Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 92, kokku 116 EsimeneEsimene ... 42829091929394102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 821 kuni 1 840, kokku 2307
  1. #1821
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Ei oska öelda. Tundub päris väsitav lihtsalt

  2. #1822
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    mul tuttav, kes üliõpilasena kanadas sessi ajal praktiseeris umbes sama. tulemus oli võrratu - nädal oli tähtsa eksamini ja esimesed 4 päeva oli timm, siis hakkas kahtlane ja boonus oli see, et magas eksamiks sisse ja tegi 24h powersleepi. töötab.

  3. #1823
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Inimesed on erinvad.

  4. #1824
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Sa redbulli enam ei joogi ?

  5. #1825
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    mul tuttav, kes üliõpilasena kanadas sessi ajal praktiseeris umbes sama. tulemus oli võrratu - nädal oli tähtsa eksamini ja esimesed 4 päeva oli timm, siis hakkas kahtlane ja boonus oli see, et magas eksamiks sisse ja tegi 24h powersleepi. töötab.
    Ma miskipärast arvan, et tolle magamiskavaga harjumine võtab ikka omajagu aega enne, kui rutiiniks saan.

    Aga pokkerimängija puhul, kellel rutiin puudub, ja elab suht suva järgi => kahtlen, et töötab, sest rutiini ei saavutata.

    EDIT: aga ootan tulemusi. hoia kursis. väga huvitav.

  6. #1826
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Kui magamise arvelt kokkuhoitud aega suudaks veel kasulikult planeerida ka, oleks asjal pikas perspetkiivis täitsa jumet.

  7. #1827
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Kui magamise arvelt kokkuhoitud aega suudaks veel kasulikult planeerida ka, oleks asjal pikas perspetkiivis täitsa jumet.
    No mängid DOTA-t ldo.

  8. #1828
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa redbulli enam ei joogi ?
    Jah, päeva pealt jätsin maha.
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma miskipärast arvan, et tolle magamiskavaga harjumine võtab ikka omajagu aega enne, kui rutiiniks saan.

    Aga pokkerimängija puhul, kellel rutiin puudub, ja elab suht suva järgi => kahtlen, et töötab, sest rutiini ei saavutata.

    EDIT: aga ootan tulemusi. hoia kursis. väga huvitav.
    Hoian kursis.
    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Kui magamise arvelt kokkuhoitud aega suudaks veel kasulikult planeerida ka, oleks asjal pikas perspetkiivis täitsa jumet.

  9. #1829
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Jah, päeva pealt jätsin maha.
    Meeldib!

  10. #1830

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Jah, päeva pealt jätsin maha.
    Sa jõid neid päevas päris palju, 3-4tk? Võõrutusnähud vms ka tekkisid?

  11. #1831
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Ma ei taha valetada, aga kui Taisse tagasi tulin siis mõne üksiku punni (alguses) jõin. Alguses oli päris raske kohaneda.

    Story..

    Täpselt ei mäleta palju, aga korralikult sai mängitud enne lendu, käidud väljas ühel üritusel ja seal otse lennujaama. Tln-Hel 45min, 3h lennujaamas, 10h Hongkongi** ja sealt 3h Samuile. Magada sain kokku 4h... np.

    Samuil sai võetud takso. Taksojuht viis ilusti sadama lähedal olevassse hostelisse (millest on pildid paar lk tagasi). Magama ei läinud, ja ei läinud ka peale main-eventi (mingi starsi promo oli). Hommikul 10.30 läks laev. 9.30 läksin kodust välja, kõndisin 5min sadamasse ja passisin seal üksi. 10.25 vaatasin, et wtf kedagi pole mis toimub :D Hakkasin küsima ja öeldi, et ma vales sadamas. Räme palav oli ja teise sadamasse oli ~2km. Hakkasin jooksma, siis pidas mingi kohalik kinni ja küsis kuhu kiire, hüppa peale.

    Jõudsin!

    45min laevaga, 10min taksoga ja lõpuks leidsin Fyte üles. Kutt just ärkas, läksime sööma ja imelikul kombel :D olid laua taga juba seltskond naisi. Üks oli tuttav ja tuttav ka fytele, teisi ei teadnud. Sõime, jõime ja rääkisime. Aeg-ajalt käis silmside ühe lauas oleva naisega :D. Ok, peale sööki hmm panin asjad fyte bungalowsse, rentisime rollerid ja läksime trippima.

    Läksime paadiga eraldi randa, kuhu maismaad mööda ei saa.



    See tripp kokku oi umbes 4-5h. Kui rannast tagasi jõudsime küsis too sama tüdruk kas võib minu rolleri peale tulla. Hakkasin blokkima, kuna ma ei tahtnud kohe mingit teemat aretada ja vabanduseks ütlesin "Ma ei oska rolleriga sõita, et jah..:D" Lasi pea norgu ja ma ei suutnud ei lõpuks öelda. Teepeal veeparki rääkisime terve tee, obv sain aru kuhu asi kisub :D

    Peale veeparki, 1h sõit koju. Sain toa bungalowsse, pesin end puhtaks ja tellisime söögi. Kell oli 10,11 kui otsustasime, et vaatame korra baari, võtame väikse dringi ja tuleme tagasi. Too tüdruk oli juba enne meid sinna jõudnud, probably teades, et meie ka millalgi jõuame. Natuke sai vesteldud, joodud ja lõpuks randa jalutama mindud... mis lõppes kerge romantikaga.

    Lõpuks viisin tüdruku koju, ja siis SAIN lõpuks magama. Ma täpselt ei oska öelda kaua ma magada polnud saanud, aga rekord ta oli.

    Järgmine päev - mille sisu ma väga ei mäleta. Saime maja, sain selle tüdrukuga uuesti kokku ja õhtul oli ta juba minu juures :D
    Kuna see oli ta viimane (selleks korraks) päev phangannis siis muidugi teada, kuidas asjad lõppesid

    Ma kirjutada ei oska, seega palun tähenärijatel negatiivseid positusi mitte kirjutada.
    Viimati muudetud Priidix poolt : 03.07.13 at 11:02

  12. #1832
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Nii, ootan põnevusega jätku....

  13. #1833
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Playaa!

  14. #1834
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Sa jõid neid päevas päris palju, 3-4tk? Võõrutusnähud vms ka tekkisid?
    4-6. Eip.

    Kui ma veel red-bulli jõin, oli mul kartus, et ma ei saa enam hakkama. Kardsin, et ma ei suuda never ever teha 200h+ kuid.

    Eksisin.

  15. #1835
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Kena lugemine :)
    Keep it up!

  16. #1836
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    soovime reportaaži jätkumist! glglgl!

    p.s. fyte on ka nii nummi

  17. #1837
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    mooooore moooooore!

  18. #1838
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Kui tüdruk ära läks jäi asi kuidagi vaikseks. Väga väljas ei käinud, grind ja natuke laiv-pokkerit. Nädal umbes möödas sain teada, et tulevad õega tagasi. Cool.

    Tüdruk tuli otse siia. Päeval sai tripitud, õhtul ...., öösel grind. Suurt muret valmistas mulle see, et ma ei teadnud mida teha viisaga. Esialgne plaan oli overstay, ehk siis lasta Tai üle ja rahulikult lebotada siin aastake. Fytel oli kindel plaan minna Malaisiasse viisa-runi tegema. Päev enne Fyte minekut saime ühe toreda mehega kokku, kes andis korraliku infi ja tänu sellele ma otsustasin, et aus oleks siiski viisa-run ära teha. Ei pea pead vaevama, et ÄKKI juhtub midagi ja blablabla.

    Malaisiasse tripp oli ots 18h (+tagasi sama) :D, NEVER EVER ei tee seda. Kohutav.
    Alguses 3h laevaga Surat-thanisse. Seal passisime 1h kuni tuli tuk-tuk, kutsus peale ja viis meid miniväni juurde. Ofc, et oli full. 2 vaba kohta ja ilusti pakiti meid ära.

    Malaisiast midagi suurt rääkida pole, suht mõttetu, räpane ja gängstereid täis.

    Unustasin. Kui me Malaisiasse läksime jäi tüdruk siia, kõik asjad + roller jäid tema käsutusse. Malaisias lõpuks kohal olime sain sellise sõnumi:

    ( Click to show/hide )


    Viisa-run tehtud, kodus elusalt tagasi ja tüdruk läinud. Teadsin, et ta peab minema tööle ja koh-phangannile tuli ta ainult puhkuse eesmärgil (2x juba minu pärast ;_. Kui koju jõudsin nägin laulal armsat kirja ja mõtlesin endamisi, et damn KUI hea südame ma võitnud olen.

    Nädal-kaks oli rahulik, grind/live/study. Üks õhtu kui laivi läksin mängima nägin eemalt ilusat daamet mängimas. Istusin maha, ning ta hakkas koheselt minuga rääkima. Palus abi, et ma tõlgiks mis mingi mees talle kirjutanud oli. Ok. Lisaks sellele näitas ta oma lapse pilte :D dno why.

    Anyways, mäng kestis üsna kaua, natuke sai joodud ja silmside daamega oli stroooong. Vahepeal käis ta lauast eemal jooki tellimas, samal ajal kui ta tellis oli mul odav pilk tema keha ning jalgadele (jalas olid siis ülilühikesed teksad). oiii blinn mis mõtted peas käisid ja siis tagasi reaalsusse.. oh nvm.. nkn midagi ei juhtu:

    Kui mäng läbi, tuli ta minu kõrvale istuma. Natuke imelik oli olla, kuna aimasin, et see on märk mis hiljem juhtuda võib :D Väga pikalt pinki ei soojendanud, hakkasin minema ja küsisin kas tahab küüti. Tüdruk(milf actually) noogutas ja sõits võis alata.

    Teepeal oli miljon küsimust, alustades sellest kas mul tüdruk on. Alustasin jälle blokkimist, kuna kardsin feilida ning samas ei tahtnud nn enda tüdrukut kes ära on petta. Jõudsime minu hoovi, ta ütles, et peab ootama siin kuni sõbranna tuleb. Ütlesin talle, et võib tulla ja tsillida mu rõdul seni. Ja nii kui rõdule jõudsime läks teemaks.. Mõned minutid sai vurrutatud, kuni ta küsis kas võib minu juurde ööseks jääda. Ei osanud ei öelda ja tegin ukse lahti, juhatasin daame magamistuppa ja teadagi mis peale seda juhtus.

    Päris pikalt blokkisin, sai isegi mainitud, et kondoome pole ja . Sai kiire 7eleveni tiir tehtud ja tagasi tuldud. Voodis olime hakkas naine blokkima ja ütles ise, et ei taha ikkagist nii teha kuna sul tüdruk ja tal pärast süümekad. Life kass tuli korraks peale, mõlemad semi-alasti ning alles siis ütleb sellise lause. Terve õhtu mind pmst üles kütnud... ma lõpuks ei suutnud vastu pidada ja läks kergeks silitamiseks mis arenes edasi...

    Peale vurrvurri ei jäänud ma magama, vaid alustasin grindimist. Olin ärganud 21.00 ja und polnud. Grindisin hommikuni, kuni naine ärkas. 1-2h sai lobisetud, kuni ta lõpuks küsis kas oleksin nõus ta koju viima. Olin happy, kuna tahtsin rämedalt magama minna :D Olime juba väljumas, kui naine küsis hulljulgelt 1x veel. .
    ...
    ( Click to show/hide )

    ma ei oska kuidagi lõppu kirjuata, igaljuhul viisin ära, tulin koju, tõmbasin kerra ja elu läks edasi.

    to be continue..
    Viimati muudetud Priidix poolt : 02.07.13 at 15:03

  19. #1839
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]


  20. #1840
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Paariks tunniks eemale. Lähen vaatan mis baaris toimub, kerge söök ja väike värskendus. Hint - seal ka krõbiseb..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES