Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 17, kokku 17
  1. #1
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Villain oli 29/10/12(AF) üle 40-50 käe.
    Turni betsizet võib ka vabalt kommenteerida, panen seal sellise summa terve rangega, et talle jääks ~75% potist riveril alles ja mul oleks FE-t kui vaja. Samas ma ei ava seal nii looselt, et mul igasuguseid drawde kombosid ranges oleks. Nii et dunno selle koha pealt.
    Põhiküsimus on river, kaalutlen aint beti ja c/f-i vahel. Villainil on ~$18 järgi.

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($99)
    BB ($52.60)
    UTG ($98.10)
    Hero (UTG+1) ($50)
    MP1 ($58.60)
    MP2 ($59.20)
    CO ($29.45)
    Button ($129.15)

    Preflop: Hero is UTG+1 with 6, 6
    1 fold, Hero bets $1.50, 2 folds, CO calls $1.50, Button calls $1.50, 2 folds

    Flop: ($5.25) K, 5, 6 (3 players)
    Hero bets $3.50, CO calls $3.50, 1 fold

    Turn: ($12.25) 9 (2 players)
    Hero bets $6, CO calls $6

    River: ($24.25) 7 (2 players)
    Hero ?

  2. #2

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Ma ei saa hästi aru sinu loogikast turnil. Sul on suht monster ja sa mängid fishi vastu. Turnil minu meelest fat value koht ja mina panen seal vähemalt 10$, vahel isegi potsize beti. Flopil ei oleks alla 4 samuti panustanud. Pigem 4,5 isegi. Ja seda just selle tõttu, et tegu on fishiga ja ma ei taha talle odavalt ühtegi järgmist lehte anda.
    Riveril suht hapu värk, aga Kx käsi tema ranges natuke rohkem vist, kui 8x, nii et teeksin valuebeti mingi 14$ ja shovele shipiks.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    aga masti ei karda?

  4. #4
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Nõustun igati kotkasega.

  5. #5

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    Nõustun igati kotkasega.

    Minuga nõustuda ei maksa, kuna olen ise fish. Ootan huviga, mida prod arvavad. Võib-olla mul mingi mõnus leaki koht jälle...
    Aga eesmärk siiski setiga fishi vastu võimalikult kiiresti rahad sisse saada, usun, et see ei ole vale põhimõtteliselt.

  6. #6
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Kui arvestada, et riveriks ilus summa panuseks jääks vs pot, siis väga kenasti planeeritud! Mulle isiklikult tundub aga, et nii drawy boardidel on see planeerimine aga value lauda jätmine - teeb tõmbamise liiga odavaks ja kui fish tõmmet kokku ei saa, siis riveril ta enamasti ju palja õhuga ikka ei calli. Seega pigistaksin siin ka mina flopist alates maksimumi.

    Edit: huvitaks ka mind bosside arvamus!
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 05.07.10 at 09:01

  7. #7
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Minuga nõustuda ei maksa, kuna olen ise fish. Ootan huviga, mida prod arvavad. Võib-olla mul mingi mõnus leaki koht jälle...
    Aga eesmärk siiski setiga fishi vastu võimalikult kiiresti rahad sisse saada, usun, et see ei ole vale põhimõtteliselt.
    Veits valesti said vist aru:)
    Nõustun sinuga pidi nagu võrduma,et Mina teeksin ka Samamoodi nagu Sina mainisid ja Ma ei hakka sama juttu kordama siin.

    As played.Turnil check/calliksin.(oleneks palju villian paneb muidugi,AI ei calliks)
    Bet/fold liinil oleme nii kommited juba ja 4-6$ siin bettida oleks ka väga nõrk.

    TRAA...
    Mislick...RIVERIL check/calliksin ju:D
    Saage aru näpukatest LOL.
    Viimati muudetud noname poolt : 05.07.10 at 14:14

  8. #8

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    Veits valesti said vist aru:)
    Nõustun sinuga pidi nagu võrduma,et Mina teeksin ka Samamoodi nagu Sina mainisid ja Ma ei hakka sama juttu kordama siin.

    As played.Turnil check/calliksin.(oleneks palju villian paneb muidugi,AI ei calliks)
    Bet/fold liinil oleme nii kommited juba ja 4-6$ siin bettida oleks ka väga nõrk.
    Mida sa turnis kardad? Riveris check calliks mõtlesid äkki? Igaks juhuks küsin üle.

  9. #9

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Cherk/call on kyll imo wrong turnis. Juhul kui vastane järgi checkib anname tasuta kaardi. 4 reakaart maha tulles (nagu tuligi) võib actioni ära tappa. Ma betiks tjho siiski 8-9 turnis ilmselt. River on biider kaart .. c/c ei ole lahendus imo siin .. Ma oleks turni rohkem bettind, siis oelks riverit lihtsam shoveda :D

  10. #10

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    Veits valesti said vist aru:)
    Nõustun sinuga pidi nagu võrduma,et Mina teeksin ka Samamoodi nagu Sina mainisid ja Ma ei hakka sama juttu kordama siin.

    As played.Turnil check/calliksin.(oleneks palju villian paneb muidugi,AI ei calliks)
    Bet/fold liinil oleme nii kommited juba ja 4-6$ siin bettida oleks ka väga nõrk.
    Miks sa tahad turni check-callida? 78 moodustab tema rangest ju imetillukese osa ja seda karta oleks -EV.
    Kuna vastane ei ole just värviliseim pliiats pinalis, siis tema flopi calling range on nii üüratu, et ma ei viitsi seda siia isegi kirja panna Pole praegu aega stoveda, aga pakun, et oleme sellest 80-20 ees. Seetõttu, nagu ma juba ennem mainisin, rahad keskele võimalikult kiiresti.

    Kui ma nüüd seda kätt veel vaatan, siis tekkis selline mõte, et seda riverit (as played) ma võib olla isegi check-calliksin, et anda vastasele võimalus bluffida kuna halvemate kätega ei pruugi ta meid enam callida ise. Aga see lihtsalt uitmõte..

  11. #11
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    siis tema flopi calling range on nii üüratu, et ma ei viitsi seda siia isegi kirja panna
    fishil ja fishil on vahe, antud fish on peale floppi 12x rohkem bettinud/raisenud kui callinud

  12. #12

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    mind huvitaks ka turni otsus, miks pool potti ?

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Absoluutselt ei meeldi need väikesed betid. Paneks nii flop kui turn vähemalt 80% potist. Ideaalne fat value koht. Riveril vajutaks siiski sisse, sellise vastase vastu peaks see suurim +EV käik olema. Tema ranges on kindlasti peale completenud drawde ka mustmiljon kuningat ja kaks paari tüüpi käsi, milledest ta kindlasti ei loobu.

    Paremini kahjuks ei oska. :(

  14. #14

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    fishil ja fishil on vahe, antud fish on peale floppi 12x rohkem bettinud/raisenud kui callinud
    Minu meelest antud käte arvu põhjal on selle tähendus marginaalne.

  15. #15
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    Ou muhedad foorumi kaaslased.
    Mislick oli räige.
    Tahtsin kirjutada river,aga välja tuli TURN

    Anyway turnil pea POT bet ja riveril check/call!

  16. #16

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    flopi bet on fine, turnis kindlasti 7-8, sest laud kisub väga drawiseks.
    ning as played siis riveril c/f minu poolt.

    kui aga mul väiksed readid vastase kohta, siis shoven aka ta tahab mind callida KJ tüüpi kätega

  17. #17

    Re: 50NL riveri otsus setiga rõvedal boardil

    kui vähemalt $29.45 sisse ei aja teed midagi väga valesti

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES