Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 22
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Kas on loogiline mäng, ja mis käe peale siin vastase panete?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($31.73) (26/13/800 kätt)
    Hero (BB) ($20)
    UTG ($25)
    MP1 ($25)
    MP2 ($26.95)
    CO ($24.75)
    Button ($26.60) (16/12/400 kätt)

    Preflop: Hero is BB with A, J
    4 folds, Button bets $0.63, SB raises to $2, Hero calls $1.75, Button calls $1.37

    Flop: ($6) 4, 7, 4 (3 players)
    SB checks, Hero bets $4.25, Button calls $4.25, 1 fold

    Turn: ($14.50) J (2 players)
    Hero bets $13.75 (All-In), Button calls $13.75
    Viimati muudetud janek174 poolt : 21.06.10 at 01:36

  2. #2
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Mis põhjustel sa Preflop ei foldi?

  3. #3

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Like wow.
    Sul on standard 3bet call oop w AJs? Suht burning money.

    Flopis ma check-raiseks, sest välja leadides tugevamad käed enamasti nkn reraisevad ja check-raisedes on meil võimalik suurendada fold equityit nii paljugi kui seda on.

    Aga kokkuvõttes ikka väga halvasti mängitud käsi.

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Like wow.
    Sul on standard 3bet call oop w AJs? Suht burning money.

    Ei ole standard, reeglina ikka foldin sellises kohas, aga kuna SB-l 3bettija oli suht fishist mängu näidanud, siis sel hetkel tundus, et äkki on hea call. (lisaks sellele eeldasin, et button ehk ka ära foldib).
    Viimati muudetud janek174 poolt : 21.06.10 at 01:55

  5. #5

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Ei ole standard, reeglina ikka foldin sellises kohas, aga kuna SB-l 3bettija oli suht fishist mängu näidanud, siis sel hetkel tundus, et äkki on hea call. (lisaks sellele eeldasin, et button ehk ka ära foldib).
    No seda oleks tulnud esimeses postituses mainida, aga needki ei ole imo piisavad argumendid. Point on lihtsalt selles, et sa teed niimoodi callides endal elu lihtsalt kohutavalt raskeks ja mida sa siis nii räigelt sellise käega tahad beatida? Praegu said sa veel hea flopi, aga enamjaolt on flop sulle vastu ja isegi kui sa hitid kas J või A siis kas burned osa oma stackist või teisel juhul lähed täielikult bustoks.

  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Nojaah, heaküll, seda ma tean ise kah, et suht fishine move oli seal callida ja ise endal elu keeruliseks teha. Aga küsimus on ikkagi pigem edasise mängu kohta. Ütleme kui isegi poleks 3betitud pot.

  7. #7
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Kui pre callid, siis on edasine ok. Võid flopil veidi enam panna, ei tule turni shove ka päris pot size.

  8. #8
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Kui pre callid, siis on edasine ok. Võid flopil veidi enam panna, ei tule turni shove ka päris pot size.
    no ma kardan, et janek poleks seal shovenud kui poleks J ja ainult J kukkunud turni.
    mastiga oleks ikka kuidagi tahtnud slowtada ja kui mingi brick kukub turni, siis check-call ja river kui ei hiti check-fold

    on mul õigus janek?

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    no ma kardan, et janek poleks seal shovenud kui poleks J ja ainult J kukkunud turni.
    mastiga oleks ikka kuidagi tahtnud slowtada ja kui mingi brick kukub turni, siis check-call ja river kui ei hiti check-fold

    on mul õigus janek?
    Ma ausalt ei oska sellele küsimusele vastata. Tõenäoliselt oleks ikkagi shovenud, lootuses et ta ära foldib.

  10. #10
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Miks hero 20$ on mitte 25?

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Tsitaat Algselt postitas taasver Vaata postitust
    Miks hero 20$ on mitte 25?
    Roll suht väike ja kuidagi meeldib rohkem sellise stackiga mängida millegipärast.

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Offtopic, aga kas keegi on veenvalt kusagil tõestanud, et alla full stacki mängida on kahjumlik võrreldes full stackiga? Minu jaoks küll ei ole. Olemasolev ja üldlevinud retoorika + alla full stacki kiire tembeldamine fishideks räägivad pigem full stackiga mängimise vastu.

  13. #13
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Kui natukenegi loogiliselt mõelda, siis sa tahad oma suurtelt kätelt saada max valuet. Näitena kui saad AAga pre sisse, on sul võimalik võita 100bb mitte 80bb.
    Ja väide, et me kaotaksime ka vähem ei ole kuidagi loogiline, sest me siiski läheme võitma pokkerit mängides.

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Kui natukenegi loogiliselt mõelda, siis sa tahad oma suurtelt kätelt saada max valuet. Näitena kui saad AAga pre sisse, on sul võimalik võita 100bb mitte 80bb.
    Ise mängin miski 8-10K käsi päevas ja selliseid olukordi, kus saab pre AA-ga nupud sisse, tuleb ikka suht harva ette. Eriti veel mingi regi vastu, kes full stackiga mängib. Fishidel reeglina on alati selline pooletoobine stack, nii et erilist vahet pole. Tunnistan, et olen ilma jäänud mõned korrad sellest lisa 5$ mis oleks võinud juurde saada, aga ei pea seda küll nii suureks näitajaks (on ka samapalju olukordi kui olen selle säästnud). Aga see võib ka minu, kui BE mängija eripära olla.

  15. #15

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Täiesti oftopic, aga ma siiski küsin, MIKS sa seda teed? Ma mõtlen, et toksid 7/4 statsidega 8k kätt päevas NL25? Kui raha teenimise eesmärgil, siis arvan, et saab ikka tükkmaad lihtsamini selle raha kätte. Mõrksõnadeks oleks fishid ja tableselectimine. Usun, et niimoodi täisautomaati lastes ei arene su mänguoskus just ka eriti ja toimub selline tuim 2bb/100 paigaltammumine.

    Sorry for OT, pärast lisan ka käe kohta väikse arvamuse.

  16. #16
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    vb supernova boonused toidavad piisavalt?

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Täiesti oftopic, aga ma siiski küsin, MIKS sa seda teed? Ma mõtlen, et toksid 7/4 statsidega 8k kätt päevas NL25? Kui raha teenimise eesmärgil, siis arvan, et saab ikka tükkmaad lihtsamini selle raha kätte. Mõrksõnadeks oleks fishid ja tableselectimine. Usun, et niimoodi täisautomaati lastes ei arene su mänguoskus just ka eriti ja toimub selline tuim 2bb/100 paigaltammumine.

    Sorry for OT, pärast lisan ka käe kohta väikse arvamuse.

    Eks ma olen seda juba varem ka seletanud, aga eks ma kordan üle. Minu jaoks on see lihtsalt töö, et oma peret ära toita (ehk siis BE rakebackist elada). Et ennast harida, mängu harjutada, erinevaid strateegiaid proovida, on vaja lihtsalt natuke kindlamat tagalat. Praegu on see minu jaoks kõige sobivam variant. Kui keegi on nii julge, ja ütleb, et teeb minust kuu ajaga BE mängijast korraliku 5-6bb/100 biitiva mängija, siis andku teada. Pole ennast kunagi mingiks pokkeriproks pidanud, ja ei hakka seda ka kunagi tegema, aga hetkel on see ainuke variant, et ära elada.

  18. #18

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    selge. Vägagi ammendav vastus :)

    Edit: lihtsalt huvi pärast küsin, kui palju keskmiselt niimoodi tuima grindi lastes teenib kuus? Mitu tundi päevas ja mitmel laual mängid? Suht huvitav teema...
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 22.06.10 at 00:03

  19. #19
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    selge. Vägagi ammendav vastus :)

    Edit: lihtsalt huvi pärast küsin, kui palju keskmiselt niimoodi tuima grindi lastes teenib kuus? Mitu tundi päevas ja mitmel laual mängid? Suht huvitav teema...
    pluss yks

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: NL 25 Top pair ja flush draw. Button vs BB

    Button bets $0.63 - Mul on nl25s mingil vennal note küljes: 0,63 steal ja avangud foldib 3betile ja siiamaani on paika pidanud :)
    Igatahes AJs foldiks seal ära, üldse ei calliks preflop poolkõvade kätega. Kui juba mängid tighti siis tight.
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES