Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 114, kokku 116 EsimeneEsimene ... 1464104112113114115116 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 261 kuni 2 280, kokku 2307
  1. #2261
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Elasin möödunud 8-9 kuud linnast 40km väljas busto-linnakeses (kirjutan hiljem pikemalt). Kuu aega tagasi sai alguse tehtud sellega, et hea sõber Roomet külastas Taid ning tema tüdruk aitas mul leida hea koha linnas elamiseks.

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    Aitab küllaltki palju elukvaliteeti tõsta, ning hea alustamaks uuelt lehelt!

  2. #2262

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    dope

  3. #2263
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    321

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    palju sellise koha hind on?

  4. #2264
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Uhiuus maja, 320€ kuu

  5. #2265

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Nice ! gl !

  6. #2266
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Thanks Champ :)

  7. #2267
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Hetkel on kujunenud välja 3 teed, millele keskendun peamiselt ning üritan unustada kõik muu (eriti negatiivsed spotid)

    Body, Mind, Poker

    Body - Pidevad inspireerivad videod, mis aitavad hoida motivatsiooni ning tahet. Vahel kui tekib kiusatus trenni mitte teha siis tuleb koheselt selline pilt ette
    ( Click to show/hide )
    .

    Eelmine aasta sai alustatud bulkinguga, saada suuremaks ning tugevamaks. Terve elu selline kribu olnud, et kohati on lausa häbi kanda lühikest särki (ei tee nalja). Too aeg kaalusin 72kg (norm oleks minu 190cm pikkuse kohta 78kg), ligi 3 kuu möödas kaalusin 80kg+ hakkas vaikselt looma ning ilmet võtma. Kevadel kolisin linnast välja ning kõik see teekond oli mingiks ajaks läbi. Muidugi sai trenni edasi teha aga motivatsioon kadus üsna kiirelt. Polnud airconi, sooja vett ega mitte mingisugust võimalust farangil midagi euroopalikku süüa.
    Niisiis ma kuivasin seal oma 8+ kuud :D

    Linnas tagasi ning ei läinud kaua kuni otsustasin asjad uuesti käsile võtta. Alustasin 4.detsember kehakaaluga 73kg ning nüüdseks olen jõudnud 78-79kg vahemikku.
    Eesmärk
    [ ] 90kg ja sealt edasi vaadata

    Mind -
    ( Click to show/hide )


    Ei ole eit, aga piisavalt palju negatiivset sitta saanud üle aasta ning tahaks kõigest sellest sitast end puhastada ning mõtlemise positiivsemaks saada. Alustasin hiljuti ning sellest on abi olnud.

    Pokker - ehk siis kõige suurem rõhk nendest 3st.

    Ma ei hakka välja tooma kus kohast ma oma teadmisi omandan, kuid see rõhk mis ma panen sinna on kõvasti kasvanud võrreldes möödunuga. Kes tahab saada paremaks ning surviveda tänapäeva mängudes NÄEB EHK ISE vaeva ja leiab endale parima viisi kuidas end harida ning mingigi % võrra ees olla teistest regularidest.
    __________________________________________________ __________________________________________________ ___________________

    Lähemalt kuidas ma kõigest alustasin.

    Visioon

    Sellest algab kõik, tunnistage seda :) Kui te ei tee selgeks endale mida te tahate/kuhu te tahate jõuda, siis väga ei jõua ka.

    Võtke paberleht ette, minge kuhugi vaiksesse kohta ning hakake step by step paberile märkima:

    - Kus kohas te praegu olete omadega (mida rohkem seda uhkem, detailselt: pere/raha/pokker/teadmised/füüsiline seis ja mida iganes muud mida peate tähtsaks)
    Tegin endale ise nii:
    ( Click to show/hide )


    UUS LEHT

    Kujutage nüüd pilti mida Te tahate, ning hakkake aga looma ning kirja märkima. Kellena Te end näha tahate? Kes Te tahate olla? Kuidas te tahate välja näha läbi teiste silmade, ehk siis pere/sõbrad/tuttavad ja isegi täiesti tundmatud villainid :D
    Kus te näiteks eladata tahate? Kõik kõik mis vähegi pähe tuleb.

    Kokkuvõtteks, kui selle olete lõpetanud siis on saanud unistustest eesmärk :) Ning sellest jätkan ma järgmises postituses.

    ( Click to show/hide )


    Peace!

  8. #2268
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Kena, kena!!
    Gl ja jaksu ning pushi alati viimast, isegi kui vehel raske.

    hmm, pildild kohe mitu tuttavat :D

  9. #2269
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Ja pls keep it coming. Inspireeriv ja samuti jaksu andev, lugedes et keegi veel tahab midagi kõrgemat ja rohkemat saavutada suures pildis ja ühes tugevas kooseisus.

  10. #2270
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    321

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Lol, minu masti mees. 190+ pikk ja 70kg kanti. Hakkasid robustselt sööki näost sisse ajama ning läbi selle lisad kaalu või võtad lisandeid ka? Endal lisandub pmst aint lisanditega kaalu, sest ei jõua näost nii palju sisse ajada. Gl goalsidega

  11. #2271
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Ilus postitus, edu sulle!

  12. #2272

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Nice, jõusaali hiti täiega, minuarust Sul geenipoolselt hea materjal jõusaalis töötlemiseks !

    Ma olen ise samasugune, et kaalu on üpriski raske hoida , ilma igasuguse trennita oleksin vist mingi 63kg kuivik. Usun, et sellise kaaluga oleksid mul elus poolte, kui mitte rohkemate naistega teised kohtingud olemata jäänud ning teised isased probably ka talluks mind maa alla. Suurem, võimsam ning enesekindlam on hea olla ! Muidugi see suurus ei tohi tulla ilma võimsuseta, muidu peegeldab see lihtsalt laiskust ning nõrkust kõikidele ahvatlustele järgi anda :)

    Edit:


    Rigged, peaks nüüd sellises maagilises postituste ajamis maailmalõppu ennustama või miskit ehk?
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 18.01.16 at 05:13

  13. #2273
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Tsitaat Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
    Kena, kena!!
    Gl ja jaksu ning pushi alati viimast, isegi kui vehel raske.

    hmm, pildild kohe mitu tuttavat :D
    Thanks!

    Yeah prolly oled kursis pärdikuga ka haha

  14. #2274
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Tsitaat Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
    Lol, minu masti mees. 190+ pikk ja 70kg kanti. Hakkasid robustselt sööki näost sisse ajama ning läbi selle lisad kaalu või võtad lisandeid ka? Endal lisandub pmst aint lisanditega kaalu, sest ei jõua näost nii palju sisse ajada. Gl goalsidega
    Kui trennipäev pole siis ei võta miskit, üritan toiduga hakkama saada. Kui trennipäev siis panen alla ja peale.
    Tsitaat Algselt postitas Confidence Vaata postitust
    Ilus postitus, edu sulle!
    Thanks a lot!
    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Nice, jõusaali hiti täiega, minuarust Sul geenipoolselt hea materjal jõusaalis töötlemiseks !

    Ma olen ise samasugune, et kaalu on üpriski raske hoida , ilma igasuguse trennita oleksin vist mingi 63kg kuivik. Usun, et sellise kaaluga oleksid mul elus poolte, kui mitte rohkemate naistega teised kohtingud olemata jäänud ning teised isased probably ka talluks mind maa alla. Suurem, võimsam ning enesekindlam on hea olla ! Muidugi see suurus ei tohi tulla ilma võimsuseta, muidu peegeldab see lihtsalt laiskust ning nõrkust kõikidele ahvatlustele järgi anda :)

    Edit:


    Rigged, peaks nüüd sellises maagilises postituste ajamis maailmalõppu ennustama või miskit ehk?
    Tänan ilusate sõnade eest!

    Siiani kohati raske kütta 3-4x päevas endale eine alla. Im coming from 0 or 1x per day :D, seega võib öelda, et asjaga on kerge success juba olnud.

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  15. #2275
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Pole mitu kuud trenni teinud, eile käisin muay thai gymis kus enne trenni tegin ja võtsin 10x pääsu, täna epaks minema aga krt passin üksi kodus ja raske kudiagi end kätte võtta, asjad kokku panna ja minna.
    Treenerid ütlesid et ma paksuks läinud mis on tõsi, enne kui trenni 4-5x nädalas tegin olin kuiv 65kg nüüd aga mitte nii kuiv ja 72kg

  16. #2276
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Kui probleeme kalorite sisse saamisega on, siis tasub alati piima kõrvale võtta, sest see sisaldab palju häid kaloreid ja vedela oleku tõttu on seda võrdlemisi kerge alla saada.

  17. #2277
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Nope

  18. #2278
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Nice, et siin update tuleb!

    Ise olen ka pikk ja täielik kõrend. 3kg olen juurde saanud trenniga aga siis tuli ikka mingi periood kui andsin alla ja "diivanikartuli" elu läks edasi. Lisandeid pole proovinud... A mäletan, et fitness inimesed soovitasid süüa terve grillkana lõunaks :D

    Gl!

  19. #2279
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    2g proteiini kilo kohta lihasmassi kasvuks.

  20. #2280

    Re: Skyrocketing My Poker and Life Productivity [NLFR]

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kui probleeme kalorite sisse saamisega on, siis tasub alati piima kõrvale võtta, sest see sisaldab palju häid kaloreid ja vedela oleku tõttu on seda võrdlemisi kerge alla saada.
    Ei, piim ei ole lahendus. Lähed ainult rasva ja saad veel koledama välimuse.

    2g valku kehakil kohta
    1g rasva kehakilo kohta
    ülejäänud kvaliteetsetest süsivesikutest. (mitte suhkur ja nisujahu)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES