Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7

Teema: Making Notes

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Making Notes

    Ahoi!

    Teete märkmeid kuna? Miks? Ise kaldun tegema kui olen saanud mingi kaotuse vastaselt - kas peaks proovima ka peale võitu noteda proovima?
    Palju on optimaalne note? Mida kirjutada note? Mis keeles seda teha? Kas note saab jagada? Kas noted segavad vahel? Kuidas ära tunda head ja halba note?


    Arutlege notemist siin

  2. #2
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Making Notes

    Ma teen note siis, kui lähen vastasega allinn preflop, postflop ning näitab mulle täielikku rääbist. Kui mõnikord statid seda ei peegelda, aga note punaselt kirjas, et tulista fishhi, siis tegevus teada.
    Ja siis mõned sellised monsterile iseloomulikke note ka. Et vaid AA limbib, nutsi checkib pea alati jne.
    Üldiselt aga panen notesid hetkel harva ja tõesti siis, kui mingi konkreetne olukord on, sest kui full stack callib mu allinni preflop oma KJo-ga, omades ala 25/15, stati, siis see note tuleb kindlasti kasuks.

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Making Notes

    no eks ikka iga poole tunni tagant tuleb kellegile note.
    näiteks:
    9NL100:(ehk siis FR NL100) UTG c/r KK
    9NL100: bluff minR-is cbeti kuival flopil
    9NL100: ülehindab TPTK
    9NL100: floatib ülekaartidega
    9NL100: 3betis KK OOP ja c/c Kxx ning turnil tegi geybeti
    9NL100: ei semibluffi FD flopis (x2)
    9NL100: callib väikse riveri beti A-higha

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Making Notes

    Mul on laudades tavaliselt pooled vennad ära märgistatud.
    Kahjuks jah, mul on kombeks veidi liiga pikk jutt, SAMAS mina saan aru vähemalt ;D
    Kõige olulisemaks pean seda, mida setidega tehakse ja millega openlimbitakse.
    Näiteks mõni mees setiga tulistab kohe donkbeti, teine alles turnil min ck-raiseb. Teine vend limbib AK-ga ja ck-callib TPTK-ga. Sellised passiivsed vennad on mul erilise tähelepanu all, sest võin muutuda liiga agressiivseks. ;D

    Ja muidugi donkide muuvid panen ka alati kirja. Näiteks callib UTG 6bb raise K7o MP-l ja flopates 2 paari paneb flopis AI jms. BTN limp 1010-ga ja AK-ga jms imelike tempudega mehed on mul alati väga erilise tähelepanu all ning jälgin väga tähelepanelikult hand historyst, kuidas nad teiste mängijatega rabelevad.

    Minu arvates notsid on VÄGA TÄHTSAD ja mängijate jälgimine on vähemalt sama tähtis kui kõiksugused ABC pokkeri oskused.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Making Notes

    Just nädalapäevad tagasi vestlesin TiltBad'iga ning sain väga häid ideid. Üks on siis selline, et proovi readida vastase kätt, et paned ta vähemalt miski range peale. Kui tuleb showdown ja vastane näitab hoopis erinevat kätt, mis sa arvasid tal olevat siis kirjuta note, et kuidas ja põhjus ka miks ta võis nii mängida. Kui käe ära arvad, siis noted ära kirjuta.

    Ja note peaks olema lühike ja selline, et sina sellest aru saad. Ise kirjutan väga vabas vormis ja kasutan lühenedeid.


  6. #6
    Metsapull
    Guest

    Re: Making Notes

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Ahoi!

    Teete märkmeid kuna? Miks? Ise kaldun tegema kui olen saanud mingi kaotuse vastaselt - kas peaks proovima ka peale võitu noteda proovima?
    Palju on optimaalne note? Mida kirjutada note? Mis keeles seda teha? Kas note saab jagada? Kas noted segavad vahel? Kuidas ära tunda head ja halba note?


    Arutlege notemist siin
    Keele koha pealt nii palju, et vahet pole, kas inglise või eesti keeles. Ise kasutan vahel läbisegi eesti ja inglise keelt. Peamine, et endal oleks kõik hästi arusaadav. :)

  7. #7
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Making Notes

    Mina panen kirja kuidas mängivad made hande, kuidas mängivad drawe, kuidas mängivad nõrku käsi (kas protectivad kuidagi või üritavad maha checkida või keeravad üldse bluffiks), betsizing jne.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES