Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 66
  1. #41
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    prop bets?
    No aga mõtle, kui me teeks 20 mängu ja ma iga ta suurema raise peale shoveks. Isegi ässade vastu võidan ma 1/5 (väga drastiline näide, aga saad mu poindist aru.. isegi taga olles saan ma teha suckoudi, mis 10-20 mängu jooksul on väga loogiline.

  2. #42
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    minu poolest mängi pokkerit või korvpalli kasvõi tammetõrude peale :-D

    sa oled kuidagi väga kinni jäänud oma maailmavaatesse, aga pole mõtet edasi vaielda, tõele lähemale me ei jõua.

  3. #43
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    No aga mõtle, kui me teeks 20 mängu ja ma iga ta suurema raise peale shoveks. Isegi ässade vastu võidan ma 1/5 (väga drastiline näide, aga saad mu poindist aru.. isegi taga olles saan ma teha suckoudi, mis 10-20 mängu jooksul on väga loogiline.
    sul on paris terav huumorimeel

    teoreetiline kysimus sulle. A mis see pokker yldse on?

  4. #44
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    õnnemäng obv

  5. #45
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
    sul on paris terav huumorimeel

    teoreetiline kysimus sulle. A mis see pokker yldse on?
    Hasartmäng mis muud

  6. #46
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    minu poolest mängi pokkerit või korvpalli kasvõi tammetõrude peale :-D

    sa oled kuidagi väga kinni jäänud oma maailmavaatesse, aga pole mõtet edasi vaielda, tõele lähemale me ei jõua.
    Iga mees kiidab ikka oma

  7. #47
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    No aga mõtle, kui me teeks 20 mängu ja ma iga ta suurema raise peale shoveks. Isegi ässade vastu võidan ma 1/5 (väga drastiline näide, aga saad mu poindist aru.. isegi taga olles saan ma teha suckoudi, mis 10-20 mängu jooksul on väga loogiline.
    Tähendab, sul on siin loogika viga. Iga mees saaks Kasparovi vastu mängides tal ka ikka paar etturit maha löödud, kui vigurite käike vähemalt teab, samas pole tal iialgi lootust tema vastu partiid võita. Samamoodi pole sul võimalust durrrri pikas perspektiivis võita ja seega on tegu 100% oskusmänguga. Õnnefaktor on olemas paljudest mängudes ja eluvaldkondades, olgu selleks siis male, jalgpall, pokker või töökoha saamine. Lihtsalt väga naiivne on paljude inimeste arusaam selle õnnefaktori olemusest ja mõjudest.

  8. #48
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Tähendab, sul on siin loogika viga. Iga mees saaks Kasparovi vastu mängides tal ka ikka paar etturit maha löödud, kui vigurite käike vähemalt teab, samas pole tal iialgi lootust tema vastu partiid võita. Samamoodi pole sul võimalust durrrri pikas perspektiivis võita ja seega on tegu 100% oskusmänguga. Õnnefaktor on olemas paljudest mängudes ja eluvaldkondades, olgu selleks siis male, jalgpall, pokker või töökoha saamine. Lihtsalt väga naiivne on paljude inimeste arusaam selle õnnefaktori olemusest ja mõjudest.
    Ma arvan, et sa said lihtsalt valesti aru. Jutt pole sellest kui mitu etturit Kasparovilt või kui mitu chippi ma durrrilt ära võtan, vaid üldises võitmises, kui sellises.

    Kujuta ette stsenaariumit kus ma peaksin mängima 10 partiid Kasparoviga ja 10 HU-sng durrri vastu. Esimesel juhul jääks skoor 0-10, teisel juhul olen ma kindel et ma suudaksin võita 1-2 mängu vähemalt. Ükskõik kui pika perspektiivi puhul, ei saaks ma Kasparovit kordagi võita, aga durrri vastu mängides, eksisteerib see õnnefaktor mis lubaks mul nii mõnedki matšid võita. See ongi põhjus, miks pokker ei ole spordiala ja male on.

  9. #49
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Võidad ühe või kaks, aga durrrr vastavalt 9 või 8. Tõesti on sarnane sellele, et saad Kasparovilt mõne viguri kätte. Võtad Kasparovilt ühe viguri või kaks... junõu. Kuna pokker on long-term mäng, siis me ei saa luua seost chippide ja nuppude vahel, vaid pigem nuppude ja matšide vahel, nagu oleks üks malemäng võrdne terve sng sessiga. Sul võib ju Kasparovi vastu üks käik ka jopata, see ei tähenda, et tast üle oled.

  10. #50
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Heh, ma nüüd kohe ei teagi kas te alahindate Kasparovi võimeid või te ei saa aru mis mäng see male ikkagi on.

    Kuidas saab võrrelda nuppe ja matše? Ma võin igakord vahetada tugevamad vigurid nõrgemate vastu ja siis eeldada, et see on normaalne, sõltumata sellest, et partii on kaotatud. Fakt on see, et mul ei teki üheski partiis Kasparovi vastu ülekaalu (ma eeldan, et see on see mida te mõtlesite nende vigurite äravõtmise all), ta ei pane neid kuidagi ette, ma ei mängi teda kuidagi üle. durri võin ma "ülemängida" ja võita mõned HU-sng tänu luckile.

  11. #51
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    See ongi põhjus, miks pokker ei ole spordiala ja male on.
    Tundub, et sa oled lihtsalt oma peas mõelnud välja erinevad definitsioonid sõnadele, milles on ülejäänud maailm juba kokku lepitud. Imelik, et keegi üldse vaielda viitsib.

  12. #52
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Tundub, et sa oled lihtsalt oma peas mõelnud välja erinevad definitsioonid sõnadele, milles on ülejäänud maailm juba kokku lepitud. Imelik, et keegi üldse vaielda viitsib.
    Ülejäänud maailm või mitte, ometigi pean ma siin seletama nii, et näpud villis.

    Aga jätame teema sinnapaika. Nagu Rage ütles, siis olen kuidagi väga kinni jäänud oma maailmavaatesse.
    Viimati muudetud Karikakar poolt : 02.07.10 at 02:56

  13. #53

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Mudu pokker kanti see aasta ametlikult mõte spordi alla =).

    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=377004

  14. #54
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    No paljudes spordialades on variance...

    MMA ehk sportlik vabavõitlus, võid vastasest sitaks üle olla, aga kuskilt võib see lucky põlv või lukk ära tulla vastasel ja ongi kõik.

    Vormel 1 ja üldse autosport, vahest Minardi lõpetab Ferrarist eespool.

    Golf, piljard, snooker jne.

  15. #55
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Kujuta ette stsenaariumit kus ma peaksin mängima 10 partiid Kasparoviga ja 10 HU-sng durrri vastu. Esimesel juhul jääks skoor 0-10, teisel juhul olen ma kindel et ma suudaksin võita 1-2 mängu vähemalt. Ükskõik kui pika perspektiivi puhul, ei saaks ma Kasparovit kordagi võita, aga durrri vastu mängides, eksisteerib see õnnefaktor mis lubaks mul nii mõnedki matšid võita. See ongi põhjus, miks pokker ei ole spordiala ja male on.
    Oleneb ju kuidas võitu/kaotust defineerida. Kui lepid durriga kokku ühe SNG matchi durri vastu, kus mängite 10 SNG-d ning skoor jääb sinu kahjuks 2-8, siis matchi skooriks jääb 0-1. Ära kujuta endale ette, et sa midagi võitsid. Short runnis paar korda joppas, long runnis oled igavene kaotaja.

  16. #56
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    No paljudes spordialades on variance...

    MMA ehk sportlik vabavõitlus, võid vastasest sitaks üle olla, aga kuskilt võib see lucky põlv või lukk ära tulla vastasel ja ongi kõik.

    Vormel 1 ja üldse autosport, vahest Minardi lõpetab Ferrarist eespool.

    Golf, piljard, snooker jne.
    heh.. sa ei ole vist vormeli fänn

  17. #57
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Te ajate segamini tavalist variatsioon tippsportlaste vahel ja seda variatsiooni mis eksisteerib suvalise jorsi vs tippsportlase vahel.

    Kui keegi teist mõnele MMA tippsportlasele ära teeb, siis andke mullegi teada. Variatsiooni ju eksisteerib.

  18. #58

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Ma ei saa aru mida sa seletada üritad. Teada ju, et pokker on LONG TERM mäng. see, et ühe HU SNG võidad ei näita mitte midagi. Suvaline jorss saab durrilt sajast mängust ka kokkuvõttes kella. Pokkerit ei saa võtta ühe käe järgi. sa oled ju pokkerit mänginud või ei ole ?
    Sa võid ühte HU SNG võitu võrrelda nagu males sa võidaksid ühe nupu, MMAs lööksid ühe löögi pihta jne.
    Viimati muudetud Booyaka poolt : 03.07.10 at 14:07

  19. #59
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    heh.. sa ei ole vist vormeli fänn
    See aasta pole jälginud, aga Minardi hea näide - teada-tuntud kõige sitem tiim üldse :D
    Tsitaat Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Te ajate segamini tavalist variatsioon tippsportlaste vahel ja seda variatsiooni mis eksisteerib suvalise jorsi vs tippsportlase vahel.

    Kui keegi teist mõnele MMA tippsportlasele ära teeb, siis andke mullegi teada. Variatsiooni ju eksisteerib.
    Aga võta arvesse alad kus eksisteerib katkestamine ja võibki suvaline jorss ära teha - autosport, maratoni ja veel pikema maa jooks jne.

    NB! Mulle ka ei meeldi pokkeri kohta sport öelda, vb ainult live turniiride kohta, aga see pole mingi argument, et pokkeris on variance.

  20. #60
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tegemist pole siiski ju suvaliste jorssidega kes favoriidi katkestamise puhul ära teevad.

    Lihtsalt pokkeris võib täiesti suvaline tüüp tulla, kes enne pole vb sellega korralikult tegelenudki ning lihtsalt maailma parimaid võita. Näiteks Moneymaker ja mingi WSOP oli ju keegi truckdriver ka kes finaallauda jõudis. Olümpiale ei jõua näiteks Võru piimamees ja ei saa Usain Boltile pakkuda pingelist lahingut :P

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES