Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 61 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 1201

Teema: ALKOHOL :D

  1. #721
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: ALKOHOL :D

    homsest jätan maha

  2. #722
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: ALKOHOL :D

    Punkte kokku 11

    Punkte kokku 8–15
    On väga tõenäoline, et Sinu praegused joomisharjumused teevad kahju nii Sinu tervisele kui heaolule, samuti võivad need mõjutada Sinu suhteid ja tööalast karjääri. Soovitav on vähendada joomist mõistliku piirini, mõned soovitused selleks leiad siit

    mõttetu test, ise ei joogi pmst. üritavad sisendada mingit joodiku tunnet kõigile, väga vale.

  3. #723

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas onuark


    mõttetu test, ise ei joogi pmst. üritavad sisendada mingit joodiku tunnet kõigile, väga vale.
    Ära valeta endale! :)

  4. #724
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ALKOHOL :D

    lol. probleemi tunnistamine on esimene samm paranemisele :D :D

  5. #725
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: ALKOHOL :D

    Ma sain ka 11 punkti ja probleem pidavat tõsine olema. Suht halvasti skaleeritud test, alates 16+ on vist räme joodik, kes peaks kohe auku ronima ja mulda peale kraapima endale. Sellepärast ei võetagi sedasorti nõustamist tõsiselt, et nad ei oska piiri pidada. Meenutab mulle mingit HIV-vastast kampaaniat, kus muuhulgas soovitati seksi asemel partneriga teineteisele pihku taguda või midagi. Ja siis imestavad, et ei järgita nende nõu.

  6. #726
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: ALKOHOL :D

    tra see scootri lugu ikka kõva rsk... ise sellised "väiksed õllesid" ei tee kui siis ainult korralikult mälleri. sedagi ysna vähe--- tavaliselt 1-2 korda kuus. suht sover poiss

    edit: kellegil kainet rooli vaja siis hellake:D

  7. #727
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas Sass
    tra see scootri lugu ikka kõva rsk... ise sellised "väiksed õllesid" ei tee kui siis ainult korralikult mälleri. sedagi ysna vähe--- tavaliselt 1-2 korda kuus. suht sover poiss

    edit: kellegil kainet rooli vaja siis hellake:D
    telefon 110?

  8. #728
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ALKOHOL :D

    tra
    ostsin sitta hõõgveini, aga kuna on alkohol, joon ära.

    sass, kus linnas sa elad? mul kainet rooli ikka on vaja

  9. #729
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas onuark
    Punkte kokku 11

    Punkte kokku 8–15
    On väga tõenäoline, et Sinu praegused joomisharjumused teevad kahju nii Sinu tervisele kui heaolule, samuti võivad need mõjutada Sinu suhteid ja tööalast karjääri. Soovitav on vähendada joomist mõistliku piirini, mõned soovitused selleks leiad siit

    mõttetu test, ise ei joogi pmst. üritavad sisendada mingit joodiku tunnet kõigile, väga vale.
    Mina nõustun sinuga! See on nii nõme, et rahvast tahetakse kontrollida hirmuga, kuigi võiks ju teadmiste ja teadlikusega.

  10. #730

    Re: ALKOHOL :D

    Alko on tegelt räigelt hea :D
    Tulin jõulupeolt ja ei kurda!

  11. #731

    Re: ALKOHOL :D

    Vot see on üks õige hea õlu.


  12. #732

    Re: ALKOHOL :D

    Juhtus minuga huvitav seiklus Inglismaal, Hinckleys. Nimelt oli seal tõõl korralikult ja elu oli hea. Esimesel nädalavahetusel juhtus siis koomiline üritus, nimelt sai võetud jääger ja korralik põhi alla tehtud. Juba mingi aja pärast ütles sõber et Hitiks roadi ja lääks siis kluppi. Nii mõeldud tehtud. Klubis oli sigatore igalpool paksud higised naised, mis on loomulikult väga seks, sai tehtud veel õllesid jne. Pidu oli käinud päris toredalt palju aega kui äkki avastasin, et sõber on kadunud. Noo nii, ma julmalt tyma ka ja probleem on koduteega. Nimelt ei teadnud ma sellest linnast mitte ******* ja kell oli facking 3 õõesel. Nii siis hakkasin koju kõndima ja korras, blackout.
    Hommikul ärkasin kuidagi teisest voodist. Nimelt oli kuskil suuremas linnas arestimajas kriminaalsüüdistustega. Moll oli puruks ja kuradi vanglariided seljas. Nagu mis toimus wtf. Siis tuli härra politseinik ja tõmbas luugi lahti ning küsis kas kohvi tahad. ma olin nii hämmingus et ma ei saanud ikka mitte persetki aru. Noh konutasin siis seal kongis kuni jõudsid uurijad kohale.
    Läksime kõik rõõmsasti ülekuulamis ruumi ja siis hakkas informatsiooni pritsima.. :D
    Nimelt olin tunginud majja mida pidasin oma koduks, kuna võtmed olid sõbra käes, olin mina otsustanud tagaukse maha lüüa ja tuppa magama minna. Olin läinud teisele korrusele kus mingisugune inglise härrasmees telekat vaatas, ja no kaua ma seal ei olnud ütles mees politseile. Siis rääkisid mendid kuidas nad mul leidsid. Olin kõndinud tänaval t-särgi väel ja paljajalu, pea lõhki ja olin peatanud autosid et suitsu küsida. Nemad siis kutsusid kiirabi ja nemad omakorda politsei kes mul ilusti käed raudu pani. Pea olin ilmselt lõhki kukkunud üle aia ronides vahetult ennem ukse maha lõhkumist. Asi lahenes nii, et kuna kõik oli suur õnnetus siis otsustasid mulle ainult 120 naela trahvi ja kõik. Jope sain kätte klubist aga kingad siiani kadunud. Sain õppetunni kah kogu juhtunust, et jumala eest ära jäta võtmeid kellegi kätte täispeaga.

  13. #733
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ALKOHOL :D

    Punkte kokku 21

    Punkte kokku 16-19
    Sinu joomisharjumused hävitavad Sinu tervist ning Sa võid olla alkoholsõltuvuses. Kui vähegi võimalik, lõpeta joomine otsekohe. Võta ühendust oma perearstiga ning räägi selle testi tulemustest, või siis pöördu kindlasti vastavate spetsialistide poole. Kontaktid leiad siit


    :D:D:D

  14. #734
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas volde
    Juhtus minuga huvitav seiklus Inglismaal, Hinckleys. Nimelt oli seal tõõl korralikult ja elu oli hea. Esimesel nädalavahetusel juhtus siis koomiline üritus, nimelt sai võetud jääger ja korralik põhi alla tehtud. Juba mingi aja pärast ütles sõber et Hitiks roadi ja lääks siis kluppi. Nii mõeldud tehtud. Klubis oli sigatore igalpool paksud higised naised, mis on loomulikult väga seks, sai tehtud veel õllesid jne. Pidu oli käinud päris toredalt palju aega kui äkki avastasin, et sõber on kadunud. Noo nii, ma julmalt tyma ka ja probleem on koduteega. Nimelt ei teadnud ma sellest linnast mitte ******* ja kell oli facking 3 õõesel. Nii siis hakkasin koju kõndima ja korras, blackout.
    Hommikul ärkasin kuidagi teisest voodist. Nimelt oli kuskil suuremas linnas arestimajas kriminaalsüüdistustega. Moll oli puruks ja kuradi vanglariided seljas. Nagu mis toimus wtf. Siis tuli härra politseinik ja tõmbas luugi lahti ning küsis kas kohvi tahad. ma olin nii hämmingus et ma ei saanud ikka mitte persetki aru. Noh konutasin siis seal kongis kuni jõudsid uurijad kohale.
    Läksime kõik rõõmsasti ülekuulamis ruumi ja siis hakkas informatsiooni pritsima.. :D
    Nimelt olin tunginud majja mida pidasin oma koduks, kuna võtmed olid sõbra käes, olin mina otsustanud tagaukse maha lüüa ja tuppa magama minna. Olin läinud teisele korrusele kus mingisugune inglise härrasmees telekat vaatas, ja no kaua ma seal ei olnud ütles mees politseile. Siis rääkisid mendid kuidas nad mul leidsid. Olin kõndinud tänaval t-särgi väel ja paljajalu, pea lõhki ja olin peatanud autosid et suitsu küsida. Nemad siis kutsusid kiirabi ja nemad omakorda politsei kes mul ilusti käed raudu pani. Pea olin ilmselt lõhki kukkunud üle aia ronides vahetult ennem ukse maha lõhkumist. Asi lahenes nii, et kuna kõik oli suur õnnetus siis otsustasid mulle ainult 120 naela trahvi ja kõik. Jope sain kätte klubist aga kingad siiani kadunud. Sain õppetunni kah kogu juhtunust, et jumala eest ära jäta võtmeid kellegi kätte täispeaga.
    Loodan, et tohib naerda :P

    Hahaha :) Väga huvitav lugu :P

  15. #735
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: ALKOHOL :D

    Omg !!

    Kui hea lugu täiesti nuts :D

  16. #736
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: ALKOHOL :D

    Unreal lugu. Aga tore, et nii lõppes ;D

  17. #737
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: ALKOHOL :D

    ilus on hommikut sellise looga alustada väga viis kirjutage veel oma plässe

  18. #738

    Re: ALKOHOL :D

    Nojah selline see elu kord on, aga selline eksimine ei jäänud viimaseks. Juhtus veel nii et kanepi mõju all olles ekslesin hinckley metsades, otsides hirmunult koduteed, aga see on teine pikk jutt mida ei viitsi kirjutada..:D
    Täispeaga juhtub igasuguseid seiklusi.
    Kirjutage kah igast huvitavaid juhtumeid, tahaks kah teiste üle naerda :D

  19. #739
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: ALKOHOL :D

    Keskmiselt joob iga inimene aastas:

    * 76 liitrit õlut; - No kui juba Jaanipäeval (kaasaarvatud järgmine(sed) päevad) tuleb üle 10L ära.
    * 4 liitrit siidrit; - what?
    * 19 liitrit muud lahjat alkoholi (segatud piiritusjoogid jmt); - Täitsa nii võibki olla!
    * 10,4 liitrit viina - Hiljuti tuli sõber külla liitrise viruvalgega,millest hommikul 100ml alles oli,10L aastas pole ju mingi näitaja.
    * 3,2 liitrit muud kanget alkoholi. - Võimalik.

    Nädala sees Ma ei joo üldiselt,ainult mõni nädala vahetus.
    Mina olen kindlalt üle keskmise,aga ei näe,et see oleks mingisugune probleem!


    Ps.See õllepudelite video oli hea ;D

  20. #740
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas noname
    Mina olen kindlalt üle keskmise,aga ei näe,et see oleks mingisugune probleem!
    alkohoolikutel ei olegi probleeme

Lehekülg 37, kokku 61 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES