Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 66
  1. #1

    Pokker ja vabaaeg?.

    Küsimus siis neile pokkeri mängjatele kes elatavad ennast pokkerist.
    Palju teie panete aega keskmiselt tunde alla nädalas või päevas?...Jääb nagu tava eluks rohkem aega kui tava inimesele kes mütab 8st 5ni 5 päeva nädalas=).

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Keskeltläbi 50k kätt kuus ja aega kulub selleks ehk 80 tundi. Mõnipäev mängin vaid 2 tundi, vahel aga 8 tundi ja on ka päevi kui ei viitsi üldse mängida. Täpselt nagu tuju ja tunne on. Elu on ilus kui ei pea kellast kellani tööl käima

  3. #3
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    See aasta mänginud 62243 kätt... Seega 95% ajast on vaba aeg. Aasta teises pooles aga võtan 2 uut projekti käsile ning hakkan taas tõsiselt grindima. Vaba aeg sõltub sinu enda tahtest, kõik on võimalik.

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas ristimees Vaata postitust
    Küsimus siis neile pokkeri mängjatele kes elatavad ennast pokkerist.
    Palju teie panete aega keskmiselt tunde alla nädalas või päevas?...Jääb nagu tava eluks rohkem aega kui tava inimesele kes mütab 8st 5ni 5 päeva nädalas=).
    üldiselt jääb ikka elukutselistel palju rohkem vaba aega.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas ristimees Vaata postitust
    Küsimus siis neile pokkeri mängjatele kes elatavad ennast pokkerist.
    Palju teie panete aega keskmiselt tunde alla nädalas või päevas?...Jääb nagu tava eluks rohkem aega kui tava inimesele kes mütab 8st 5ni 5 päeva nädalas=).
    Minu arvates on nii, et ükskõik mis tööd sa ei teeks ja sulle antaks täiesti vabad käed (tee tööd siis kui tahad ja nii on ka palk - nagu taksojuht või pokkerimängija) siis vaba aega on sul ajaliselt aastas sama palju aga kasutad seda tunduvalt paremini ja effektivsemalt.

  6. #6

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    nii paljud tahaksid pokkeriga elatist teenida, eriti eestis, kus palgad mingi üliüliüliüliüliüliüliüliüliüli väikesed
    unistused on küll kõik toredad, aga et saada "professionaaliks", ristimees, pead SITAKS vaeva ja aega sisse panema
    mäletan mingit Tom Dwan-i intervjuud, kus ta rääkis, et ta esimesed 2-3 aastat mängis iga god damn päev 10-18 tundi
    sest tuletan meelde - imestamapanevalt 90% kõikidest online-pokkeri mängijatest on luuserid, sest nad ei pinguta piisavalt

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    See kui palju aega sisse paned oleneb ju suuresti sellest, kui kriitiline sul rahavajadus hetkel on.

  8. #8

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    rahavajadus ei motiveeri kunagi mitte kedagi ( http://www.youtube.com/watch?v=u6XAPnuFjJc )
    rohkem on küsimus ikka selles, kui heaks sa pokkeris saada tahad

  9. #9
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    total bs, ei viitsi linki vaadatagi.
    ma oleks hea meelega väga halb pokkeris, kui ma teaks, et ma teenin palju $$$ iga päev.

  10. #10
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    total bs, ei viitsi linki vaadatagi.
    ma oleks hea meelega väga halb pokkeris, kui ma teaks, et ma teenin palju $$$ iga päev.
    ainuke jama, et su väide on endaga vastuolus. kehv mängija ei saa palju võita ja et heaks saab peab väga palju "tasuta" tööd tegema, millal sa midagi ei teeni eriti. Sisuliselt aasta jagu tuleb tasuta teha, siis umbes pool aastat katad täpselt kulud ja siis peaks suht lõdvalt ära elama. asi lihtsalt selles, et bankrolli ehitamine elukutseliseks saamisel eeldab suurt bbuy-in varu mida sa varem välja kanda ei tohiks.

  11. #11

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    total bs, ei viitsi linki vaadatagi.
    ma oleks hea meelega väga halb pokkeris, kui ma teaks, et ma teenin palju $$$ iga päev.
    see mis sa just ütlesisd, makes no fricken sense
    mingi tahtsid mingi hullult kavalat ja tabavat midagi öelda?
    panid ära mulle, fuck yea

  12. #12
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    nope, u just didn't get my point. ta ütles, et rahavajadus ei motiveeri kedagi. mina ütlen, et motiveerib.

    ja halb mängija saab ka teenida palju raha.

    e: a selleks on vaja lucki või mittepokkeri aga lifeskilli

  13. #13

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    nope, u just didn't get my point. ta ütles, et rahavajadus ei motiveeri kedagi. mina ütlen, et motiveerib.
    Seal filmikeses oligi see teema, et rahaga saad motiveerida mingit lihtsat tööd tegema, a´la tõlgi see raamat 10 päevaga ära, ma maksan sulle 5K$, aga sa ei saa motiveerida inimest, et kirjuta bestseller 10 päevaga, ma maksan sulle 50K$.
    Siis hakkab see suur bonus segama hea raamatu kirjutamist.

  14. #14
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Ma mängin pokkerit ainult raha pärast, raha paneb pingutama, raha on eesmärk. Kui mulle krõbisev ei meeldiks, siis ma oleks juba ammu alla andnud ning teinud midagi, mis on meeldivam. Muidugi pokkeris millegi saavutamine (teatud taseme/skilli vms) pakub rahuldust, kuid sarnaseid emotsioone võib leida ka teistes valdkondades. Pokker on hetkel lihtsalt parim valik.

  15. #15
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Obv, kui pokkeriga raha ei teeniks siis ei viitsiks nii palju aega sellele pühendada. Leiab ka teisi hobisid, mis ei nõua nii palju analüüsimist jms.

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Obv, kui pokkeriga raha ei teeniks siis ei viitsiks nii palju aega sellele pühendada. Leiab ka teisi hobisid, mis ei nõua nii palju analüüsimist jms.
    Teoreetiline küsimus: kas pokkerit saab nimetada hobiks?

  17. #17
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Teoreetiline küsimus: kas pokkerit saab nimetada hobiks?
    6ine level?

    no mis ta siis sinu arust enamusele on? k6ik ei teeni elatist, k6ik ei ole gamblerid, eks. mul mitu tuttavat teevad "hobi korras" kord kuus sun mili. ja teine tuttav, kes otsustas facebooki pokkeri starsi oma vastu vahetada. pea aasta otsa mangib randomly 1-3$ mange. Ise hasti elevil. Swingid on olnud aasta valtel plussmiinus 50$. See on ta kirglik hobi.

    Ka mina ise olen erinevatel etappidel pokkerit kui hobi v6tnud. ja m6tle ka selle peale, et siin samas foorumis, aktiivseid kasutajaid on sadades, liikmeid aga tuhandetes. Need, kes me siin paevast paeva s6na v6tame, oleme yldjuhul "elukutselised hobitajad", vaikijaid enamjaolt lihtsalt hobitajad/kaotajad. Jah, nii on.

    Lol, seda viimast on nii valus lugeda/raske acceptida. T6de ongi valus. Life.
    Viimati muudetud macroTilt poolt : 01.07.10 at 06:34

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Ei. Ei ole level.

    Lihtsalt minu vaatevinklist ei saa pokkerit nimetada hobiks. Minu arusaam hobist on selline, et hobi on tegevus, mis nõuab inimese ajalist ja/või rahalist pühendumust, et saada vaimne/emotsionaalne/misiganes rahuldus. Punkt. Mitte mingit eesmärki või lootust enda tegevusega raha teenida, mida pokker pakub.

    Võtame näiteks paintballi mängijad. Nad kulutavad raha varustuse, kuulide jms. peale ja lihtsalt käivad koos, et üksteisele värvikuule näkku tulistada. Pärast seda on tuju hea, räägitakse sellest kuidas mingi olukord oli või miks näiteks lasi Peeter Toomast, kui Toivo tal täpselt seljataga seisis. Mängus pole mingi rahaline eesmärk või auhind, vaid lihtsalt puhas vaimne nauding.

    Või näiteks matkajad. Inimene võib tegeleda matkamisega aastaid ja ta ei saa ju selle eest loogiliselt mitte mingit raha, vaid rahulolu, et ta on käinud mitmetes kohtades. (miks loogiliselt, sest teoreetiliselt ta võib saada mingi raha kaudselt tänu matkamisele, näiteks matkab vikerkaare lõppu ja leiab rahapaja).

    Nimekiri läheb edasi: sukeldujad, meisterdajad, tervisesportlased jnejne.

    Kui populaarne oleks pokker, kui ei eksisteeriks rahalist hasarti? Igal inimesel kes teeb lahti rahalaua, turniiri vms. on ikkagi kuskil peasopis idee, sealt raha saada. See, et inimene professionaalselt ei mängi, ei kuluta palju aega mängu õppimisele, ei tähenda, et ta ei lähe turnale eesmärgiga raha saada, ükskõik kui väike see on. Paljud MEIST mängiks pokkerit kui raha poleks mängus, eksisteeriks ainult näiteks mingid tiitlid jms., millel materiaalne väärtus puuduks? Nö. for the love of the game.

  19. #19
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Ei. Ei ole level.

    Lihtsalt minu vaatevinklist ei saa pokkerit nimetada hobiks. Minu arusaam hobist on selline, et hobi on tegevus, mis nõuab inimese ajalist ja/või rahalist pühendumust, et saada vaimne/emotsionaalne/misiganes rahuldus. Punkt. Mitte mingit eesmärki või lootust enda tegevusega raha teenida, mida pokker pakub.

    Võtame näiteks paintballi mängijad. Nad kulutavad raha varustuse, kuulide jms. peale ja lihtsalt käivad koos, et üksteisele värvikuule näkku tulistada. Pärast seda on tuju hea, räägitakse sellest kuidas mingi olukord oli või miks näiteks lasi Peeter Toomast, kui Toivo tal täpselt seljataga seisis. Mängus pole mingi rahaline eesmärk või auhind, vaid lihtsalt puhas vaimne nauding.

    Või näiteks matkajad. Inimene võib tegeleda matkamisega aastaid ja ta ei saa ju selle eest loogiliselt mitte mingit raha, vaid rahulolu, et ta on käinud mitmetes kohtades. (miks loogiliselt, sest teoreetiliselt ta võib saada mingi raha kaudselt tänu matkamisele, näiteks matkab vikerkaare lõppu ja leiab rahapaja).

    Nimekiri läheb edasi: sukeldujad, meisterdajad, tervisesportlased jnejne.

    Kui populaarne oleks pokker, kui ei eksisteeriks rahalist hasarti? Igal inimesel kes teeb lahti rahalaua, turniiri vms. on ikkagi kuskil peasopis idee, sealt raha saada. See, et inimene professionaalselt ei mängi, ei kuluta palju aega mängu õppimisele, ei tähenda, et ta ei lähe turnale eesmärgiga raha saada, ükskõik kui väike see on. Paljud MEIST mängiks pokkerit kui raha poleks mängus, eksisteeriks ainult näiteks mingid tiitlid jms., millel materiaalne väärtus puuduks? Nö. for the love of the game.


    Huh, ma olen liiga vasinud, et pikalt vastata.

    Sa malet oled manginud? Kas pokker ei tekita sinus sarnaseid tundeid?
    Sry, mul paneb m6te rappa. Vahest mangin malet, mulle meeldib see mang tohutult. 7 kaiguga sa mulle matti ei tee. Male on mu hobi. Kui periooditi olen seda mangu aktiivsemalt manginud, siis tunnen kuidas aju tanab, et ma temaga tegelen, lol. Erinevatel aegadel, erinevates maailmaotsades on mulle pakutud mitmel korral, et mangime m6ne partii ja paneme symboolsed 10euri
    v6i 50$ vahele. Ma olen automaatselt keeldunud. Sest malel ja rahal ei ole midagi yhist. Male on puhas mindwar. Seda teadmist, et oled teisets yle, ei saa rahas m66ta.

    See, et malel ja pokkeril on palju yhiseid jooni pole juhuslik. Pigem see, et yhte mangu saab mangida/mangitakse raha peale.
    Kindlasti on inimesi kes mangivad seda mangu armastusest mangu vastu.

    mina ntx

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tegelesin nooremana malega kuskil 7-8 aastat.

    Ei saa öelda, et pokker ja male tekitaks minus sarnaseid tundeid. Nagu sa ka ise ütlesid, siis male on mindwar. Ma ei hakka formatsioonidesse laskuma - välkmale, pikad partiid või siis üldse üks käik päevas, faktiks jääb see, et võidab see kes suudab sellel hetkel parem olla.

    See on juba üks põhjusi, miks pokker ja male minu jaoks nii palju erinevad. Kuigi longrunis võidab mõlemas mängus parem mängija, ei tähenda see seda, et pokker võib pikema aja peale tekitada frustratsiooni, sest võitmine näib võimatu. Males ei ole nii, et ma mängin terve partii perfektselt, aga lõppus näitab vastane näppu ja ütleb, et näe sa ei võitnud, sest lihtsalt seekord läks nii. Õnnefaktor kui selline puudub täielikult.

    Üks oluline erinevus veel, mis eristab minu jaoks pokkerit malest on see, et male pakub vaimset ja pokker ikkagi suuremal määral materiaalset rahuldust. Kui pokkeris puuduks õnnefaktor, siis jah, ma saaks samamoodi vaimset rahuldust, sõltumata sellest, kas mängus on raha või mitte.

    Ära arva seda, et pokker ei paku mulle vaimset rahuldust. Mulle meeldib vaadata pärast kaotavat sessi enda käsi ja näha, et ma olin vastastest mitmekordselt üle, aga väga pika aja peale sellist runni taluda, ei saaks ma enam vaimset rahuldust, vaid pigem rahulolematust selle üle, et miks ma nii palju raha kaotan.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES