Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12

Teema: Haiglane biit

  1. #1

    Haiglane biit

    Tervisi

    Kui lubatakse, siis tekitan ka siia oma väikese nurgakese.
    Mina ja pokker saime tuttavaks ca kolm aastakest tagasi. Leidsin sellise saidi nagu pokerroom.com kus siis tegin konto ja proovisin mängurahaga mängida. Ei mäleta absoluutselt kuidas see lõppes. Ainuke tagajärg oli see, et meilikasti tuli spämmi juurde a'la "Lammy's lesson of the week" jne. Mitte just väga meeldiv :) Samas ei raatsinud neid maile ka ära kustuda, sest kes teab - ehk otsustan kunagi mängima hakata ja siis on ju igasuguseid infokilde tarvis.
    Järgmiseks sammuks sain tuttavaks ühe inimesega, kes mängis pokkerit. Kohe põhitööna ja puha. Lisaks teenis väga muljetavaldavaid summasid. Olin varem neist kuulnud, aga mitte ühtegi seni ise kohanud.
    Otsustasin ise ka pokkerit uuesti proovida. Avasin konto Starsis ja proovisin seal mänguraha peale 5-drawd mängida, kuna see oli ainuke pokkeriversioon millest ma natukenegi aru sain. Olin võitev mängija :D
    Järgmiseks leidsin saidi nimega pokerstrategy.com ja uurisin sealset limit HE osa. See tundus olevat kõige turvalisem pokkervariant. Tegin läbi vajaliku "koolituse" ja testi, ning sain Partypokerisse oma esimese reaalse pokkeriraha - 50 $. Alustasin limitHE mängimist ja olin break-even täpselt nii kaua kuni hakkasin kaotama (doh). Liikusin limiidis alla (alustasin vist NL4-ga ja siis läksin NL2 proovima). Katsusin mängu kohta lugeda ja uurida võimalikult palju, kuid midagi ei klappinud ning kaotasin edasi. Siis otsustasin, et limit pole ikka minu jaoks, ning proovisin NLHE esimest korda elus. Adrekas oli laes ja jube paanika oli. Kuidas ikka on, et saad kohe vabalt betida (ja kaotada) kogu stäki...
    Siiski mäng tundus õnnestuvat, ning olin jälle mõnda aega break-even. Isegi vist võitsin natuke, enne kui hakkasin jälle kaotama. Millalgi leidisin ranka tabeli, ning kasutasin seda. Ei midagi. Alati riverdati ära ja see ajas omakorda tilti ja siis hakksin lahmima suvaliselt nuppe. Asjaolude kokkulangemisel langes minu roll ühtäkki nullilähedale. Seal proovisin meeleheitlikult mängu parandada ja see isegi õnnestus. Võitsin natuke, mõtlesin, et oskan juba mängida, sest roll oli jälle 18 doltsi :) Kuna pole loomulikult eriti kergesti ärrituv inimene, siis olin tilti saanud enam-vähem kontrolli alla ja oskasin seda ära tunda. Vahel sai natuke lolli mängitud, aga suutsin (ja suudan nüüdki) ennast maha rahustada.
    Siis hakkas õnnejumal muidugi jälle käru keerama ning liikusin suurte hüpetega allapoole. Oma osa oli selles kindlasti ka tildis. Seda oli palju vähem, aga kui su roll on 5BI ja sa mängid juba niikuinii kõige madalamas limiidis, siis pole midagi head sellest loota. Kaotasin kogu rolli. Pokkeriga oli selleks korraks kõik. Tulid teised tegemised vahele ja pokker ununes mõneks ajaks.

    Midagi jäi aga kripeldama. Pole ebaõnnestuja tüüpi, ning otsustasin uuesti proovida. Hakkasin mängima freerolle. Võitsin sendi siit, teise sealt ja kasvatasin enda rolli 2$ peale. Ilmselt kõige raskemini teenitud 2$ mu elus :D
    Siis hakkasin shortstäkina mängima rahalaudu, samal ajal ka freerollidega jätkates. Duubeldasin väga ettevaatliku mänguga oma stäki ja unustasin freerollid (vähemal stäki kasvatamise eesmärkidel). Sain stäki kolmekordseks ja siis jäi mäng toppama natukeseks ajaks. 8 taala teenimine tundus siiamaani kõige keerulisem üldse. Edasi liikusin teosammul muudkui ülespoole. Lugesin küll internetist strateegiapostitusi, kuid peamine oli siiski mängimine. Sain aru, et kammoon - nii väikest limiiti peaks iga idioot ka biitima ja katsusin ise oma mängust suuri vigu otsida. Mõned leidsin. Viisin sisse parandused ja roll muudkui kasvas. Muud kohustused segasid ja mängimiseks aega palju ei olnud, siiski üritasin vabal ajal ikka laudade taha istuda. Parandasin ka oma multitablemise oskusid.
    Järgmine lõiguke mu pokkerimängust on olnud ainult viimase paari nädala sees, kus on olnud rohkem aega mängida. Täis sai 50$. Olin tagasi seal kust mõnda aega tagasi alustasin. Kerge hingetõmme ning jätkasin grindimist. 65$ juures leidsin endale SNG'd. Party pakub nii madalal limiitidel (1$) ainult turbo 6man ja turbo 10man omi. Nendega kogusin partypointse (reik on üle mõistuse - 20%) ja kasvatasin rolli 75 peale. Siis aga sai mu upswing vist otsa ja hakkasin neid kaotama. Roll langes jälle alla 60$. Otsustasin rahalaudu edasi mängida, vahel lihtsalt SNG'sid ainult funi jaoks mängida. Töötas. Liikusin natuke aega üles-alla, parandasin oma mängus kõige põhilisema vea ja siin ma nüüd olen. Teine eesmärk (peale 50$ jõudmist) on käes. Olen ametlikult teeninud pokkeris täiesti nullist 100$! Ja ma olen oma saavutuse üle uhke.

    Kuna suureks mõjutuseks ja abiks oli ranka (tänud, mees) tabel, siis mängin väga agressiivset mängu. Tundub, et palju rohkem ja riskivabamalt oleks võimalik teenida passivselt monstereid floppides ja siis lihtsalt valuet võtta. Aga ma olen valmis väikesteks swingideks selle nimel, et minuga oleks lauas ebamugav mängida. Ma ise VIHKAN agressiivseid mängijaid ja loodan, et teised samamoodi. :)

    Miks ma freerollidega jamasin? Ühiskondlik surve. Kui keegi peak ebatervet huvi tundma minu pokkerimängude vastu, siis tahan ausalt öelda, et ma pole sentigi "päris" raha pokkerisse sisse pannud. Keegi ei saa mind kunagi süüdistada võimaluses, et ma ntks üüriraha võiksin maha gambleda vms.

    Järgmiseks eesmärgiks on rolli kasvatada endiselt ning nii palju reiki teha, et saaksin party kaudu osta (tõsi küll, ainult seal võrgus töötava) Pokertrackeri.
    Senimaani pole oma mängu analüüsinud mingit muud omoodi kui oma peas, veelvähem kasutanud HUD'i. Nende tööriistadega loodan üsna pea oma mängu oluliselt paremaks muuta.

    Ahjaa, sattusin täna Rahva Raamatusse ja ei lahkunud sealt ilma esimese eestlaste pokkeriraamatuta. Olgu see siis minu märkamatu panus kommjuunitisse.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: Haiglane biit

    pean tõdema et pole veel ühtegi teist nii pikka enesetutvustust siin foorumis näinud,
    gl!

    ps! olen ka üks neist, kes pole sentigi pokkerisse kandnud :)

  3. #3

    Re: Haiglane biit

    Õnn kaasa ja ässad pihku !

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Haiglane biit

    Hea jutt muidu, aga parem soovitaksin agressiivsete mängijate vihkamisest üle saada. Nimelt mida kõrgemale limiitides liigud, seda rohkem neid on ( ja kusagilt jäi kellegi ütlus ka kõrva: " Võitev pokker on agressiivne pokker " vms ).

  5. #5

    Re: Haiglane biit

    Pika postituse põhjus on raskekujuline ja seni veel ravimata grafomaania. Katsun järgmine kord sahtlisse kirjutada :)

  6. #6

    Re: Haiglane biit

    Tsitaat Algselt postitas haiglane Vaata postitust
    Järgmiseks eesmärgiks on rolli kasvatada endiselt ning nii palju reiki teha, et saaksin party kaudu osta (tõsi küll, ainult seal võrgus töötava) Pokertrackeri.
    Senimaani pole oma mängu analüüsinud mingit muud omoodi kui oma peas, veelvähem kasutanud HUD'i. Nende tööriistadega loodan üsna pea oma mängu oluliselt paremaks muuta.
    PT3 ja/või HEMile on paremaid pakkumisi kui ainult teatud võrgus töötav Pokertracker.

    Ma usun, et varem või hiljem viskab antud sait koblaka ja soovid midagi uut proovida ja sa ei saa seal kasutada oma programmi. (Kuigi pole kuulnud sellest Party pakkumisest, paneb mind imestama see asi, et ainult neid toetab välja antav PT)

    egas midagi, jõudu ja jaksu.

  7. #7

    Re: Haiglane biit

    Päeviku pealkiri on mind juba 5 korda klikkima kutsunud, et ehk leian seest mingi Quad aces vs Royal vms.

    Aga edu igatahes !

  8. #8

    Re: Haiglane biit

    TL/DR

    Nonii. Pokkeriverstapost jälle maas. Nullist teenitud 100$. Dejavu? Ei. Lihtsalt lammas kuubis. SNG'd hakkasid meeldima kohe väga. Mängisin. Võitsin natukene. Kaotasin natukene. Siis kadus kaardijooks ära. Täiesti. Mingil perioodil tundus asi lihtsalt ajuvaba. Ma ei tea kui mitu korda ma ees olles kaotasin. Vahet polnud kas domineeriva ässaga või KK. Ikka suhkam. Loomulikult tuli kaotused kõrgemal tasa teha. Ja siis veel kõrgemal.


    See kandus ka cashi, kus ka tundus, et ükski käsi ei pea. Miinust muudkui kogunes. Kuni olin tagasi 10 taala peal. Masendav. Proovisin sealt uuesti kassat kasvatada, kuid väikese üles-alla kõikumisega see ka lõppes. Olin uhke 1$ rolli omanik.
    Mis siis ikka, freerollid käima. Kogu lugu algas otsast. Otsustasin ka PartyPokeri kuu aja pikkuse promotioni läbi teha, mille miinimumeesmärgina pidi teenima iga päev teatud arv punkte. Motivatsiooni mõttes. 50$ oli juba rolli kogunenud ja asi sujus.
    Siis tuli aga kõle novembriõhtu. Olin ka varem natuke purjus peaga mänginud, kuid ei olnud kunagi tiltima hakanud. Igatahes lõppes asi 0 dollariga kontol. Täiesti nullis polnud ma veel olnudki, kasvõi dollar oli ikka arvel. Alles hommikul tuli pähe, et sellega on ka promotion läbi saanud minu jaoks. Sain ühelt freerollilt poolteist taala, kuid paar kolm korda QQ või KK vs J3o ja raha jälle otsas. Olin juba valmis isegi ise raha peale kandma, et oma projekti jätkata, kuid siis tuli pähe, et saan oma punktide eest ju krediiti osta. 400 punkti = 10$. See on 5% rakeback (Party on ikka eriti sitt koht kus mängida).
    Sellest hakkasin hoolikalt rolli kasvatama. SNGdest olen rahateenimise eesmärgina loobunud, mängin neid vaid for fun. Ca 50$ juures tuli väike tagasilöök ja langesin korraks 28$ peale. Sellel hetkel aga otsustasin enam mitte tiltida. Boom, 100$ on jälle olemas.

    See kukkumine sajast alla oli tol hetkel mängukindlusele suur hoop. Tabasin end mõtlemas, et kui ma ei suuda nii madalal levelil võita, siis kuidas see üldse võimalik on? Selle taseme jaoks pean ennast väga heaks mängijaks. Kehva kaarti ei mängi, positsiooni arvestan. Lauda lugeda oskan. Blufin ehk liiga palju, kuid katsun kohta valida. Vähegi biiti jagavate mängijatega käitun ettevaatlikult. Olen võimeline preflop QQ ja postflop väga kehva laua puhul ka AA maha panema. Oddse küll kunagi peas arvutanud ei ole, aga tean enam-vähem millal peaks drawd taga ajama ja millal mitte. Mida kuradit siis veel vaja on? Jutu järgi piisab sellest NL50s võitev olemiseks. Mina aga murran hambaid NL2 ja NL4.

    Anyway, nüüd olen siis tagasi ree peale saanud ja sky is the limit ja kõik muu bullshit. Mure on ainult selles, et HUSNG on väga meeldima hakanud. Lõhnab nagu järjekordne kuristik.

  9. #9

    Re: Haiglane biit

    Need Party turbokad ongi räme luckfest minu meelest. Aga eks see ole alguse asi, et tahaks kõike proovida. Kui HUSNG-sid tegema hakkad siis pane endale mingi stoploss peale, 5BI näiteks. Vähemalt ei lammuta tiltis peaga enamust oma õhukesest bankrollist sisse.

    HEMil ja PT3-l on ka trial olemas, HEMil 15 päeva (vist?) ja träkkeril 60 päeva.

  10. #10

    Re: Haiglane biit

    lol, Party's on HU SNG-de reik 10%, nii et väga vihane peab oma BR peale olema, kui neid seal näppida (sama teema micro-sng'dega).

  11. #11

    Re: Haiglane biit

    Reik on jah üle mõistuse, aga see tähendab ka seda et seal mängivad ainult debiilikud. Ehksiis enam-vähem breakeven peaks võimalik olema. Mängida siis selleks, et mingit HU kogemust saada. Ja kuna praegu üritan seda promotionit lõpule teha, siis väga ei huvita kui palju reiki maksan. Kui õhtul on veel viimased punktid vaja korjata ja ei viitsi seda NL2-s teha (3 punkti teeb kuskil 1,5h 9 või 12 laua peal), siis palju lihtsam on 2 HU SNGd teha. Kui mõlemad võidan, siis on hea, kui kaotan, siis olen sellega arvestanud ja rohkem ei mängi tol päeval.
    Pokker siiski lõbus hobi, mitte iga hinna eest grindimine.

    Kuna FR laudu on Partys ainult NL2-s piisavalt, siis katsun vaikselt 6maxi poole liikuda. FR on nagunii igav.

    PT3 triali proovin lähipäevadel järele. Kokku kahe programmiga on siis võimalik 2,5 kuud tasuta mängu analüüsida. Pole paha. Selle aja lõpuks peaks olema vahendeid, et üks neist endale osta.

  12. #12

    Re: Haiglane biit

    "Nihil inimicus quam sibi ipse"
    -Cicero


    Warning, bad beat sob inside.
    ( Click to show/hide )

    Heedsapp. Nüüd alles tean mis on Tilt! Vau. Fullringis selliseid probleeme ei olnud, 6maxi olen liiga vähe mänginud, kuid obvious, et ka seal pole asi nii hull.
    Vaieldakse tihti, et kas pokker on hasartmäng või mitte. Tuuakse väga rumalaid argumente ja üritatakse midagi tõestada, ajades segamini õnnemängu ja hasartmängu termini. Kulla inimesed, tiltimine ongi ju kõige puhtam hasart. See, et asju teise nimega nimetatakse, ei muuda fakti. Tegemist hasartmänguga, aga õnneks mitte (puhtalt) õnnemänguga.

    Et siis monkeytilt peale lugematuid (valetan, piisab vaid mõnest korrast) olukordi, kus tugevalt ees olles saan rahad sisse ja siis järgmistel tänavatel vastane enda ulmetõmbe ikkagi kokku saab. Ja kõige hullem on see, et ma TEAN, et olen tiltis. Kordan endale, et ÄRA mängi rohkem! Sittagi pole kasu. Ainuke asi mis mind päästis, oli see, et vajalikul hetkel kaardid pidasid ja mingeid lollusi ei teinud. Ehk siis võitsin need kaks 55$ sittändgõud. Esimene kord oli sisseost 1/2 rollist, teine kord oli viimane raha mängus. Paaripäevaste vahedega. Kurat, alati olen ennast tasakaalukaks inimeseks pidanud, kes rahast suuremat numbrit ei tee. Ei ole eales armastanud kasiinomänge või slotte mängida. Lihtsalt ei meeldi, ei tunne ennast hästi. Aga pokkeris, mängus mida ma vähemalt kõige madalamatel tasemetel siiski biidin ei suuda ennast kontrollida.
    Mis seal ikka, eks see ole oskus mida tuleb õppida.

    Muidu ei taha enam peale HU suurt midagi mängida. Nii igavad tunduvad teised pokkerivormid. Meeldib mängida ühe laua peal ja POKKERIT, mitte oodata AK ja JJ+ fullringis. Nii meeldiv tunne on vastast lugeda heade riidide korral nagu avatud raamatut. Pagan Jedirüütli tunne tekib. "This isn't the flop you are looking for, motherf****r!"

    Sämplit ei ole veel, mingi paarsada mängu vb on tehtud, aga tunnen, et kui mängin oma A mängu, siis ei saa enamus neist lammastest mulle vastu. Väga väheste vastastega on tunne, et ta vist omab mind.

    Loodan, et suudan reiki biitida. Proovin sajaste blokkide kaupa mängu ette võtta ja hiljem analüüsi teha. Käimasolevast blokist mängitud 18 mängu, 13 võitu ja 5 kaotust = +35$

    04.12.10
    65 mängu
    35 võitu ja 30 kaotust = +5$
    Viimati muudetud haiglane poolt : 04.12.10 at 22:52 Põhjus: update

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES