    Minu mõttekäik: Kui vastasel on veel decent equity potis, oletame, et ta käsi on Q T , siis ma loodan, et ta turnil callib meie teoreetilise shove'i(viskab $4 juurde meie betile), kuna siis ma teenin turni betiga $7.76($10.84*0.716) ja mu õiguslik osa tervest potist on $21.14.

    Kuna $7.76>$2.23, siis ma loodan temalt calli.

    NB! Tegu on ühe täiesti suvalise käega paljudest vastase rangest, nii et need numbrid reaalselt midagi ei näita, tahtsin lihtsalt pointi välja tuua. Unine ka, ei tea, kas kõik on loogiline :(

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Käsi täitsa ok-lt mängitud.

    Sass, asi pole selles, et sa selgitada ei oska, su vaatenurk pokkerile on lihtsalt väga võssa (vähemalt viimaste postide järgi vaadates). Ei solva ega hate, lihtsalt konstateerin fakti. Süvene lenCi viimasesse postitusse, mul on tunne, et sul on sealt palju õppida...

  18. #18
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    eino ma kysin.. miks on check seal parem turnis kui bet? nagu sa räägid?

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    eino ma kysin.. miks on check seal parem turnis kui bet? nagu sa räägid?
    Ei, check pole parem kui bet. Mina pole seda väitnud, hero ka nii ei teinud, mina kiitsin hero liini heaks? Mis jääb arusaamatuks

    Ja kui see on sinuarvates normaalne postitus strateegia alafoorumisse:
    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    no mu point on selles et bettida ta nõrgema käe pealt maha.. samas ta võib veel riveris veel oma handi paremaks teha ntx hittida suurem set vmida iganes ja selleks ajaks oleme anyway commited juba tema stacki suhtes ja foldida enam ei saa..
    siis mul pole sulle mitte midagi enam öelda, sa nagunii ei saa aru, vaid jahud mingi oma x teemat (mille "mõte" jääb kõigile peale sinu enda totaalseks hämminguks).

  20. #20
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL25 88 Turnis sett, oleks saanud teisiti mängida?

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Ei, check pole parem kui bet. Mina pole seda väitnud, hero ka nii ei teinud, mina kiitsin hero liini heaks? Mis jääb arusaamatuks

    Ja kui see on sinuarvates normaalne postitus strateegia alafoorumisse:

    siis mul pole sulle mitte midagi enam öelda, sa nagunii ei saa aru, vaid jahud mingi oma x teemat (mille "mõte" jääb kõigile peale sinu enda totaalseks hämminguks).
    no seleta sina siis miks on bet turnis hea...LIHTSALT

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES