Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 66, kokku 66
  1. #61
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Teema kuidagi kaest vajunud ja arutu naljategemine v6tab v6imust. Nali on hea!

    Lugesin just nanonoko blogist tema viimast posti ja ytlen, et ta v6ttis mul s6nad suust.
    Haha, v6i vastupidi.

    I’ve gotten pretty far in a bunch of tournaments but I haven’t finished through in the end game. Well today was a breakthrough for me as my confidence has sky rocketed because I placed 1st out of 199 players in the $109 Rebuy today online. The payout was nice for the day but I’m really more ecstatic about winning the tournament than the the prize itself. Having said that, I wouldn’t be surprised if I would be happier about this win than getting 3rd place in another tournament with a higher prize. On paper, yes the bigger prize money sounds better but the feeling of winning a tournament is so hard to describe in words that winning really is nice.

    Post ise pikem. Hea post, must tsek it out!

    http://www.randylew.com/

  2. #62
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    liiga ot

  3. #63
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    nii ja naa.

    enda postituses mainib ta seda imelist fiilingut, mis valitseb meis peale MTT v6itu. Auhinnaraha oli miski 16k ehk, mis ei oma talle vahimatki tahtsust, kuna k6ik me teame tema historyt. Minu m6te oli selle naite abil selgust tuua Karikakra arusaamistesse sportlikust kyljest antud mangus. See RAHA RAHA RAHA korrutamine ei ole paljudel mangijatel prioriteet nr1. Meenub, et 2 paeva tagasi v6idetud 50man sng v6it tekitas samasuguseid emotsiooone. Just, et mehed, vaatan filmi ja teen teile k6igile, 50 tk! saru alla. Kui l6pus istud seal lauas yksinda, k6ik chipsid enda ees, siis mina kyll raha peale esimesena ei m6tle. Olgu buy in 1$ v6i 50$. Hiljem on muidugi meeldiv vaadata, et BR on suurem. Maa peale toob tagasi teadmine, et pokker on mang, mis kestab kogu elu.
    Saan aru, et cashi mangijad seda tunnet tihti ei koge, kuid kirglikud MTT mangijad teavad kindlasti, millest raagin.

    my2cents

    kui napuga jarge ajada, siis jah, OT selles m6ttes, et alguses esitati kysimus, kus sooviti teada, mis seos on tundidel ja vabal ajal, eeldades, et mangid pokkerit k6hu taitmiseks.
    hiljem tuli mangu Karikakar, teoreetilise küsimusega: kas pokkerit saab nimetada hobiks?

    Kuna karikakar on suhtlusaldis, siis v6ib vabalt jatkata :D
    Viimati muudetud macroTilt poolt : 03.07.10 at 16:47

  4. #64
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    See ongi minu jaoks foorumi parim omadus, et ühest teemast areneb välja teine ja teisest omakorda kolmas (nagu ka selle teema puhul, kus lõpuks arutlesime selle üle kas pokker on sport või mitte).

    Ma ei olegi ega ka taha väita, et mängijate AINSAKS prioriteediks on raha, aga see on siiski prioriteet. Ilma selleta oleks see mäng mõttetu.

    PS. Leian samas ka seda, et mida rohkem mängija võitnud on, seda vähem hakkab teda raha, kui lihtsalt materiaalne eesmärk ja põhjus, huvitama.
    Viimati muudetud Karikakar poolt : 03.07.10 at 17:01

  5. #65
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    fuck it, ma hakkan MTT-sid mängima :D

  6. #66
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokker ja vabaaeg?.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    fuck it, ma hakkan MTT-sid mängima :D
    Hea idee indeed. Fuk it

    Aga kui tahad kogeda seda tunnet ja ise ikkagi ei viitsi passida 5 v6i rohkem tundi oodates "seda 6iget momenti" millal taaskord nupud sisse uhada, siis paku mulle uuesti toda diili, millest aasta tagasi meie vahel juttu oli.
    Maletad, too kuu kestev 1,5k stake? 30x pasificu MTT.
    Jajah, omal ajal oli endal n6nda baller roll, et ytlesin ara, hehe. Life.

    Anyway, kuidas sul laheb muidu? Monopolis oled endiselt kunn?

    gl ja kuulmiseni

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES