Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 13, kokku 13

Teema: ettepanek 2

  1. #1

    ettepanek 2

    Ettevõtlikud mehed kui olete,te võiksite koostada erinevates võrkudest turniiride ajakva või suuremate,garantii turniiride algamis ajad.
    Oleks lihtne valida,kui tahaks mängida näiteks esmaspäeva õhtul mingit suuremat turniiri,siis oleks lihtne teie foorumist vaadata

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: ettepanek 2

    Tere tulemast foorumise Opsti,

    Tegelikult natuke me juba seda teemegi, lisades ise ja lastes ka kasutajatel lisada väärtuslikke promosid Turniirid, Pokkeritubade kampaaniad alafoorumisse. Me võiks väga vabalt teha ka automaatsed skriptid, mis koguksid suurtemate turniiride algusajad erinevatest tubadest ja siis kuvaks siin foorumis aga me ei taha seda teha! Selle jaoks on teised saidid, kes tegelevad erinevate tubade ja ka nende turniiride reklaamimisega.

    Samuti läheks asi ära liiga "spammiks" ning seetõttu me tahaks pakkuda ainult väga kõvasid ja erilisi promosid, mis ei tohiks mitte kedagi külmaks jätta ning kellegile kahe silma vahele jääda!

    Parimat soovides,
    Ranka.

    Tsitaat Algselt postitas opsti
    Ettevõtlikud mehed kui olete,te võiksite koostada erinevates võrkudest turniiride ajakva või suuremate,garantii turniiride algamis ajad.
    Oleks lihtne valida,kui tahaks mängida näiteks esmaspäeva õhtul mingit suuremat turniiri,siis oleks lihtne teie foorumist vaadata

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ettepanek 2

    ei hakanud uut teemat tegema..

    aga keegi äkki viitsib käia foorumi kujunduse css'd vms õüle ja teha nii, et ka lehe allosas oleks foorumi kataloogipuu olemas.. sest praegu topicus tagasi minemiseks pead klikkama nuppu mis viib sind üles ja seejärel vastava alajaotuse linki:

    PokkeriProd.com > Foorumi info ja liikmed. > Foorumi ja saidi muudatused ning ettepanekud. > Post reply ( Re: ettepanek 2 )

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ettepanek 2

    see ettepanek siis ei leidnud miskit positiivset tagasisidet?:-/

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: ettepanek 2

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    see ettepanek siis ei leidnud miskit positiivset tagasisidet?:-/
    Kindlasti tehtav aga ma leian, et see ei ole hetkel prioriteet. Samuti ma ei ole mind ise too probleem, mitte kunagi häirinud, ei ole näinud ka teistes foorumites sellist süsteemi ega ühtegi kasutajat, kes selle üle kaebaks .)


  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ettepanek 2

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kindlasti tehtav aga ma leian, et see ei ole hetkel prioriteet. Samuti ma ei ole mind ise too probleem, mitte kunagi häirinud, ei ole näinud ka teistes foorumites sellist süsteemi ega ühtegi kasutajat, kes selle üle kaebaks .)
    phpBB foorumitel on kõigil.. eelis ongi selles, et kuima lähen grinderite alamfoorumisse lugema ja seal on mitu topicut uute sõnumitega, siis ma lähen ühte sisse.. loen lõpuni läbi, pean uuesti üles kerima ja sealt saan uuesti klikata grinderite alamfoorumi lingile et järgmine topic ette võta.. aga kui all ka oleks selline linkide kogumik.. jääks see kerimise osa vahele.. optimiseerime energiakasutust ja clickide arvu ja hiire kulumist:-)

  7. #7

    Re: ettepanek 2

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    phpBB foorumitel on kõigil.. eelis ongi selles, et kuima lähen grinderite alamfoorumisse lugema ja seal on mitu topicut uute sõnumitega, siis ma lähen ühte sisse.. loen lõpuni läbi, pean uuesti üles kerima ja sealt saan uuesti klikata grinderite alamfoorumi lingile et järgmine topic ette võta.. aga kui all ka oleks selline linkide kogumik.. jääks see kerimise osa vahele.. optimiseerime energiakasutust ja clickide arvu ja hiire kulumist:-)
    aga ära keri. GO UP nuppu on ju ülilihtne vajutada

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: ettepanek 2

    Su idee ei ole halb ja teostamisel ei muutuks foorumis otselselt välimus ega funktsioon aga tekiks juurde lisamugavusi. Aga kahjuks ei oska ma eriti veebiprogeda ja seetõttu jääb too idee praegu teostamata.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: ettepanek 2

    LOL.

    SMF-il oli too funktsioon olemas, VÄGA SUURED TÄNUD kasutajale Tupsik, kes juhtis sellele tähelepanu! :)

    Veelkord tänud!


  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ettepanek 2

    http://www.simplemachines.org/commun...871.0#lastPost sel samal foorumi arendajate foorumil on see funktsionaalsus, mida silmas pean, küljes

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: ettepanek 2

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    http://www.simplemachines.org/commun...871.0#lastPost sel samal foorumi arendajate foorumil on see funktsionaalsus, mida silmas pean, küljes
    Krt, ma panin selle juba tööle tänu Tupsik'ule. Mingil põhjusel oli see maha läinud...

  12. #12
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ettepanek 2

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Krt, ma panin selle juba tööle tänu Tupsik'ule. Mingil põhjusel oli see maha läinud...
    Nüüd on olemas jah ;D

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ettepanek 2

    tytyty :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES