Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 61 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1201

Teema: ALKOHOL :D

  1. #1

    ALKOHOL :D

    Siia palun siis postitada huvitavaid seiklusi :D
    *Lemmik joogid
    *Kampaaniad
    *Üritused
    jne....läheeeeeeeeeeeb :D

    lükkame siis teema käima.


    Aastal 2007 oktoobris hakkas minu teine päev kell 12.00. Oli laupäev...ja siis kui õhtu kätte jõudis läksin lampi välja...kukkusin näoga asfaldisse :D, nägu lõhki. Totaalne fail...sest haavad paranesid täielikult 1,5nädalaga :D.

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ALKOHOL :D

    Irw, Sul mõte töötab, sellest tuleb kindlasti popim thread.

    Rohkem võiks tulla postitusi alkohol ja pokker käsikäes, kas toimib ja millised on tulemused.

  3. #3

    Re: ALKOHOL :D

    Eile, kui ma joogise peaga lauas ühe Suurbritanniast pärit shortstacki kallal nokkisin, et tal nii vähe raha on, siis ta vastas, et ainuke võimalus, kuidas minul temast rohkem raha oleks, on kui ma oma ema ja venna lõbumajja müüks..

  4. #4

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Eile, kui ma joogise peaga lauas ühe Suurbritanniast pärit shortstacki kallal nokkisin, et tal nii vähe raha on, siis ta vastas, et ainuke võimalus, kuidas minul temast rohkem raha oleks, on kui ma oma ema ja venna lõbumajja müüks..
    ;D ;D ;D kuld! mina küll shortstackidelt sellist huumorit välja pigistada ei suuda

  5. #5

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Eile, kui ma joogise peaga lauas ühe Suurbritanniast pärit shortstacki kallal nokkisin, et tal nii vähe raha on, siis ta vastas, et ainuke võimalus, kuidas minul temast rohkem raha oleks, on kui ma oma ema ja venna lõbumajja müüks..
    [img width=340 height=430]http://ajanata.com/junk/rofl-mao.jpg[/img]

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: ALKOHOL :D

    teema on hea, aga vales kohas.

    no paar kuud tagasi j6ime. (<-- surprise, surprise), olime juba normilt ringi kolanud linna peal, aga alkot oli veel juurde vaja. No Herne poest kerge viin ja plaan minna Zavoodi taha istuma. A no mis sa teed, vennad on ehitanud krdi aia sinna tahahoovi, kust alati sai muidu l2bi k2ia. No fakk it, ronime yle. S6ber sai yle, a ma ikka nii sooda, et mul 6nnestus aia kylge rippuma j22da. Pyksid t2iesti l6hki, ja yks aiaora l2ks l2bi nahktagi. Suht fail.

    A suurem fail veel tuleb. Seal olid mingi t2did, istusid ka seal ja libistasid. Istusime nende k6rvale maha, t2did olid suht vaiksed. A mingi 5 minutit hiljem umbes yks t2di lampi kysib: "Miks te sealt yle aia tulite, sealt saab k6rvalt ka ju...?" T6si ta on, p2rast avastasime, et poolteist meetrit eemal l6ppes aed 2ra.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    316

    Re: ALKOHOL :D

    8)
    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    teema on hea, aga vales kohas.

    no paar kuud tagasi j6ime. (<-- surprise, surprise), olime juba normilt ringi kolanud linna peal, aga alkot oli veel juurde vaja. No Herne poest kerge viin ja plaan minna Zavoodi taha istuma. A no mis sa teed, vennad on ehitanud krdi aia sinna tahahoovi, kust alati sai muidu l2bi k2ia. No fakk it, ronime yle. S6ber sai yle, a ma ikka nii sooda, et mul 6nnestus aia kylge rippuma j22da. Pyksid t2iesti l6hki, ja yks aiaora l2ks l2bi nahktagi. Suht fail.

    A suurem fail veel tuleb. Seal olid mingi t2did, istusid ka seal ja libistasid. Istusime nende k6rvale maha, t2did olid suht vaiksed. A mingi 5 minutit hiljem umbes yks t2di lampi kysib: "Miks te sealt yle aia tulite, sealt saab k6rvalt ka ju...?" T6si ta on, p2rast avastasime, et poolteist meetrit eemal l6ppes aed 2ra.

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    teema on hea, aga vales kohas.

    no paar kuud tagasi j6ime. (<-- surprise, surprise), olime juba normilt ringi kolanud linna peal, aga alkot oli veel juurde vaja. No Herne poest kerge viin ja plaan minna Zavoodi taha istuma. A no mis sa teed, vennad on ehitanud krdi aia sinna tahahoovi, kust alati sai muidu l2bi k2ia. No fakk it, ronime yle. S6ber sai yle, a ma ikka nii sooda, et mul 6nnestus aia kylge rippuma j22da. Pyksid t2iesti l6hki, ja yks aiaora l2ks l2bi nahktagi. Suht fail.

    A suurem fail veel tuleb. Seal olid mingi t2did, istusid ka seal ja libistasid. Istusime nende k6rvale maha, t2did olid suht vaiksed. A mingi 5 minutit hiljem umbes yks t2di lampi kysib: "Miks te sealt yle aia tulite, sealt saab k6rvalt ka ju...?" T6si ta on, p2rast avastasime, et poolteist meetrit eemal l6ppes aed 2ra.
    Päris hea :D olen ise kah sealt jokkis peaga üle roninudja püksid ära lõhkunud. Ükskord olin nii sooda et proovisin alt läbi roomata :P

  9. #9
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ALKOHOL :D

    [img width=384 height=384]http://supercocktails.com/i/1/1310/Long+Island+Iced+Tea+n1.jpg[/img]

    @ Riia Olympic [img width=16 height=16]http://ee.pokernews.com/img/xsmiles/good.gif[/img]

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ALKOHOL :D

    kuradi õige ajal see teema, kuna eile härrasmehed mina ja ranka külastasime öölokaale

    oleks video ranka tantsuvideost kah, aga see kurat on nii pime, et sealt midagi eriti ei näe

    igatahes mingi hetk me kuursaalis kahtlustasime, et meid jälgitakse ja teatakse, et ta pro on ja tahetake tühjaks teha ja siis kukutasime pillavalt 2kroonist ja vaatasime, kes meid jälgib, et kurjad jõud ruttu tuvastada.
    ja kui pärast ilge tiiruga lehtlasse jõudsime siis ma alles olin baarileti juures järjekorras, kui ranka juba ekslikult segi aeti mingis tülis ja taheti juba peksa anda, aga said aru oma eksimusest ja see lahenes ise, kuigi ta ühega peldiku ees käis vestlemas. Aga nagu ikka, üksi ei tee keegi suud lahti.
    igatahes, mis mind enda puhul ärritab, on see et alati kuidagi laheb asi vaikselt ära, kuigi tegelt peaks kohe molli sõitma, kui tühjalt hüppama tullakse, aga jama jh kui hakkad ise vehkima ja pärast sõbrad ka kõrval tappa saavad, nagu siin kombeks on et viisakalt 1 1le ei tehta midagi






  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: ALKOHOL :D

    ALKOHOL ON PAHA























































    AGA PAHAD ASJAD MEELDIVAD MULLE!

  12. #12

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    [img width=384 height=384]http://supercocktails.com/i/1/1310/Long+Island+Iced+Tea+n1.jpg[/img]

    @ Riia Olympic [img width=16 height=16]http://ee.pokernews.com/img/xsmiles/good.gif[/img]
    mis joogiga tegemist on:)
    ytle kiirelt, ma lendan kohe esimesse baari :D, maru ahvatlev ;D

  13. #13

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    mis joogiga tegemist on:)
    ytle kiirelt, ma lendan kohe esimesse baari :D, maru ahvatlev ;D
    Long Island peaks olema.
    Maruvahva jook

  14. #14

    Re: ALKOHOL :D

    irw...kui see long island on, siis ta on mu lemmik :D
    aga klubis näeb ta tumedam välja....

  15. #15
    leits
    Guest

    Re: ALKOHOL :D

    pisang + apelsinimahl -..põhijook (viina ka kergelt sisse)

    apple razz + pinapple juice .. naistemagnet insta ..


    vana tallin + shampus = vikat .. BYE BYE

  16. #16

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    irw...kui see long island on, siis ta on mu lemmik :D
    aga klubis näeb ta tumedam välja....

    klubis sa näed tumedamalt teadagi mis põhjusel ;D

  17. #17
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ALKOHOL :D

    Tsitaat Algselt postitas kollane

    klubis sa näed tumedamalt teadagi mis põhjusel ;D
    Long Islandit tehakse maru erinevalt.
    Alustame Patriku Pubiga, kus pannakse 2cl viina ja 2cl rummi+ koka.
    Panoraamis topitakse 6cl viina ja energijajooki peale, wtf.
    Hollykas olenevalt baarmenist saad ka lahja joogi endale. Samas kõikides kohtades on jook 150.-

    Üks nv samas Noarootsi pubis/klubis. Enne kohaleminekut oli korralik kogus all, tellisime 175.- ühe Long Islandi, baarmen küttis sinna 4cl viina, rummi, tequilat, ginni, midagi kangemat veel, siis ala jäi väheks pani veits veel ja lõpetuseks kokat värviks juurde. Tõmbasid selle sisse ja oli selline vikat, et hommikul ärkad kodus ja tänad õnne, et asjad alles.

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: ALKOHOL :D

    Kui juba kokteilidest juttu tuli siis...


    Selle kokteili nimed varieeruvad, aga retsept on selline:

    Võta avamata viinapudel. Otsi endale üks suur klaas. Ava viinapudel. Vala klaas poolenisti viina täis ja vala peale pool klaasi viina. Raputada pole vaja.


    Hea tuju garanteeritud!

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: ALKOHOL :D

    Soe laua viin on minu lemmik. Eriti meeldib otse pudelist.

  20. #20

    Re: ALKOHOL :D

    hahe, liiga hea teema on:D

    naistemagnet on pisang+apelsini mahl :)

    club tallinnas on long island 145 eeku. Pool klaasi on alkohol: gin, viin, hele ja tume rumm, tequila ja törts contreud vms :D ja siis ülejäänud klaas on kokat + 2 sidrunit ja veic jääd.

    parim vikat :D

Lehekülg 1, kokku 61 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES