Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4

Hübriidvaade

  1. #1
    Räme Fish Kasutaja 9-pokah avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    indaweb
    Postitusi
    22

    elu välismaal ja boonused

    pealkirja sõnastamine pole kindlasti parim, aga... küsimus selline, et kolisin paariks kuuks eestist välja ja mõned mängutoad on alla laadimata. näiteks titan poker oma 150$ no deposit boonusega, mida eestis viimati ei saanud, just asukoha tõttu, võttis mu täitsa jutule. küsimus selles, et isegi kui ma saan asjad alla laetud ja boonused kätte, siis
    1. mida ma aadressiks märkima peaks?
    2. kas väljamaksmisega ei teki mingit probleemi, kui mul see eesti panga konto on?
    3. Player must be a resident of one of the following countries to be eligible for this bonus:
    Andorra, Australia, Austria, Belgium, Canada, Croatia, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Iceland, Ireland, Italy, Luxembourg, Man of Isle, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Sweden, Switzerland, United Kingdom
    - kas resident tähendab seda, et mul pole siiski sissekirjutust (tööluba, haigekassat ja kaheksat sugulast kohapeal) vaja?

    kas midagi muud on mul kahe silma vahele jäänud?
    Viimati muudetud 9-pokah poolt : 05.07.10 at 10:29

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: elu välismaal ja boonused

    Soovitan välismaa aadress panna ja kasutada e-walleteid(moneybookers, neteller).

  3. #3
    Räme Fish Kasutaja 9-pokah avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    indaweb
    Postitusi
    22

    Re: elu välismaal ja boonused

    ok, aga moblanumber ei ära kahtlust? kuni mul pole kohalikku tehtud, siis on see ju eesti koodiga?

  4. #4

    Re: elu välismaal ja boonused

    Neid peaks huvitama ainult see, mis riigis sa asud (piirang on selle järgi). Eks sa võid ka titani supportiga ühendust võtta.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES