Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 45, kokku 116 EsimeneEsimene ... 3543444546475595 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 2307
  1. #881
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Mees, ära jama tõesti. Huvitav, palju sul nö stabiilses olekus ilma energiajooki tarbimata vererõhk ja pulss on ?

    Proovi neid teid jne jah, kuigi ma ise joon lihtsalt vett (muidugi ei tee ma ka 10h sesse, kuid siiski). Jalgpalli pole kunagi mänginud või huvi olnud ? Tule pokkeriprode trenni või lihtsalt ürita spordiga tegelema hakkata, küll siis ka tervislikumat elulaadi harrastama hakkad.
    Viimati muudetud inward poolt : 07.08.12 at 23:06

  2. #882

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    No matet üldiselt ülejäänud teede juurest ei leia. Osades selverites jms on kohad kus saad kohvi ubadest jahvatada ja siis seal mingid vähe hinnalisemad teed ka eraldi kotikestes. Sealt olen korra leidnud ühe apelsinikoortega mate mis oli väga ok.
    Selverist leidnud korra ka sellise paki(maakeelsete kirjadega)

    ( Click to show/hide )


    Maksis väga vähe ja niipea otsa ei lõppe.

    Wiki ütleb mate kohta et toimeaineks on pmst ikka kofeiin aga toime on teistsugune tänu muudele ainetele mida mate veel sisaldab.

  3. #883

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Mulle tuleb 2x aastas otse Argentinast minu matevaru:)

    Poes pole kuskil näinud õiget, pole otsinud ka tho.

    Pakun, et kui kuskil on siis maybe kuskil universal universumis vms?

  4. #884
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Jalgpalli mängisin nooruses, ja nii 5-6aastat :) Praegused plaanid on natuke teised, tahaks natuke laiemaks saada :S, atm 190pikk ja 73kg.. Sõjaväes olin 84kg

    Thanks for teh tips, Mait! Uurin ja ostan.

  5. #885

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mulle tuleb 2x aastas otse Argentinast minu matevaru:)

    Poes pole kuskil näinud õiget, pole otsinud ka tho.

    Pakun, et kui kuskil on siis maybe kuskil universal universumis vms?
    Hakkas ennast ka huvitama see mate teema ja google andis edasimüüjaks Gurmans Eesti OÜ http://www.gurmans.ee/shop/category/sortiment-61 ja pood asub lasnamäe centrumis. Plaanis hommikul läbi käia aga kas nende pakutud valik tundub asjalik?

  6. #886

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    Hakkas ennast ka huvitama see mate teema ja google andis edasimüüjaks Gurmans Eesti OÜ http://www.gurmans.ee/shop/category/sortiment-61 ja pood asub lasnamäe centrumis. Plaanis hommikul läbi käia aga kas nende pakutud valik tundub asjalik?
    special cupi/kõrre peaksid ka ostma ja loe kindlalt kuidas juuakse seda.

    Nagu tavalist teed ei ole väga mõtet teha.

  7. #887

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    http://www.matemaailm.eu/

    Leidsin just selle lehekülje. Seal pikalt valmistamisest jms.

  8. #888

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Jalgpalli mängisin nooruses, ja nii 5-6aastat :)
    Tavai Priidix tule trenni, oskused kuskil jalanurgas olemas ja meiega vähemalt hakkad liigutama, mitte et "lähen 20m kõrval asuvasse jõusaali kohe". Ja ega jalgpall kohe su massi vähenda, lihased ka arenevad ja massi tuleb juurde, kõike tuleb lihtsalt õieti teha. Mina tahan ntx massi alla saada, aga jalgpalliga seda eriti ei saa:S

  9. #889
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Peaks tavatoitumise üle vaatama, sealt annab pigistada ÜHTLASEMA, KÕRGEMA(pikaltkestva) energia taseme. Ehk laod oma kogutoitumise siia üles?

  10. #890

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Mina tahan ntx massi alla saada, aga jalgpalliga seda eriti ei saa:S

    Saab ikka, kui toitumisele ka suuremat rõhku panna.
    Ise olen aastate läbi kõikunud üsna palju kaalu osas ja üsnagi palju aru saama hakanud kuidas miski toimib. Hetkel olen ise kusagil 83kg aga olen kaalunud ka 98kg.

    Selle mate osas polegi varem kuulnud sellest teest. Pigem tarbinud lihtsalt rohelist + sidruni lõiguga.

  11. #891

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mees, ära jama tõesti. Huvitav, palju sul nö stabiilses olekus ilma energiajooki tarbimata vererõhk ja pulss on ?
    210/140 korral võib ennast veel päris normaalselt tunda, üle selle kisub oksendama jne.

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Jalgpalli mängisin nooruses, ja nii 5-6aastat :) Praegused plaanid on natuke teised, tahaks natuke laiemaks saada :S, atm 190pikk ja 73kg.. Sõjaväes olin 84kg

    Thanks for teh tips, Mait! Uurin ja ostan.
    Ma olin minimaalselt 183/73 ja täielik kondikubu, katsusin konte ja mõtlesin, et WTF? Peale põhikooli olin 86kg ja mõned kilod olid ehk ülearu.

    E: Igaks juhuks mainin, et ära jama energiajookide ja muude võimalike vererõhku tõsta võivate tegevustega. Hind on kordi suurem, kui sa maksta jõuad ja seda isegi tühiste ilma võimekust tõstvate jookideta megasesside puhul. Erand kinnitab reeglit aga oled sa ikka kindel, et sina see erand oled?
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 08.08.12 at 19:19

  12. #892
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Ergutite ja ka kõikide kiiresti imenduvate süsivesikute häda on see, et hetkeks tõmbab "mootori" käima ja pärast toimub nii suurja järsk energiataseme langus, et tõmbab lausa oimetuks, st aeglased süsivesikud peavad katma enamuse energiavajadusest, et olla erk terve päev.

    @Priidix Kui soovi on võin nõu anda toitumisosas, et kvaliteetmassi peale tõmmata.

  13. #893
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Peaks tavatoitumise üle vaatama, sealt annab pigistada ÜHTLASEMA, KÕRGEMA(pikaltkestva) energia taseme. Ehk laod oma kogutoitumise siia üles?
    Ütlen ausalt, mul on see totally fu***d up

  14. #894
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Ergutite ja ka kõikide kiiresti imenduvate süsivesikute häda on see, et hetkeks tõmbab "mootori" käima ja pärast toimub nii suurja järsk energiataseme langus, et tõmbab lausa oimetuks, st aeglased süsivesikud peavad katma enamuse energiavajadusest, et olla erk terve päev.
    Ma ise energiajooke ei joo, aga saan ma sinu jutust aru, et see on põhimõtteliselt sama nagu iga päev MDMA'd tarvitada?

  15. #895

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Ergutite ja ka kõikide kiiresti imenduvate süsivesikute häda on see, et hetkeks tõmbab "mootori" käima ja pärast toimub nii suurja järsk energiataseme langus, et tõmbab lausa oimetuks, st aeglased süsivesikud peavad katma enamuse energiavajadusest, et olla erk terve päev.

    @Priidix Kui soovi on võin nõu anda toitumisosas, et kvaliteetmassi peale tõmmata.
    Millised need aeglased süsivesikud siis on, mis terve päeva ergana hoiavad?

  16. #896
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Ütlen ausalt, mul on see totally fu***d up
    Mnjah, endal 2011 oli samamoodi kui mingi 250h kuus sisse lükkasin koguaeg. Vahel ei söönud kaks päeva absoluutselt mitte midagi, ainult kohvi ja suitsu. Kui õhtul korraks burksiputkase jõudis oli kõva küll.
    Ärgates esimene asi kohvi ja suits ette ja insta grindima.
    Need energiajoogid quiti küll ära srsly, see viimne sitt ikka. Lase ühel pudelil vanaks minna ja siis pane korraga paaki, ketid ööläbi, aga vähemalt ei taha enam näha ka seda. Vähemalt mul oli nii. 6a tgsi ühte MMORPGd mängides paugutasin ka ulme kogustes energiajooke sisse, 1x sita otsa sattusin siis enam ei tahtnud.
    Atm red bulli lõhna tunnen siis tuleb insta okserefleks. Sellele aitas ka see kaasa kui kunagi mingil techno peol saku suurhallis sai viina redbulliga tarbitud kuni kettisin pool tundi nonstop.
    Usas sugulane lasi mingi 15 mindiga neli redbulli koksi sisse kuskil klubis, tra ma mõtlesin, et panen seal samas ketti selle jama vaatamisest.

    Üldse ma mõtlen kas vanasti suri ka inimesi igasugu haigustesse nii palju kui tänapäeval? Siukest keemiat topitakse ikka sisse igale poole, et anna abi lihtsalt. Isegi leiva tegemisel valmis viljale lastakse pestitsiide peale, et see suuremaks läheks. Käisin nvs linnas ja sai targemate inimestega sellel teemal kella viieni hommikul arutatud.
    Enamus inimestel on muidugi sügavalt savi sellest ja hui mingi random mart mingit 2x kallimat öko toitu ostab kus pole mürke kasutatud. Ise kaasaarvatud obv, paneb mõtlema see jama lihtsalt.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.08.12 at 20:02

  17. #897
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Millised need aeglased süsivesikud siis on, mis terve päeva ergana hoiavad?
    Glükeemiline indeks näitajaks."aeglased" Disahhariidid / polüsahhariidid - laktoos, maltoos / –tselluloos, tärklis, glükogeen, pektiin.

    N: Leivad, pudrud, mais aeglaste süsivesikute allikaks. Saiad, mahlad seevastu tõmbavad kiirelt oimetuks. Pruuni riisi eelis valge riisi ees on kiudainete kest, mis aeglustab glükoosiks lõhustumist, ja seetõttu on ka energiatase ühtlasem ja mitmeteks tundideks.

  18. #898
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Mina tahan ntx massi alla saada, aga jalgpalliga seda eriti ei saa:S
    Varem seletanud, siis jalgpall on üks ideaalsemaid. Asi ikka toitumises kinni.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    210/140 korral võib ennast veel päris normaalselt tunda, üle selle kisub oksendama jne.
    Selle lähedal olev, siis peaksid küll kõik häirekellad töötama juba. Kuigi ma ei usu, et nii kõrge on. Muideks Priidix apteegis saab käia mõne sendi eest mõõtmas, mine käi ära . Mind juba täitsa huvitab, kuidas selline energiajookide tarbimine mõjutab vererõhku ja pulssi + äkki avab su silmad lõpuks. Endal näiteks on mul umbes 125/76 ja pulss 52, kui viimati mõõtsin.

  19. #899
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma ise energiajooke ei joo, aga saan ma sinu jutust aru, et see on põhimõtteliselt sama nagu iga päev MDMA'd tarvitada?
    Kofeiin, tauriin ja lisaained on siiski kökimöki MDMA kõrval. Lihtsalt pidev suurte koguste tarvitamine tekitab tervisehäireid.
    Pikkade pokkerisesside tegijale on oluline stabiilne ergas olek, mida saavutab siiski teisiti, effektiivsemalt ja ilma organismi kurnamata.

  20. #900

    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Mis me küll teeks ilma BentleyMulsanneta?Tundub,et tegemist on täieliku unicorniga!!Mees kes crushib microstake like its nothing VÄhemalt 20bi päevas,olles samal ajal eesti ainuke highroller,mees kes tabas ära pokerstarsi algoritmi,on eesti meister sports bettingus ja ohh imet nüüd veel ka toitumisspetsialist!!Kui edaspidi tuleb veel välja,et kandideerid järgmistel parlamendivalimistel siis minu hääl sulle on garanteeritud!!Well played!!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES