Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 66
  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    sa oled liiga results orientated...

    minu jaoks on pokker raudselt hobi... kuigi eesmärgid kuhu pokkeri jõudma pean on suured.. aga võtan asja rahulikult, mängin siis kui on tuju ja tahan mängida...

    ja mulle pakub pokker rahuldust.. ja sõprade tuttavatega meeldib rääkida peale sessi pokkerimängust ja teooriatest ja uutest mõtetest ja nippidest... kunagi ma meelelahutuseks mängisin mporge või fps'isid siis praeguseks hetkeks rahuldab pokker sedasorti meelelahutuse vajaduse täielikult.. ehk ühtegi muud arvutimängu ma ei mängi juba ammu..

  2. #22

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Minu arvates kui inimene pokkerit nö hobina ei võta ja mängib ainult selllepärast, et rahanumbrid silmees, siis ei tule ka sellest mängust midagi välja. Mina naudin pokkerimängu ja kui tuleb sitt tuju ja pokker on mingi aeg vastik siis ma teda ka ei mängi ja teen vahe sisse. Peale mida suure hooga jälle peale lennata, sest pokkerinälg on suureks kasvanud jälle. Seepärats ongi mingid 300k kätt kuus eesmärgid minujaoks täiesti idiootsed ja arvatavasti quitiks pokkeri kui sellist jama peaks iga kuu tegema.

  3. #23
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Seepärats ongi mingid 300k kätt kuus eesmärgid minujaoks täiesti idiootsed ja arvatavasti quitiks pokkeri kui sellist jama peaks iga kuu tegema.
    Poker is a lot like sex, when you start doing it for living, it's not fun anymore.

  4. #24
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Tegelesin nooremana malega kuskil 7-8 aastat.

    Ei saa öelda, et pokker ja male tekitaks minus sarnaseid tundeid. Nagu sa ka ise ütlesid, siis male on mindwar. Ma ei hakka formatsioonidesse laskuma - välkmale, pikad partiid või siis üldse üks käik päevas, faktiks jääb see, et võidab see kes suudab sellel hetkel parem olla.

    See on juba üks põhjusi, miks pokker ja male minu jaoks nii palju erinevad. Kuigi longrunis võidab mõlemas mängus parem mängija, ei tähenda see seda, et pokker võib pikema aja peale tekitada frustratsiooni, sest võitmine näib võimatu. Males ei ole nii, et ma mängin terve partii perfektselt, aga lõppus näitab vastane näppu ja ütleb, et näe sa ei võitnud, sest lihtsalt seekord läks nii. Õnnefaktor kui selline puudub täielikult.

    Üks oluline erinevus veel, mis eristab minu jaoks pokkerit malest on see, et male pakub vaimset ja pokker ikkagi suuremal määral materiaalset rahuldust. Kui pokkeris puuduks õnnefaktor, siis jah, ma saaks samamoodi vaimset rahuldust, sõltumata sellest, kas mängus on raha või mitte.

    Ära arva seda, et pokker ei paku mulle vaimset rahuldust. Mulle meeldib vaadata pärast kaotavat sessi enda käsi ja näha, et ma olin vastastest mitmekordselt üle, aga väga pika aja peale sellist runni taluda, ei saaks ma enam vaimset rahuldust, vaid pigem rahulolematust selle üle, et miks ma nii palju raha kaotan.
    mina jõudsin male kaudu pokkerini ja võin öelda, et males on õnnefaktoril väga suur roll.
    teiseks see ka, et mul oli male hobi pikalt ja käisin võistlustel ning võitsin raha. kas ta selle pärast enam ei olnud mul hobi?

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Minu jaoks oli pokker sammuti paar aastat hobi. Midagi suurt ei võitnud, samas oma raha ka sisse väga ei kandnud. Alles viimased 7 kuud olen seda pigem kui tööd võtnud. Ja no kaob ikka ära küll kirg mängu vastu. Samas päris koppa ette ka visanud pole. Suuresti teen ikka ainult raha pärast, muidu mängiks kordades vähem.

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    mina jõudsin male kaudu pokkerini ja võin öelda, et males on õnnefaktoril väga suur roll.
    teiseks see ka, et mul oli male hobi pikalt ja käisin võistlustel ning võitsin raha. kas ta selle pärast enam ei olnud mul hobi?
    Kuna malet loetakse spordi alla, siis mina loeks sind sportlaseks. Inimene, kes käib võistlustel jne. ja tegeleb sellega ka vabal ajal on ikkagi ju sportlane, kes treenib, et saada paremaks/parimaks. Amatöörsportlane (?).

    Heh ja inimestele, kes peavad kätearvulisi eesmärke BSiks. Inimesi on erinevaid, inimeste eesmärgid on erinevad. Toon enda esimesest postist näite, sukeldujad. Ka neil eksisteerib iseenesest erinevaid eesmärke. Ühele eesmärgiks on võimalikult sügavale sukelduda, teisele eesmärgiks võimalikult huvitavates kohtades sukelduda. Ühele tunduvad ühe eesmärgid nõmedad/igavad/mõttetud, teisele täpselt samamoodi.

    Miks te arvate, et kui inimene ühe kuu jooksul palju käsi mängib, siis ta teeb seda vastumeelselt? Ärge arvake, et kui inimene seab endale suure kätearvulise eesmärgi, siis see tähendab seda, et ta peab hakkama nüüd reaalselt pokkerit vägistama, siis kui isegi isu ei ole, et ainult see kätearv täis saada. Ja see, et inimene ühe kuu jooksul palju käsi mängib, ei tähenda ka seda, et ta jällegi lihtsalt vastumeelselt pokkerit taob. Mulle endale meeldib pokkerit mängida - kaua, pikalt ja palju. Mul ei ole tekkinud nö. läbipõlemistunnet, igavustunnet vms.

    Mu algse pointi mõte on see, et minu vaatenurgast mängivad inimesed pokkerit selle pärast, et eksisteerib rahaline hasart ja võimalus raha võita ning sellist tegevust ei saa minu silmis hobiks nimetada. Vähemal või rohkemal määral teeme me kõik seda raha pärast, isegi kui me seda endale tunnistada ei taha.

  7. #27
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Mu algse pointi mõte on see, et minu vaatenurgast mängivad inimesed pokkerit selle pärast, et eksisteerib rahaline hasart ja võimalus raha võita ning sellist tegevust ei saa minu silmis hobiks nimetada. Vähemal või rohkemal määral teeme me kõik seda raha pärast, isegi kui me seda endale tunnistada ei taha.
    emm.. ühesõnaga.. niipea kui raha mängus, siis pole enam hobi? enamike spordiga seotud asjadel on võistlused ja raha mängus.. ja sellest hetkest pole enam hobi?

  8. #28

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Mängin tegelikult üllatavalt vähe aga mõtlen küll pokkerist absoluutselt koguaeg. Isegi unes tulevad sitasti mängitud käed kummitama.

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    emm.. ühesõnaga.. niipea kui raha mängus, siis pole enam hobi? enamike spordiga seotud asjadel on võistlused ja raha mängus.. ja sellest hetkest pole enam hobi?
    Said valesti aru.

    Ülejäänud tegevusi tehakse ka niisama. Näiteks kui mina käin õues korvpalli mängimas suvel, siis mul pole eesmärki jõuda sellega kuhugi kaugele (isegi mitte kohalikele võistlustele) ja ma ei saa sellest midagi muud kui füüsilist/vaimset rahuldust. Samamoodi ka kui mängiks vennaga malet iga pühapäev, eesmärk ja tulemus on ainult üks - vaimne rahuldus.

    Pokkerit ma ei mängiks lihtsalt niisama. Näiteks jagame kõigile žetoonid kätte ja vaatame kes võidab.

  10. #30
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Ülejäänud tegevusi tehakse ka niisama. Näiteks kui mina käin õues korvpalli mängimas suvel, siis mul pole eesmärki jõuda sellega kuhugi kaugele (isegi mitte kohalikele võistlustele) ja ma ei saa sellest midagi muud kui füüsilist/vaimset rahuldust. Samamoodi ka kui mängiks vennaga malet iga pühapäev, eesmärk ja tulemus on ainult üks - vaimne rahuldus.

    Pokkerit ma ei mängiks lihtsalt niisama. Näiteks jagame kõigile žetoonid kätte ja vaatame kes võidab.
    mhm.. eesmärk pole korvpallis paremaks saada või parem olla oma vennast või naabripoisist?

    p.s. olen ka niisama chipide peale kodus sõpradega mänginud.. aga probleem on sarnane onlines play money peale mängimises.. selles pole mingit põnevust või väljakutset... umbes sama huvitav kui sul malet mängida tüübiga kes lambist tõstab ettureid muudkui edasi ja söödab nuppe ette..

  11. #31
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mhm.. eesmärk pole korvpallis paremaks saada või parem olla oma vennast või naabripoisist?

    p.s. olen ka niisama chipide peale kodus sõpradega mänginud.. aga probleem on sarnane onlines play money peale mängimises.. selles pole mingit põnevust või väljakutset... umbes sama huvitav kui sul malet mängida tüübiga kes lambist tõstab ettureid muudkui edasi ja söödab nuppe ette..
    Ma ei ütleks, et minu puhul on korvpalliga tegelemise eesmärgiks teistest parem olla. See on pigem tulemus kui eesmärk. Minu puhul on eesmärgiks iga kord endast parim anda, näiteks kui keegi Peeter tahaks 1v1 teha.

    Muidugi pokkeri puhul on samuti nii minul kui ma arvan paljudel selle foorumi tegelastel eesmärgiks endast parim anda, aga siiski tuleb siin juba jällegi mängu see rahaline kasu, mis selle tegevusega kaasneb. Heaks näiteks on see Juuni graafikute/Juuli eesmärkide teema, kus paljud seavad endale eesmärgiks teha võimalikult $$$ rohke kuu. Eesmärgiks on raha. Paljud neist oleks kuuga rahul, kui nad on koguaeg andnud endast parima, aga tulemus on kopsakas miinus?

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Ma ei ütleks, et minu puhul on korvpalliga tegelemise eesmärgiks teistest parem olla. See on pigem tulemus kui eesmärk. Minu puhul on eesmärgiks iga kord endast parim anda, näiteks kui keegi Peeter tahaks 1v1 teha.

    Muidugi pokkeri puhul on samuti nii minul kui ma arvan paljudel selle foorumi tegelastel eesmärgiks endast parim anda, aga siiski tuleb siin juba jällegi mängu see rahaline kasu, mis selle tegevusega kaasneb. Heaks näiteks on see Juuni graafikute/Juuli eesmärkide teema, kus paljud seavad endale eesmärgiks teha võimalikult $$$ rohke kuu. Eesmärgiks on raha. Paljud neist oleks kuuga rahul, kui nad on koguaeg andnud endast parima, aga tulemus on kopsakas miinus?
    ikkagi arvan, et oled liiga results orientated... kuidas sa muidu pokkeris edukust mõõdad? ikka ju rahas.. korvpallis korvide arvu vms.. ja üldse.. imo on päris tihti eesmärkideks hoopis mingi konkreetse winratega biitimises.. ja raha võitmine on ka selles mõttes oluline, et saaks edasi järgmisesse tasemesse liikuda.. võta seda kui valikturniirina korvpallis vms..

    ühesõnaga... eesmärk=raha=paha=pole hobi?

  13. #33
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    sa ütsid, et male on sport. imo on pokker samapalju sport kui male, seega see väide ei ole väga tõene. see, et kunagi poliitika tulemusel määratleti male spordiks, ei mõjuta hetkel sinu väiteid imo.

  14. #34
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ikkagi arvan, et oled liiga results orientated... kuidas sa muidu pokkeris edukust mõõdad? ikka ju rahas.. korvpallis korvide arvu vms.. ja üldse.. imo on päris tihti eesmärkideks hoopis mingi konkreetse winratega biitimises.. ja raha võitmine on ka selles mõttes oluline, et saaks edasi järgmisesse tasemesse liikuda.. võta seda kui valikturniirina korvpallis vms..

    ühesõnaga... eesmärk=raha=paha=pole hobi?
    Edukuse mõõtmiseks on erinevaid võimalusi, pokkeris on raha kõikidel juhtudel koguaeg mängus. Võtame näiteks HU mängijad, kes tahavad omavahel selgitada parima mängija. Seda tehakse ikka kas mingis kindlas limiidis või mingi raha peale. Hobikorras korvpalliga tegeledes saan ma selgitada naabripoisiga välja kumb meist parem on, ilma et me peaks midagi vahele panema. See eristab pokkerit kõigest muust.

  15. #35
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    sa ütsid, et male on sport. imo on pokker samapalju sport kui male, seega see väide ei ole väga tõene. see, et kunagi poliitika tulemusel määratleti male spordiks, ei mõjuta hetkel sinu väiteid imo.
    Siiski, males puudub tavainimese jaoks selge õnnefaktor.

    Miks on üks asi sport ja teine asi mitte? Pokkeris võib HU-s durrrrr minu käest saada 1-2 mängu pähe, aga longrunis biidib ta mind pika puuga, aga näiteks males ma ei saa teha Kasparovile pähe, ükskõik mida ma ka ei teeks. (no obv kui ta ennast matti mängiks, aga see on sama ulmeline kui jutt, et ma võin Usain Boltile 100m pähe teha kui ta komistab).

  16. #36
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    obv, et õnnefaktor on väiksem, aga mida tasavägisemad vastased, seda suurem see faktor on.

  17. #37
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Pokkeris võib HU-s durrrrr minu käest saada 1-2 mängu pähe
    prop bets?

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Edukuse mõõtmiseks on erinevaid võimalusi, pokkeris on raha kõikidel juhtudel koguaeg mängus.
    nii et ikkagi.. niipea kui on raha mängus.. siis enam ei ole hobi?

    maitea.. vabalt saaks HU turna ka karika peale teha.. ja kui see oleks WSOPi pracelet.. kindlasti oleks rahvas ka motiveeritud sellise eesmärgi nimel pingutama..

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    nii et ikkagi.. niipea kui on raha mängus.. siis enam ei ole hobi?

    maitea.. vabalt saaks HU turna ka karika peale teha.. ja kui see oleks WSOPi bracelet.. kindlasti oleks rahvas ka motiveeritud sellise eesmärgi nimel pingutama..


    FYP


    I had to :)

  20. #40
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    nii et ikkagi.. niipea kui on raha mängus.. siis enam ei ole hobi?

    maitea.. vabalt saaks HU turna ka karika peale teha.. ja kui see oleks WSOPi pracelet.. kindlasti oleks rahvas ka motiveeritud sellise eesmärgi nimel pingutama..
    Minu jaoks küll. Võid mulle veel mõne näite tuua hobist kus inimene saab enda tegevusega otseselt raha. Ma ei mõtle meisterdamist vms. kus inimene saaks selle asja maha müüa, sest see pole meisterdamise puhul eesmärgiks.

    Sa võid teha turna vms. jah karika peale, aga see oleks siiski mööduv nähtus. Pealegi oleks see mäng ikka täiesti teistsugune kui tegemist oleks freerolliga.
    Viimati muudetud Karikakar poolt : 01.07.10 at 21:04

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES