Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 61 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1201

Teema: ALKOHOL :D

  1. #21
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: ALKOHOL :D

    Ma ka vanasti üritasin alkot ära hävitada, aga siis avastasin, et seda tehakse koguaeg juurde ja andsin alla.

  2. #22
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Soe laua viin on minu lemmik. Eriti meeldib otse pudelist.
    Just. Jääs olnud laudur on ülivastik, pole üldse see õige. Aga kuradi kalliks on see aetud, mäletan, et mingi aasta tagasi läksime klassivendadega peale kooli säästukasse ja tirisime kastidega koju, sest hind oli mingi ~40-45.- tükk viimaseid nädalaid.
    Praegu kõige odavamates kohtades mingi 68 vast.

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: ALKOHOL :D

    Mina tegin lauakaga nalja... Kas sina tegid ka?

  4. #24
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ALKOHOL :D

    Irw. Ma ei tea kas minu noorus hukas, kuid vist pigem terve Keila tutvusringkonna. Meil paraku siis jamh, Laua Viin on tavaline element laual.

  5. #25
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Irw. Ma ei tea kas minu noorus hukas, kuid vist pigem terve Keila tutvusringkonna. Meil paraku siis jamh, Laua Viin on tavaline element laual.
    Ka minugi alkoholiga tutvused said alguse vanast heas Laua Viinast ning kõige odavamatest Pilsneritest :) Aga alkohol on nagu narkootikum, et kogu aeg tahaks kallimat ja paremat ning liigud pidevalt "limiitides" kõrgemale. Obv, see ei kesta kaua, sest lõpus oled end nii põhja joonud ning jõuad tagasi tiiruga vana hea Laua Viina juurde. Pilsnerit muidugi siis enam ei ime, siis natuke tõsisemad relvad - bockid, sarvikud ja haista vänged.

    edit: just kontrollisin ja haista vänge polnudki miski kange parmaadi õlle.

    [img width=250 height=248]http://www.beerguide.ee/haista.gif[/img]

  6. #26
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ALKOHOL :D

    ranka sa tead seda küborgi teadlast küll ja tema lemmikjook on Taurus viinaga pooleks + tüüp tegi see suvi rekordit, et proovis nii vormi saada, et suudaks üksi üle 7 tauruse järjest sisse ajada

    täiesti legendaarne mees
    mul mitu aastat meeles mõlkunud et temaga podcasti tegma hakata, sest inimene on geenius, kui ta on 20 aastane ja kuskil saarema kämparis suudab pida üle tunnise loengu umbes 15le purupurjus inimesele teemal vabamüürlaste vandenõud ja miks liidu ajal oli kolhoosi traktorist kõvem mees kui jurist

  7. #27
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ALKOHOL :D

    Eks ta nii ole. Siiamaani on olnud asi ikka kvantiteedis, on siiamaani olnud valida, kas osta 2 lauda või üks Caribba. Küsimust pole kunagi tekkinud, kuid kui rahakotti nii hoogsalt vaatama ei pea, siis Bacardi mekib kohe kindlasti paremini. See ka õllega, heal päeval saab 3 pilkut ühe Speciali asemel. Olen nii pokkeris kui joomises veel algstaadiumis :D.

  8. #28
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ALKOHOL :D

    vot algusega oli nii, et mäletan väga selgelt kui 3kesi tattidena otsustasime, et teeme jooma, aga kuna keegi polnud enne joomat teinud siis koguse arvestamisega läks vähe puuse 3 inimese peale. 0,7ne Pina Colda, 1k viin, mingi monopol oli vist + 27 pudelit õlli, hea et talv oli ja spordikott hange kukkus, sest rihm läks tassimisest katki. Igatahes tulid isegi kaks tüdrukut ja ma võin hoiatuseks juba öelda, et naisi ei saa nii, et impressimiseks jood viina pinacoldaga ja õlli vahele, sest enda peaaegu täis kusemine ei ole pop, mis sest et poole pealt veel poti äärde kusele jõudsid. Igatahes seda mäletan nii eredalt, et siimaani ei joo Pina Coladat ja kookose söömiseks kulus peaaegu et 2 aastat
    aitäh suve poe lahke müüja õllede eest ja tallinna maantee parm viina ja pina colada ära ostmise eest, et noorsugu küpseks.

  9. #29
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ALKOHOL :D

    vot, tehti alkoholi teema ja offtopic ja kõigist strateegilistest oskusmänguritest hakkavad loomad saama

  10. #30
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    vot, tehti alkoholi teema ja offtopic ja kõigist strateegilistest oskusmänguritest hakkavad loomad saama
    Irw.

  11. #31

    Re: ALKOHOL :D

    Mul tulid seoses selle viinajutuga meelde vanad head purgiviinad (Aurora jt.) Tarbisime neid keska ajal (1995-1997) siis kui näpud eriti põhjas olid. Purk viina (oli vist isegi 50 pööret) maksis 17 eeku ja sellest tõmbas ennast kui mitte päris kooma, siis sellele suht lähedale. Päts leiba pundi peale juurde, mõni pakk odavat suitsu ja pidu missugune. Jook ise oli muidugi täielik jälkus aga hommikuti polnudki enesetundel väga viga. Olid ajad...

  12. #32

    Re: ALKOHOL :D

    Mul aasta-paar tagasi oli lemmik joogiks peol õlu viinaga. Siis kui juba kuskil peol ja mõtlesid, et liiga purjus veel ei ole, siis baarileti juurde ja sai karjutud seal, et 2 õlut viinaga. Enamik baarmane olid suht shokis ja päris mitu uurisid, et kas eraldi või kallan kokku. Loogish, et kokteil. Ega ma parm ei ole, et viinale õlli peale rüüpan :D

    Ja meenus veel üks huvitav seik alkoholiga. Nimelt ma peaks olema pärnu esimene (ja ka viimane?) viinaralli meister.
    Nimelt korraldasid miskid tuttavad kunagi sellise võistluse, et igal osalejal oli stardis (Ühisgümnaasiumi taga) 0,35l viin (see tuli ise osta), mis tuli võimalikult kiirelt ära juua ja siis pista mööda rannaäärt jää peal jooksu. Finish oli rannas seene (Sunseti) juures. Distants siis vast miski 2 km?
    Viinajoomise osas ma läksin sellega alt, et olin rumala peaga võtnud pealejoogi ka. Esimesed kümmekond sekundit kulus sellele, et seda lahti keerata. Sellest tulenes ka see, et ma sain stardist minema teisena. Pudel läks sisse lonksuga (miski 5-6 seki vast) ja pealekat kusjuures peale seda enam ei tahtnudki. Tegin veel rahvale kino ja sõimlesin, et miks ma kurat selle pealeka pidin ostma.
    Igatahes jooksurajal ma vana spordimehena sain kiireima viinanina kiirelt kätte ja jooksu lõpetasin uhkes üksinduses. Ma arvan, et järgmist kohta tuli oodata õige mitu minutit.
    Võitjale oli ka auhind ette nähtud. Selleks oli loomulikult väike poolene viinake:) mis hiljem vaikselt ära sai lahendatud.

    Aga kui keegi praegu kutsuks sellisele üritusele osalema, siis vaataksin küll, et puhta segane vend ja keelduksin "viisakalt".

  13. #33
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: ALKOHOL :D

    haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahaahahahahah

    Sellepärast su nimi ongi peokuningas? :)

  14. #34
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ALKOHOL :D

    tõesti , beat that ;D

  15. #35

    Re: ALKOHOL :D

    vahemärkusena mainin ära, et selveris on bacardi heleda ja tumeda rummi 1L pudelil jõulusoodukas, 299.-

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: ALKOHOL :D

    LumeLaua Viin - oma klassi lumelauakas

  17. #37
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ALKOHOL :D

    tra jama jh, et kui juba bragimiseks läks, et ei saa kõike kirjutada, pärast ukse taga ka veel keegi

  18. #38
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    vahemärkusena mainin ära, et selveris on bacardi heleda ja tumeda rummi 1L pudelil jõulusoodukas, 299.-
    väga hea pakkumine aga viinavõtu isu on vist kauaks läinud....

  19. #39
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ALKOHOL :D

    Muidu on poolene vist mingi 269.- :O?

  20. #40

    Re: ALKOHOL :D

    Sain Itaaliast tulles Tax Freest 1L Havana Clubi JA Captain Morgani 20 euri eest.
    Väga hästi saadud imo.

    Ja ei, pigem 200 kanti kuskil Bacardi poolene.

    alko24.ee näitab 148 lausa :o

Lehekülg 2, kokku 61 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES