Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 70

Teema: Tingimine.

  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Tingimine.

    Sirvisin 2+2 'te ja jäi ette selline topic: http://forumserver.twoplustwo.com/34...ggling-810633/

    Ise tinginud ainult autode ja korterite rendihindade üle. Üllatusin kui palju tingitakse näiteks elektroonika, ehete (käekellad, ketid), hotellitubade üle.

    Kas Eestis on ka selline asi võimalik, et lähed näiteks Euronicsisse XBoxi või Kaubamajja ülikonda ostma ja tingid hinna üle?

  2. #2
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sirvisin 2+2 'te ja jäi ette selline topic: http://forumserver.twoplustwo.com/34...ggling-810633/

    Ise tinginud ainult autode ja korterite rendihindade üle. Üllatusin kui palju tingitakse näiteks elektroonika, ehete (käekellad, ketid), hotellitubade üle.

    Kas Eestis on ka selline asi võimalik, et lähed näiteks Euronicsisse XBoxi või Kaubamajja ülikonda ostma ja tingid hinna üle?
    ma ei tea aga ma usun et enamus ei lase tingida... mõned võivad kyll alet teha aga mitte mingi yyratus ulatuses

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Tingimine.

    Eestis selline asi kahjuks võimalik ei ole, ainult siis kui tead mõnda omanikku

  4. #4
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Tingimine.

    Ei usu et eesti poes läbi läheb... Tõesti mingi 5% võid saada alet aga sedagi väga harva :D

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Tingimine.

    riietepoes annab ka tihti alla kaubelda.. näitad mõnda niidikest õmbluse juures vms... niisama saab ka hinda alla kui mitu asja korraga ostad..

  6. #6
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Tingimine.

    3% on alati ruumi alla saada, kui sularahas maksad. Ise ma pole kunagi sellist asja teinud, samas ei vaata veidralt(a la henry17) inimestele, kes proovivad mingi suure ostu pealt alla saada.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Tingimine.

    ma tingin kogu aeg iga asja pealt :D

  8. #8

    Re: Tingimine.

    Eesti poodides eriti tingida ei saa, kyll aga...
    1.) Nagu üleval pool öeldud, ostes riideid ning kui seal on mingi niit väljas vms, siis on võimalik natuke alla saada
    2.) Kui ütled, et maksad sulas, siis nad võivad suurema ostu puhul sulle mõne % alla teha

  9. #9
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Tingimine.

    Ma kardan, et see niidivärk nii effective ei ole, kuna juhul kui on sama toodet neil veel, siis nad otsivad sulle lihtsalt teise ja jätavad selle niidise järgmistele.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: Tingimine.

    ise pole poes küll tinginud, tundub kuidagi weird.
    turul/autod jne on see täitsa tavaline ja okei imo.

  11. #11

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas onuark Vaata postitust
    ise pole poes küll tinginud, tundub kuidagi weird.
    turul/autod jne on see täitsa tavaline ja okei imo.
    +1

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Tingimine.

    Hotellituba saab küll korralikult ka Eestis alla kaubelda. Elektroonik, riided jne väga ei kehti.

  13. #13

    Re: Tingimine.

    Igat asja saab tingida ka Eestis. Hetkel kate väga väike aga kallima asja pealt saab alati alla. Eriti kui sulas maksta.

  14. #14
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: Tingimine.

    ma tingisin soodushinnaga külmkapi veel zirka 5% alla :)
    aga meil on seda tingimiskultuuri tapetud. Mu 86 aastane vanaema rääkis, et neile lapsepõlves tingiti esimese Eesti ajal kõike ja kõikjal. Eks see vene võim oma plaanimajandusega välistas tingimise kui sellise.
    Aga kui te välismaale lähete, araabi, aasia ja siis ei tingi - siis saate ikka haledalt tappa.
    Mul on paar tuttavat tegelast, kes valdavad seda ma-kõnin-kohe-ära-kui-te-hinda-200%-alla-ei-lase tehnikaid ikka super hästi :) tase on vaadata kuidas tal siis järel jookstakse :)

  15. #15

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas Eestis on ka selline asi võimalik, et lähed näiteks Euronicsisse XBoxi või Kaubamajja ülikonda ostma ja tingid hinna üle?
    Jah. Peaaegu alati saab.

    Need, kes väidavad, et ei saa, on ohmakad, sest ma pole isegi elektroonikast viimasel aastal midagi müügihinnaga ostnud (k.a. see uus telekas, mis mu enda teemas on ja mille ma enne MMi ostsin).
    Viimati muudetud taipupole poolt : 05.07.10 at 09:40

  16. #16

    Re: Tingimine.

    Imo on wierd kui ma l2hen mingi 1k asja ostma ja hakkan tingima et kui 800ga annate siis votn :D

  17. #17

    Re: Tingimine.

    Kui telefoni ostmas käisin, siis küsisin, et kas nad mulle kliendihinnaga ei saaks teha, kui ma klient pole. Said küll

  18. #18

    Re: Tingimine.

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Jah. Peaaegu alati saab.
    this.

  19. #19

    Re: Tingimine.

    päris hea argument tingimisel pidi olema: ma olen töötu.

  20. #20

    Re: Tingimine.

    hotellides saab pms alati alla, kui tube on ja veits hiljem teed check ini... seda palju sa alla saad oleneb hooajast ja kui hästi sa adminniga läbi saada oskad.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES