Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 39 EsimeneEsimene ... 29373839
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 780
  1. #761
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Loobin ka kuu lukku, eesmärke polnud.

    Mängisin mõned turnad ja siis 18/45man 1.5daalaseid sngsid. kordagi isegi ei shottinud 3.5seid, kuigi roll lubaks.

    See graaph on siis koos kõik sngd ja turnad.




    Ainult 18/45manid + läpparis ka 400 mängu äkki ja väike profit.








    Kokkuvõtteks võib suht rahul olla. Järgmine kuu mingi aeg võiks 3.5seid shottida ja võiks sinna pidama jääda.

  2. #762

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    ma need kolmesed jätsin üldse ära ja läksin peale $1,5'seid $2,5 180mannidesse.
    enda arust oskasin jõle hästi BRMi arvutada seal ja arvasin, et max $500 võtab downswing, aga siis kaotasin märtsis 400BI seal :O
    peale seda jätsin katki MTT/SNGd.

  3. #763
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    ma need kolmesed jätsin üldse ära ja läksin peale $1,5'seid $2,5 180mannidesse.
    enda arust oskasin jõle hästi BRMi arvutada seal ja arvasin, et max $500 võtab downswing, aga siis kaotasin märtsis 400BI seal :O
    peale seda jätsin katki MTT/SNGd.
    millega tegeled nüüd

  4. #764

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    millega tegeled nüüd
    hey man. läksin 9man turbodesse aprillis. nüüd mängin $7 6max turbosid ja olen väga rahul oma muuviga.

  5. #765
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Eks ma teen ka veidi neid 3.5seid ja vaatan, kuidas minema hakkab, kui perse läheb, siis aeg reevaluate jaoks :D

  6. #766
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]




  7. #767

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Tsitaat Algselt postitas lambitont Vaata postitust
    enda arust oskasin jõle hästi BRMi arvutada seal ja arvasin, et max $500 võtab downswing, aga siis kaotasin märtsis 400BI seal :O
    peale seda jätsin katki MTT/SNGd.
    Kogu BRM alus on muidugi see, et asja tuleb kõigepealt ikka biitida.

  8. #768
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Hei, väike revive siia, mängin starsis NL10 6maxi hetkel, saan jubedalt tappa ja spewn nagu täielik ahv. Hakkan oma lollusi siia ka üles panema, äkki tuleb mõistus ükskord koju.

  9. #769
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Mängisin täna spin&go'sid, kaotasin tõenäoliselt ligi 20bi 1stes ja 3stes. Uskumatu, millised tainad seal mängivad ja uskumatu kui võimatu on mõnda flipi võita :) Sain ikka niimoodi täna sisse, et vere maitse siiani suus. Viimane oli 3ne, lotoga 30ne ja kaotasin HU A9s vs A5 viimase käe, kusjuures floppasin veel 9 ära.

  10. #770
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Ega kellegil deucescracked/cardrunnersi kontot sheerida pole? Tahaks hirmsalt videoid vaadata mingi perioodi, kui päris tasuta ei taha jagada, siis äkki jõuame mingile kokkuleppele. pmi palun.

  11. #771
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Jou, tõmban sae käima jälle. NL2 6maxist hakkan grindima. Kuna pole enam piisavalt aega, et turnasid/SNGsid grindida, siis liigun cashi ja rockbottomist alustan, sest ei ole väga sinapeal selle formaadiga.
    Esimese sessi tegin ära, 1.3k kätt ja -0.5bi. Mängisin suht sitasti ja väga vabandust pole ka. Hakkas jälle see egoprobleem kummitama, leidsin mingi regfishi, kes hakkas sunrunnima obv ja tegin vaakumis vist suht okei blufi ta vastu, aga jörr kobistas riverisse top2. Siis oli veel 1 spot, kus leveldasin end callima, ma ei teagi, kui jube see oli. Hetkel pole ligipääsu HEMile, aga oli umbes nii.

    vastas tundmatu venelane, 30 kätt vb, 28/20/4 <- midagi taolist, tundus enamvähem sepp. Hidden.

    Ma co avan KQo, ta callib BTN.
    flop AK6 rbow, ma cbetin, ta callib. Turn brick, ma check, ta check behind. River K, ma panen mingi 70% potist vist, ta jammib. Sain mingi 2,5:1 oddsid vist ja tra kui rõve spot, tal võib olla sitem K, tal võib olla Ax, mille blufiks keerab. Ta võib olla taun, kes mõtleb, et pohhui. Ja siis mõned valuekäed, 66/Kx, K6s äkki? Ma ei mõelnudki kaua ja callisin maha ja tal 66, wp sir. Vb natuke info vigane ka, hiljem vaatan üle.
    Hakkan regulaarselt updatema ka ja eks näis, kuhu jõuan. Plaanis vähemalt 40k kätt septembri lõpuks kokku saada ja võiks NL2 ikka biitida.

  12. #772
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]




    Graafik nagu lubatud, grindisin veidi veel. Midagi rõõmustavat pole. Punase joone pärast ka ei põe, ei hittinud suurt midagi ja enamus laudu jooksis nii kehvalt välja, et riveris polnud võimalik callida. Hindeks nõrk 3.

  13. #773
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    2 viimast päeva pole jaksanud üldse mängida.
    Eile kaotasin sessi lõpus 150bb poti, kus panin vastase pre TT-JJ peale kui 3bettisin. Flop KT4dd, cbet, ta raise, ma call. Blank turn ja stäkkisime ära. Ei suutnud foldida, sest vana stäkkis single raised potis paar ringi tagasi K99A boardil 89o 200bb deep vs reg ära. Regil oli A9.
    Täna oli ka kehv sess, ühes lauas kaotasin kõik pm, Eesti miski rec hittis 3bet potis mu AK vastu oma KQga turni tripsi ja riveril pidin ck/callima oma top2 ja K kickeriga. Veidi hiljem 3b samat seppa ATs. Flop AT5ss, ma cbet, ta minraise, ma call. Turn J, ta betib suurelt, ma jam, ta call. Tal AK ja riverisse tiris jälle. Olin juba suht aurudes, aga lasin edasi ja ei hittinud käsi ega 3b pottides floppe, nii et selline ta siis on viimased päevad.





  14. #774
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    väike update. Veidi volüümiga järgi andnud.


  15. #775
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Tõmba voli saag käima

  16. #776
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Sain Omaha Manageri triali ja lasen praegu PLO2 zoomi, päris fun on :D Räigelt nitine ikka, aga PLO on tore, nii kaua kuni 50bi alla EV ei lase(ptüiptüi). Trial kestab kuu, mul saab vist mingi 12 nov läbi, siis NLi vast tagasi.

  17. #777
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Kas ajaga tõesti mitte midagi muud teha ei ole?

  18. #778
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    täpsusta

  19. #779
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Ta arvab et mõttetu omaha nl2 pelada , aga kui sa nagunii holdem microt mängid siis ega vahet ei ole kumba mängida kui biidid

  20. #780
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Vahel veel mängin, ikka PLO ja vahel spinne.
    Hittisin oma teise 25x multiplieri ja erinevalt esimesest panin kotti



    Raske on mitte võita, 3 esimest kätt foldisin, siis floppasin J9hh-ga mastirea, teine vend turnis tripsi ja riveril stäkkisime ära. Pärast seda sain 3 v 4 poketit järjest(33/66/77), mille kõikidega jõudsin showdownile ja kõik olid overitega laudadel parimad käed. Seal oli miski 1.2k - 300 edu sees ja viimases käes, neljas või viies poket järjest(66), sattusin vastamisi 99-ga ja no ma ausalt ei uskunud, et kaotan ning river oli 6.

Lehekülg 39, kokku 39 EsimeneEsimene ... 29373839

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES