Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 70

Teema: Tingimine.

  1. #21

    Re: Tingimine.

    Kuna ise enam palju asju poodidest kohapealt ei osta, siis ei ole ka katsetanud. Endal kogemus rattapoodidega: teevad küll allahindlust kui piisavalt kaua mõtlema jäid ostu üle. Muidugi praegu saab enamus asju netist odavamalt kui selle tingimisega kusagilt poest.

  2. #22

    Re: Tingimine.

    Sõber sai ühe päeva jooksul igalt ostust alla, asi toimus tartus. Rohkem ta pole proovinud...vähemalt minu teada.

  3. #23
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Tingimine.

    riietega saab ilusti hakkama

  4. #24

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Imo on wierd kui ma l2hen mingi 1k asja ostma ja hakkan tingima et kui 800ga annate siis votn :D
    Kui sa nii balla oled, siis miks mitte. Mina aga ei näe mõtet, et miks peaks 1000 krooni andma, kui saaks 900ga osta ja siis poolteist kilo mureleid kaubale sisuliselt peale.

  5. #25
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Tingimine.

    3,5K maksva maki sain 1K alla. Ca 6 aastat tagasi Euronicsis või +-elektroonikas. Oli plaan osta ja naljatasin, et ostaks ära kui kilo alla saaks. Vend käis korra tagaruumis ja tuli positiivse vastusega tagasi. Sitt makk oli.

  6. #26
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Tingimine.

    kunagi inglismaal taheti ka tõmmata rsk.. mingi 100 poundi oli kaasas mõtlesin odavalt võimu minna ostma... leidsin poes võimu( mingi suht pask, 2 kanalit 200W max vms.. eestist saaks sellise odavalt) vend kysis 80 poundi, tegin kohe kurvad silmad pähe... i only have 60 pounds with me. Vend oli INSTA ok lets make 60... siis mõtlesin kohe et krdi insta annab hinna alla ega see õige hind asjal ei saa olla... aga jah.. alla oleks saanud..

  7. #27
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    kunagi inglismaal taheti ka tõmmata rsk.. mingi 100 poundi oli kaasas mõtlesin odavalt võimu minna ostma... leidsin poes võimu( mingi suht pask, 2 kanalit 200W max vms.. eestist saaks sellise odavalt) vend kysis 80 poundi, tegin kohe kurvad silmad pähe... i only have 60 pounds with me. Vend oli INSTA ok lets make 60... siis mõtlesin kohe et krdi insta annab hinna alla ega see õige hind asjal ei saa olla... aga jah.. alla oleks saanud..
    [ ] Believe

  8. #28
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kui sa nii balla oled, siis miks mitte. Mina aga ei näe mõtet, et miks peaks 1000 krooni andma, kui saaks 900ga osta ja siis poolteist kilo mureleid kaubale sisuliselt peale.
    Ma ei tea, mul tekib selline imelik tunne odavate asjade tingimisega kui ainult 1 ostan...

    Ja üldse on tingimine retarded imo kui see ei ole suurem ost... "Oh, we didn't know you want better price, sure we can do it."

  9. #29
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    kunagi inglismaal taheti ka tõmmata rsk.. mingi 100 poundi oli kaasas mõtlesin odavalt võimu minna ostma... leidsin poes võimu( mingi suht pask, 2 kanalit 200W max vms.. eestist saaks sellise odavalt) vend kysis 80 poundi, tegin kohe kurvad silmad pähe... i only have 60 pounds with me. Vend oli INSTA ok lets make 60... siis mõtlesin kohe et krdi insta annab hinna alla ega see õige hind asjal ei saa olla... aga jah.. alla oleks saanud..
    nagu egiptuses vesipiibu ostmine.

  10. #30

    Re: Tingimine.

    kui keegi suudab starsis rake alla tingida, andke teada.

  11. #31

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    kui keegi suudab starsis rake alla tingida, andke teada.
    Oled sa kuulnud/näinud, et juutide puhul annab midagi alla kaubelda

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    kui keegi suudab starsis rake alla tingida, andke teada.
    Hulgi ostes võid saada kuni 70% alla

  13. #33

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma ei tea, mul tekib selline imelik tunne odavate asjade tingimisega kui ainult 1 ostan...

    Ja üldse on tingimine retarded imo kui see ei ole suurem ost... "Oh, we didn't know you want better price, sure we can do it."
    Ega keegi käsigi sul odavamalt osta. Lihtsalt see võimalus on alati olemas.

  14. #34
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Tingimine.

    Pariisi "tänavaturul" neegritega hõlma alt kaubaga oli lahe tingida, üldine tendents näitas, et kui lõpuks sooritasid ostu asja 10% esialgu pakutud hinnast siis said ikka veel omajagu vastu pükse.

  15. #35
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Tingimine.

    Enne kui ma Egiptuses ja Hiinas polnud käinud, ei teadnud ma tingimisest midagi - seal ilma oled sekundiga vaene (ole kasvõi NL1000000 regular). Hiinas hakkas mulle see protsess isegi väga meeldima, kuna nad olid seal vähe viisakamad ja "kaubamajadesse" (loe turud, mis asusid siseruumides) olid tehtud õllejoomiskohad, et sai vahepeal jalga puhata. Nõustun eelkijrutajaga, et kui 10%+ alghinnast maksid said räigelt pügada.

    Eestis enne seda ma ei tinginud väga millegi üle, aga praegu küll. Poest õlut või patareisid ostes obv, et ei tingi. Samas kui läpakat, monitori või 10 kasti viina vaja siis juba tingin küll. Minu kogemustes saab alati alet, vahepeal tõesti ainult 3-5%, aga seegi raha.

    Ostsin monitori. Vaatasin netist endale meelepärase välja. Läksin poodi vaatasin seal natuke lolli näoga ringi nende monitoride ja telekate juures. Lendas mingi müüa kohale. Rääkis umbes 10 mintsa müügijuttu ja lõppetulemsuena lasin tal mulle sedasama mudelit soovitada, mille ma juba välja valinud olin. Siis krimpsutasin natuke hinna üle nina ja küsisin kas alla saab. Vastat, et see uus kaup ja palju teha ei saa. Klõpsis natuke kalkulaatoriga ja hind kukkus 3100 peale, kui letis oli 3299.

    Ostsin põrandalakki mingi 30 liitrit, ei pidanud ise midagi väga pingutama vaid kohe öeldi, et sellise koguse pealt saab 20% alla teha.

    Ühesõnaga proovida tasub alati. Tuleb lihtsalt müüjaga jutule saad = "kiida ta kassi", sest kui ta TAHAB saab ta alati väikse ale teha. Eks siin ole kõik juba igaühe enda otsustada, mis summast alates viitsitakse tegelema hakata tingimisega.

    PS! Kui rake tõuseks 9% oleks vist kisa kõvasti....

  16. #36
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Enne kui ma Egiptuses ja Hiinas polnud käinud, ei teadnud ma tingimisest midagi - seal ilma oled sekundiga vaene (ole kasvõi NL1000000 regular). Hiinas hakkas mulle see protsess isegi väga meeldima, kuna nad olid seal vähe viisakamad ja "kaubamajadesse" (loe turud, mis asusid siseruumides) olid tehtud õllejoomiskohad, et sai vahepeal jalga puhata. Nõustun eelkijrutajaga, et kui 10%+ alghinnast maksid said räigelt pügada.

    Eestis enne seda ma ei tinginud väga millegi üle, aga praegu küll. Poest õlut või patareisid ostes obv, et ei tingi. Samas kui läpakat, monitori või 10 kasti viina vaja siis juba tingin küll. Minu kogemustes saab alati alet, vahepeal tõesti ainult 3-5%, aga seegi raha.

    Ostsin monitori. Vaatasin netist endale meelepärase välja. Läksin poodi vaatasin seal natuke lolli näoga ringi nende monitoride ja telekate juures. Lendas mingi müüa kohale. Rääkis umbes 10 mintsa müügijuttu ja lõppetulemsuena lasin tal mulle sedasama mudelit soovitada, mille ma juba välja valinud olin. Siis krimpsutasin natuke hinna üle nina ja küsisin kas alla saab. Vastat, et see uus kaup ja palju teha ei saa. Klõpsis natuke kalkulaatoriga ja hind kukkus 3100 peale, kui letis oli 3299.

    Ostsin põrandalakki mingi 30 liitrit, ei pidanud ise midagi väga pingutama vaid kohe öeldi, et sellise koguse pealt saab 20% alla teha.

    Ühesõnaga proovida tasub alati. Tuleb lihtsalt müüjaga jutule saad = "kiida ta kassi", sest kui ta TAHAB saab ta alati väikse ale teha. Eks siin ole kõik juba igaühe enda otsustada, mis summast alates viitsitakse tegelema hakata tingimisega.

    PS! Kui rake tõuseks 9% oleks vist kisa kõvasti....
    nice story aga näited eriti head küll ei olnud :D 6% ja 0% tingisid alla.

    ma sain ordist läpakat ostes 20% alla :)

  17. #37
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Tingimine.

    Peab ikka erilist sorti inimene olema et 3st kilost 200 eegu maha saamiseks netist koju tellimise asemel poodi sõita ja seal veerand tundi teisele inimesele pasarahet näkku ajada.

  18. #38

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Peab ikka erilist sorti inimene olema et 3st kilost 200 eegu maha saamiseks netist koju tellimise asemel poodi sõita ja seal veerand tundi teisele inimesele pasarahet näkku ajada.
    Mõnus ajaviide imo.

  19. #39
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ega keegi käsigi sul odavamalt osta. Lihtsalt see võimalus on alati olemas.
    Ei mõelnud selle all inimesi kes tingivad silmas... Tingimine kui asi omaette on retarded imo. Mis mõttega paneb suur elektroonikapood teleka 5000 'ga müüki kui samas müüjad saavad selle 4750 'ga müüa?

    Saan aru, kui oled mingi kõva püsiklient, ostad kohe 100K eest asju jms, siis ehk, aga kui mingi aabitsamees läheb ostab esemest 1tk ja pood teeb talle letihinnast alla, siis milleks letihind üldse kõrgem on? Poe arvates äkki mõned kliendid tahavad rohkem maksta või poemüüjad naudivad kui mõni kodanik neile 10-15 minutit labast juttu ajab ja premeerivad sellist käitumist?

  20. #40
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei mõelnud selle all inimesi kes tingivad silmas... Tingimine kui asi omaette on retarded imo. Mis mõttega paneb suur elektroonikapood teleka 5000 'ga müüki kui samas müüjad saavad selle 4750 'ga müüa?

    Saan aru, kui oled mingi kõva püsiklient, ostad kohe 100K eest asju jms, siis ehk, aga kui mingi aabitsamees läheb ostab esemest 1tk ja pood teeb talle letihinnast alla, siis milleks letihind üldse kõrgem on? Poe arvates äkki mõned kliendid tahavad rohkem maksta või poemüüjad naudivad kui mõni kodanik neile 10-15 minutit labast juttu ajab ja premeerivad sellist käitumist?
    poe omanikud tahav raha teenida.

    ja kui mõni vend ei tingi 5kst alla siis nad teenivadki 250kr.

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES