Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 780

Niitvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    PokerStars [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Tere,

    Olen pidevalt kursis hoidnud end siin toimuvaga ning täna on see päev, kus otsustan teha oma enda päeviku, põhjuseks kehv mindset ning probleemsed olukorrad. Kõigepealt räägiks veidi endast, olen Eesti kutt ning tegelen aktiivselt jõusaaliga, vabal ajal jalkat(suur fän), kossu, vollet ja kõike muud, ühesõnaga suht aktiivne kala. Alguse sai minu nn pokkerikarjäär triobetis, kus algul tagusin sõpradega mängurahale, kuid siis hakkasin freerolle vallutama. Tulid väiksemad hitid ning mingi aja pärast ka mingi 60ne laks, kuna olin alles 15-16 ja pääsesin mingis SNG rankingus suht kõrgele ja oleks juurde makstud, blokeeriti mu konto ära ning nõuti isikut tõendavat dokumenti, okei, sellega oli siis kaputt. Mingi aeg hakkas triobet aga muutuma ja kolisin Unibeti, kus oli väga palju freerolle ning siin ma nüüd olen, võitnud vahelduva eduga mitmeid turniire ning cashinud ka päris paljudel, eelnevalt on jäänud kogemustest ja mindsetist puudu, et kõrgemaid limiite vaadata, kuid hetkel arvan, et hakkan vaikselt asjale pihta saama. Aaa, unustasin lisada, et olen proovinud ka starsi/tildi ja muude saitide freerolle hittida, aga see on lihtsalt ebareaalne, mis field seal on, pead ikka kõva luckboxiga olla, et paar senti kätte saada. Enivei, praegu on bankroll 250€ ning olen äsja liitunud NL10ga( ennem siis NL4 ) ning eesmärk on septembri alguseks liikuda NL20 juurde(ei hakka igaksjuhuks üle mõtlema, ptüi ptüi ptüi).
    Mingeid lisaprogramme ma õnneks/kahjuks ei kasuta ning mängin puhtalt enda readide/notede järgi.
    Päeviku eesmärk on ennast siin mingil määral välja elada ning lisada raskemaid käsi ja loota positiivsele vastukajale.
    Aaa, tavaliselt mängin 4-6 lauda, vahel ka 8.Kui midagi veel meelde tuleb, siis täiendan.

    Ette tänades, bi0
    Viimati muudetud bi0hazard poolt : 15.07.13 at 06:21

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES