Üleeile mängisin HUd sama regulariga kellega olen korduvalt mänginud ja kaotanud. Kaotasin ka seekord, mis omakorda mõjus väga halvasti mindsetile ja distsipliinile.

Kahju, et pole Taist väga kirjutanud kuna palju muud tegemist. Nüüd tunnen, et vajan informatsiooni jagamist.

Kolisin oma asjadega 10dal Ko Samuile.



Sain küllaltki kiirelt villasse kus teised juba ees olid. Siiani veidike harjumatu niimoodi elada, et pead jagama külmkappi/pesumasinat ja WCd ja muud elamist :)

Esimene õhtu oli rahulik, teisel tekkis juba kerge degennimis isu. Läksimegi järgmine päev välja jooma ja laaberdama. Lõpetasin kpm .. Siit linnaosast on praktiliselt võimatu solid tüdrukut leida, 95% slootz. Mõned päevad möödas tekkis klubis silmside ühe ilusaga, ei hakanud järgi jooksma ja võtsin asja rahulikult. Tunnike hiljem nägin, tantsisime ja sain aru, et tegemist .... tüdrukuga.
Mindset blokkeris automaatselt selle tüdruku kui sain aru, raputasin pead kui jooki tahtis ja läksime laiali.

Järgmine päev samas kohas sama tüdruk. Siis olin alkoholijoove juba väga kõrge ja ilusti tehti jooke sama leeedile välja. Kirjeldamatult ilus keha ja omfg mis dancing skill. Lisaks sellele kirjutaisn mõned lehed tagasi, et naised kes kannavad lühikesi teksaseid (nii, et püks näha) on suur turn-on. See kuidas ta laval üksi tantsis pani suu mõnusalt vee jooksma. Mainis ka, et pean shippima 1k kui .. w/e.

Järgmine päev kutsus välja. Läksin kõik oli timm ja enam plekki ei küsitud.

Ja nüüd eile, no see oli epic krampides olek :D
( Click to show/hide )


Ma üritasin leveldada, ja sain ise vastu.

Anyways aeg jõudis selleni, et ta tahtis mind ikkagist näha. Rõvedalt slowrollis ja käisin 4x kokku teda ootamas. 2 esimest olid lamp, 5min passimine ja koju. 3s kord oli selline, et nägin oma sõpru. Parkisin rolleri ära ja rääkisime 1 min juttu. Sain teada, et nad oli just 5min tagasi mingis kakluses olnud, klubi ees oli löögiaparaat/masin ja siis mingi tüüp tuleb ja küsib ühe Slovakkia tüübi käest kas tahab kakelda. Sai kohe peale ei vastamist paugu kirja, aga kuna need Slovakkia tüübid suht normal kehaehitusega ja mendid siis sai 3 laksuga kutt KOsse pandud. Peale seda nad tulidki main-streedile ja nägid mind. 1 min jõudsime rääkida kui see sama tüüp oli tagasi (ilma särgita, skinhead, suur kehe, tatoveeringuid täis ja purjus). Jälle sama tekstiga, et sa tahtsid kakelda. ~10sec ehk pani üks Slovakkia tüüp mõnusalt kümppi nii, et kutt lendas ühe laksuga KOsse, natuke lebas ja kõndis minema.

See polnud suurim põhjus miks ma kirjutama hakkasin, vaid see, et peale seda tuli täiiiesti random tai tüüp ja kutsus slovakkia tüübid kaasa. Pani relva pea kohale ja ütles, et annaks kõik oma rahakotid siia. Mina seal juures ei olnud ja sain alles hiljem sellest teada. Peale fighti tõmbasin koju. 4s kord otsustasin ikkagist uuesti minna ja tüdrukut näha. Läksin, saime kokku, kõik oli timm.

Teepeal rääkisin juhtunu ära, ja ta ütles, et arvatavasti saab aidata kuna teab kõiki seal kandis olevaid kohalike. Nii jõudsime koju ja nägin, et slovakkia tüübid on ka siin. Läksime uurima, et nad siis kirjeldaks milline see tüüp on. Esmalt hakkasid kohe kõik naerma, et wtf sa aidata üritad, võimatu. Tüdruk snap vihane sellepärast. Mõni sec hiljem võttis slovakkia tüüp õlle ja pakkus tüdrukule. Tüdruk ütles "ei" ja too siis kallas natuke rindade vahele, mille peale tüdruk another tilt mode. Täpselt ma seda teema kuulata ei viitsinud mis seal oli, aga ühesõnaga tüdruk tahtis aidata aga kõik tegid nalja ja nii see läks.

Tulime tüdrukuga tuppa ära. Tema siin hydro-tiltis kuna see särk haises ikka päris rõvedalt. Ta hakkas koheselt telefoniga jebima ja selle tüübiga ühendust otsima. (see kes röövis). Ma tõsiselt ei tea kas uskuda või mitte, aga tüdruk ütles, et sai temaga kontakti, tahtis aidata aga peale seda õlle teemat on asi vastupidi. Ta tahtis öelda sellele tüübile meie adre ja et siia tuleks. Üritasin võimalikult asja tagasi hoida ja õnneks ei tulnud kedagi.

Peale seda rääkis tüdruk 3-4h jutte, kes ta tegelikult on ja solid shokk oli mulle, et ma sellise tüdrukuga aega veedan. :D Tuli välja, et tüdruk on nii mõnegi teise tüdruku tapnud, teda on tahetud tappa 4x ja olnud/näinud päris palju selliseid teemasi pealt. Kuna see on ikkagist Tai siis ma ei oska tõesti enam uskuda midagi, kas tõde või mitte. Tundub, et siin on kõik võimalik.

Tekst segane ja üle ei viitsi lugeda. Loodan, et saate aru.

Tuli veel meelde see, et tüdruk küsis koguaeg küsimusi surma/sõja vms kohta. Üks küsimus oli nt selline, et "mis tunne sul oleks kui su tüdruk ütleb sulle, et ma tapan su ära" jne

Vastasin mis ma vastasin ja sain ka vastuse, et tal praegu selline olukord kus üks Aussi tüüp tahab temaga nii teha.

oh jamh, wonderful thailand. jätkan millalgi hiljem