Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 20 EsimeneEsimene ... 10181920
Näidatakse tulemusi 381 kuni 399, kokku 399
  1. #381

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    heh, low-flow avastab flow-d

  2. #382

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Flow vastand on apaatia. Huvitav, kas keegi on ka apaatselt pokkerit mänginud? statid 7/3?

  3. #383
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Kui telekast mingit filmi vaadata ja samal ajal deep stack turnat mängida, siis mängupilt võib üsna apaatseks kiskuda. :)

  4. #384
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Flow vastand on apaatia. Huvitav, kas keegi on ka apaatselt pokkerit mänginud? statid 7/3?
    Tüüpiline PokerStarsi NL25/50 RB pro?

  5. #385
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Pumper vist oligi ju üle 120k käe 8/4. Leitsiga MSN vaidlesid, et kumb neist on loosem. Pumper võitis, kuna ta cbettis vist 19 %, leits miski 18.

  6. #386

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pumper vist oligi ju üle 120k käe 8/4. Leitsiga MSN vaidlesid, et kumb neist on loosem. Pumper võitis, kuna ta cbettis vist 19 %, leits miski 18.
    kord kohtas keset kanarpikku
    üks pöialpoiss üht päkapikku
    nad põrnitsesid teineteist
    ja vaidlesid kumb pikem neist
    ...
    nad panid lõpuks seljad vastu
    ja olid täpselt ühte kasvu.

  7. #387

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    ( Click to show/hide )


    lol, väga hea!

  8. #388
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    kord kohtas keset kanarpikku
    üks pöialpoiss üht päkapikku
    nad põrnitsesid teineteist
    ja vaidlesid kumb pikem neist
    ...
    nad panid lõpuks seljad vastu
    ja olid täpselt ühte kasvu.
    kord kohtas keset odavat turkakäkki,
    runnarit ja ta suurt stäkki.
    kõrval lauas istus foorumi krazye
    kes tummiselt tühjendas ju teisi.

    runnar kisas, et võidu võtan mina
    krayzie selle peale irvitas ja nokkis nina.
    .....
    nad kohtusid lõpuks finaallauas
    ah oh seda häda,
    runnu kunnid, krayze ässad
    lõpetasid koos ühishauas
    sest nende premiumid puruks kisti
    kui riveris säras risti.

    Sõbral vandalaril purjus silm särama lõi
    sest ta €1 sisseostuga turniiri võidu koju tõi!

    Seda peab räppides lugema, et riim kohale tuleks. Edu lauas!

  9. #389
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Ei mulle võib luuletusi kirjutada küll,
    olen alati 21. sajandi proosast lugu pidanud!


    A muidu teemakohast juttu ajades siis üks päev mängisin pokkerit...võitsin ka vist natuke.

  10. #390
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100/200/400 FR/HU @ FTP] - It ain't over till the fat lady sings

    Jaanipäevalt tagasi. Neli päeva möllasin maakohas. Nüüd võiks natuke kaarte ka jälle taguda enne Pärnusse sõitmist.

  11. #391

    Re: low-flow busto

    sup?

  12. #392

    Re: low-flow busto

    rääkisin simoga mingi aeg. Ta jättis mängu maha, kuna 5+ kohaline roll jäi FTPsse

  13. #393

    Re: low-flow busto

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    rääkisin simoga mingi aeg. Ta jättis mängu maha, kuna 5+ kohaline roll jäi FTPsse
    Kahju, olen täiesti kindel, et oleks backijaid kui vaid tahaks tagasi tulla.

    Aga edu igal juhul kõigega, mis ette võtad!

  14. #394

    Re: low-flow busto

    + ta tahaks atleast nl200 lasta. Madalamal tal pole motti.
    Nl200 backimine on aga vääääääääääääääääga kulukas ja ei usu et sellist 30bi (6000$ kergelt kokku saaks)

  15. #395

    Re: low-flow busto

    no kui härral on töö, kus saab rohkem kui nl50BI/day, siis wp&gl

  16. #396
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow busto

    Tere kõik see pokkeripere. Väga ebaviisakas minust nii vaikselt sõnagi ütlemata minema hiilida. Olen palju kordi mõelnud kirjutama tulla, aga siis igakord endale miski vabanduse leidnud... :/

    Igatahes, pärast seda kui FTP kotti kukkus otsustasin mitte paanitseda, puhata, täiel rinnal suve nautida ja oodata asjaolude selginemist. Sisse jäi enamus rollist kuna teadupoolest oli pärast musta reeded mis iganes meetodeid kasutades cash-out'iga igasugused probleemid. Õnneks midagi sain ikka välja. Selle eest olen üritanud võimalikult palju endiset elustiili säilitada, hoolimata sellest, et sissetulek puudub nüüd juba neljandat kuud. Aga noh, ega ma nüüd selle pärast ei saa hakka ju bussiga koolis käima, kiirnuudleid sööma ja reedeti säästukanget jooma - tahaks ikka inimese moodi elada.

    Huvi pärast piilusin OO-sse ja Starsi. Mängisin mõned tuhanded käed madalaid limiite ja veeretasin raha kohapeal ringi. Igasugune mänguisu kadunud. Tõenäoliselt polegi põhiline probleem kordades väiksemates panustes, midagi muud oleks nagu veel muutunud. Sedavõrd suurest summast rahast ilma jäämine mõjus üsna kurjalt. Stakest pole hetkel huvitatud. Kui isegi endale raha ei viitsi/suuda teenida, siis kellelegi teisele rabada oleks hetkel tõenäoliselt veel lootusetum tegevus.

    Muidu käin hoolsalt koolis. Magistri koormus on ikka hoopis teine muusika kui baka. On huvitav ja meeldib ka. Nii ma siis hetkel olengi pokkeri poole pealt "sit out" ja ootan uut indu. Kui see ei tule, eks siis pean midagi muud tegema hakkama. Sest nii mängida, et endale ei meeldi, pole kindlasti mõtekas tegevus.

    Vahepeal olen joogise peaga lümpsi ikka eksinud ja mõnele pokkeripro'le tere saanud öelda. Rohkem kontakti pole väga olnud. Foorumit vahel ikka loen, aga postitama pole juhtunud tükk aega.

  17. #397
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: low-flow busto

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust

    Muidu käin hoolsalt koolis. Magistri koormus on ikka hoopis teine muusika kui baka. On huvitav ja meeldib ka. Nii ma siis hetkel olengi pokkeri poole pealt "sit out" ja ootan uut indu. Kui see ei tule, eks siis pean midagi muud tegema hakkama. Sest nii mängida, et endale ei meeldi, pole kindlasti mõtekas tegevus.
    Tubli, jõudu ja jaksu minu poolt. Enda seisukohalt pisut kahetsen, et oleks võinud varem edasi õppima minna, oleks omadega kaugemal. Samas parem hiljem, kui üldse mitte. Ja küll sa tee tagasi pokkeri juurde ka leiad, biitisid ju ilusti.

  18. #398
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: low-flow busto

    Mnjaa, väga kahju. Loodetavasti tuleb millalgi ka mott tagasi, et siis uuesti crushida.
    Mida õpid täpsemalt?

  19. #399
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow busto

    Tänud kõigile positiivsete sõnade eest. :)

    Õpin informaatikat, spetsialiseerun ettevõtete tarkvaratehnikale. Õppekava tundub suures pildis kaheks osaks olevat jaotunud - kõigepealt õpetatakse kuidas ja millist tarkvara luua ning siis mis meetoditega ja kellele seda maha müüa.

Lehekülg 20, kokku 20 EsimeneEsimene ... 10181920

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES