Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 70
  1. #41

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    Tele2 ära vali. see kõige sitem

    Nüüd on valik Elisa ja EMT vahel. Kui sa liigud palju ringi maal ja imelikes kohtades(loe: pommiaukudes), vali kindlasti EMT.

    Kui kasutad ainult linnas, siis Elisal on parimad tulemused.
    Pointless ja sisutühi väide. Pulk võta selle järgi mis operaatoril sinu asukohas parim levi on. Tavalsielt saad neid mingi aeg katsetada, või pulka endasse saad pärast toppida mistahes operaatori kõnekaardi seega vahet poel millest alustad.

  2. #42
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Kolme pulka just testiti tänavusel suvel, sõideti terve Eesti läbi ja mõõdeti koguaeg

    Sellest oli 6 lk pikkune artikkel just Arvutimaailmas ja ma tsiteerin artikli viimase lõigu, ehk kokkuvõtte (muidugi on siin kõvasti graafikuid ja kaarte ning tabeleid, mis seda väidet kinnitavad):

    "Kuigi testijad kirusid Elisat väljaspool linna, oli pikaajalisel testil kiirus siiski Elisal kõige parem - 79,13 protsenti testitulemusest olid üle 1Mbit/s, mida loeme andmesides kasutatavaks. Seega - kes tahab kiiret ühendust asustatud punktides või lähistel, sellel peaks Elisa pakkuma parimat. Kes ei taha EDGE'i langeda, kuid riskib aeglasema, end püsivama 3G-ga sellele sobib soodsa hinnaga Tele2 ja kes soovib levi ükskõik kus ja mingisugustki andmesidet kaugel, siis neil on EMT lausa ainus võimalus."

  3. #43

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Mida se test mulle annab? Ostan oma EMT pulga ja istun maal ilma levita ja olen õnnelik, et mul on parima levialaga pulk? Missest et mobiiliga helistamsieks pean õues lipumasti kõrval seisma?

  4. #44
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    sa ei räägi ju objektiivselt, vastavalt kasutamisharjumustele tuleks pulk valida

  5. #45

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Pointless ja sisutühi väide. Pulk võta selle järgi mis operaatoril sinu asukohas parim levi on. Tavalsielt saad neid mingi aeg katsetada, või pulka endasse saad pärast toppida mistahes operaatori kõnekaardi seega vahet poel millest alustad.
    loe ka

  6. #46
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    aga kui sa liigud ringi? ehk milleks mobiilne internet mõeldud on
    siis ei saagi arvestada seda, et kuidas sul ühes kohas on, vaid tuleb vaadata suuremat pilti

  7. #47
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Ise kasutan Elisa pulka, linnas pole ühtegi probleemi olnud ja nt Tln-Trt saanud ka enamuse teest normaalselt surfatud/mängitud. Elisas neti päevapilet hea, 1eur 12h piiramatu kiirus ja maht.

  8. #48
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Elisas neti päevapilet hea, 1eur 12h piiramatu kiirus ja maht.
    Kas on ikka päevapilet piiramatu kiirusega ? Siin ainuke viide kiiruse kohta on kirjas nagu 1 Mbit/s.

  9. #49
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Piiramatu kiirusega kuni 1 Mbit/s, umbes nagu kõik nad on mahupiiranguteta kuni u 15-30 GB.

  10. #50
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Ja see 1 Mbit/s on tavakasutuse/pokkeri jaoks piisav jah ?

  11. #51
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    char kas sul on kogemust ka? mul tele2 small (kõige odavam) olnud alates märtsist ja Eestis on 2 kohta, kus pole töötanud (ja ma olen suht igalpool käinud sel suvel). ainukene sitt, et mingi aeg tagasi läks katki ja täna viisin garantiisse.

    e: aa uus leht juba infot täis

  12. #52
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Ja see 1 Mbit/s on tavakasutuse/pokkeri jaoks piisav jah ?
    Jah

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Kas on ikka päevapilet piiramatu kiirusega ? Siin ainuke viide kiiruse kohta on kirjas nagu 1 Mbit/s.
    See ju mint. Mina saan kiirusetestiks tavaliselt 1,5-2mb/sek linnas.
    Siin natu parem viide: http://elisa.ee/et/Eraklient/mobiili...erneti-paketid
    Viimati muudetud emmimees poolt : 14.09.11 at 23:04

  14. #54
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    char kas sul on kogemust ka? mul tele2 small (kõige odavam) olnud alates märtsist ja Eestis on 2 kohta, kus pole töötanud (ja ma olen suht igalpool käinud sel suvel). ainukene sitt, et mingi aeg tagasi läks katki ja täna viisin garantiisse.

    e: aa uus leht juba infot täis
    pmst ta on nagu nõrgem varjant EMTist, et linnas kehvem ja maal ka.. noh alati on erandeid, kokkuvõttes ma räägin
    ja elisaga on see, et ta linnas mõlemast parem, aga väljas mõlemast kehvem.

    elisa mõlemast kiirem muidu, kui levi leiab

  15. #55
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Ma arvan, et ma olen siit foorumist päris kindlasti kõige rohkem erinevates eestimaa otsades viibinud ja ma ei pea silmas siin mingit sõbra suvilat vaid just metsi ja soid ja väga üksikuid paiku. Ja EMT netipulk FTW!. Nad on viimase aastaga kusjuures veel suure sammu edasi astunud. Väga suures osas on kaetud 3G leviga. Ja kus pole, no seal on EDGE ikka. Ja ma ei usu, et konkurentidel need mastid kuidagi paremini positsioneeritud on.
    Mis kiirusesse puutub, siis ma teen näiteks päris tihti metsaservast kaugtööga kontori arvutis tööd. Seega toimib.
    Katsetasime ka mingi aeg paari pulgaga ja paari telefoninumbriga Tele2 võrku, aga paraku tuli peale paari kuud siiski EMT'sse tagasi kolida.

  16. #56

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    usaldage Tarmonaatorit!

    Soovitan võtta testperioodiks netipulgad. Ise võtsin suvel Pärnus tele2, epic crap.

  17. #57
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Endal EMT netipulk ja olen väga rahul , vajalikud toimetused saaab ära tehtud.. Ei tea mis värk oli ,aga Viljandis suhteliselt kesklinna lähedal ei saanud Elisa pulgaga absoluutselt netti samas kui EMT ga polnud mingeid probleeme ( võis olla ka lühiajaline kala Elisa poolt )

  18. #58
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Tartu kesklinn, paksude seintega maja. Elisa Mint tippkiirus 20 kbit/s. Tuleb meelde lapsepõlv dial-up modemi ulgumise seltsis ja põnevad hetked postimehe esilehe avanemisel (10 s).

  19. #59
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    katsetasin ka nädala tele2 netipulka tallinnas. umbes 10-st kohast 5 oli ok. sellist netipulka mul eriti vaja pole.

  20. #60

    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    Olen olude sunnil hetkel Tartu kesklinnas Elisa pulga taga. Niisama on enam-vähem ok, levi 3-4 pulka viiest. Aga youtube'st võimatu videot vaadata, sest suvalise koha peal viskab asja pausi ja edasi ei taha näidata. Asjade tirimisega pole ka veel asjad õnnestunud, lihtsalt ühe koha peal katkestab tirimise ära ja näitab nagu asi oleks kohal. Õnneks järgmine nädal saab korraliku ühenduse.

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES