Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 20 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 399
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Unhappy low-flow busto

    Olen seda kaua juba edasi lükkanud, aga nüüd on küll viimane aeg väheke põhjalikum enesetutvustus teha. Täna täitus 200 000 märgistatud kätt ja selle puhul avan ka päeviku.

    Enamasti mängin saitidel xxxxxxxxxxxx nime all. Nimi tuli sellest, et ma pole välismaa saitidele oma raha kunagi sisse kandnud ja kõik on alguse saanud PokerStraregy tasuta 50 dollarist.

    Minust:
    Olen 22 aastane 3. kursuse informaatikatudeng Tartu Ülikoolis. Pokkeriga olen hobikorras tegelenud juba peaaegu 5 aastat. Live mängudes olen suutnud kasumit näidata praktiliselt pokkeriga tutvumise algusest, aga netis olin veel selle aasta alguseni fihs mis fish. Ei suutnud ümber kohaneda ja strateegia oli vigane ning paljudes aspektides puudulik. Turnasid olen mänginud pigem kogu aeg puhtalt meelelahutuslikul eesmärgil. Parimateks tulemusteks on tagasihoidlikud võit ühel Triobeti 10+1 sisseostuga turnal (paarsada osalejat, võidusumma oli umbes 1000 dollarit, mitu aastat tagasi) ja 25. koht MiniFTOPS 50+5 Omaha evendil (mitu tuhat osalejat, võidusummaks 550 dollarit, 2009 sügis).

    Läbimurre:
    Olen proovinud väga palju erinevaid pokkerivorme netis kuid läbimurre oli jäänud tegemata. Pärast sellel omaha üritusel cashimist donkasin taaskord paar kuud niisama seal kus juhtus ja kuidas juhtus ning detsembri lõpus oli 700 dollarilisest bankrollist alles heal juhul 200. Siis otsustasingi, et nüüd on kõik, nii enam edasi ei saa: kas õpin mängima nüüd ja kohe või quitin netipokkeri. Võtsin ette ranka tabeli, lugesin usinalt strateegiat ja alustasin FTP NL10 FR toksimist. Esimene kuu oli täiesti tühja panek. Veebruari keskel ostsin endale HEMi, ning sealt alates muutus kõik. See on seni minu elu parim investeering. Märts, aprill NL25. Mai, juuni NL50. Ja sellest kuust alates olen vaikselt NL100 üritanud hiilida.



    TÄNUD:
    Tahaksin tänada 3 inimest, ilma kelleta ma poleks täna siin, kus ma omadega olen.

    1. ranka - pole au olnud sinuga küll veel live's tutvust teha, aga laudades oleme juba kohtnud. Suured tänud basic strateegiate ja oma tabeli eest, see oli hädavajalik mulle alustamiseks.
    2. ESTPatrick - ka sinuga pole mul olnud au veel kohtuda, aga tahasin sind tänada Opelist Porcheni seeria videode eest. Õppisin sealt uskumatult palju ja sain palju uusi ideid kuidas lahtisemalt mängida. Kõik videod on tänaseks korda 5 vähemalt läbi studeeritud.
    3. Raigo Aasmaa aka hotcocacola - kõige suuremad tänud sulle. Sinult sain üldse motivatsiooni paremini mängima õppida. Kõigil, kellel pole olnud võimalust Raigoga kohtuda, siis teadke, et tegemist on äärmiselt humoorika, laheda ja lahke inimesega ja väga hea sõbraga.

    Tulevik:
    Suvel on plaanis hoolsasti grindida ja bankrolli kasvatada. Vähemalt sügisest tahaks aeg-ajalt ka cashoute tegema hakata. Ma pole kindel, kui aktiivselt ma siia päevikusse postitama hakkan, aga noh, eks aeg näita.
    Viimati muudetud low-flow poolt : 08.07.11 at 12:56

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    edu sulle!

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    Biidid pokkerit, lõpetad ülikooli. Esmamulje - solid person. Edu!!!

  4. #4
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    Kena start.
    glgl!

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    Edu!
    Tundub huvitav päevik tulema, hakkan pingsalt silma peal hoidma!

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    Just oli tore öine sess käimas ja siis tuli Rage ning istus kõigis laudades mu paremale käele, kuhu ma ootasin kalapoeg Nemosid tegelilut, nuuuks

    Igatahes, paar toredat kätt teile sessist nuputamiseks:

    1. Kellele standardolukord, kellele mitte...
    ( Click to show/hide )


    2. Üks käsi ka PL mängust, mis on hetkel muideks minu lemmik pokkerivorm.
    ( Click to show/hide )


    Idee poolest olid lauad kuldsed, oleks veel tunde vist nühkida viitsinud, miski eriline motivatsioon täna. Juba oleks võinud vabalt peene miljon teenitud olla, käsi jooksis ka nagu niiti rulli pealt, aga midagi igatahes jäi puudu, täiesti BE täna.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    Hakkasin täna ikkagist seda Rush promo proovima. Kerged kalkulatsioonid näitavad, et NL100 FR 1000 punkti kogumiseks tuleb läbi mängida ~2800 kätt. Kogus üsna tühine, rushis läheb see ikka võrdlemisi kiirelt, kui natukenegi viitsimist grindida on.

    Aga see krdi jooks on nii ulme kelts, et halb hakkab. Kohe alla ei anna, natukene proovin veel, aga kui asjad kiiremas korras ei parane, siis on see minu jaoks täielik BR enesetapp. Ei saa siis hiiterit anda vä pokergod...one time nah...

  8. #8

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    davai, nüüd hakkame pappi kokku ajama:D

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    Täna on siis ametlikult kõige hullem päev, mis mul iialgi pokkeris on olnud. Rush week on ametlikult läbi minu jaoks, vb peab isegi limiidis alla liikuma. -8 BI 3000 käega. Pole plaanis sellest mingi nutu ja hala päevikut teha, sellepärast ei hakkagi seletama neid lugematud 2 oudiseid ja 3-betitud potis 95 suitid vendi, kes kaks tänavad pot size beti eest masti ostavad.

    Üldiselt peab mainima, et rush laudade tase pole midagi nii regularide ja nittide ralli, nagu igalt poolt kosta on. Mäng on täitsa elus ja agressiivne ja fishe...no nendest küll puudus ei tule, ikka jalga segada idikaid, kellel pole pokkerist halli aimugi.

    Ei tea millega ma selle siis välja teeninud olen. Igatahes, 0 tilti ja tegin ohtralt pause, alati mõtlesin olukorrad läbi ja ei kukkunud lahmima ja spewima. Vaatasin ka käed ja statistika üle, kõik tundub täitsa soliidne olevat, standar mäng. Aga no kui 88 tahab 3-betitud potis AJ7 flopil minu AK vastu vägisi sisse ajada siis ma tõesti ei saa midagi teha kui turni 8 potsatab. Ja analoogsed ajuvabad käed vähemalt 5 korda veel...

  10. #10

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    KK käsi on üks raskemaid kohti minu jaoks. Teine vastik koht on kui endal AJ ja saan TPTK ja selline keskmise agroga vend pressib. Siis tuleb flopis ära otsustada, et kas pressida või foldida ning siis jookseb juhe kokku

    55 käsi easy call sellise venna vastu. Masti vastu on meil tohutult outse. Kui hittis oma 2oudise turni, siis cooler. Samas AK-st (üks ärtu) ning AQ(mis on ka päris tõenäoline) oleme ka kõvasti ees

  11. #11

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    KK käsi on üks raskemaid kohti minu jaoks. Teine vastik koht on kui endal AJ ja saan TPTK ja selline keskmise agroga vend pressib. Siis tuleb flopis ära otsustada, et kas pressida või foldida ning siis jookseb juhe kokku

    55 käsi easy call sellise venna vastu. Masti vastu on meil tohutult outse. Kui hittis oma 2oudise turni, siis cooler. Samas AK-st (üks ärtu) ning AQ(mis on ka päris tõenäoline) oleme ka kõvasti ees
    mingi 25% equitit masti vastu ju?

  12. #12

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    no ja see teeb calli veel kasulikumaks ju, et meil on see lisa 25% equitit kui tal peakski mast olema

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    Mulle ei meeldi results oriented olla, aga seekord panen tulemused ka.

    Esimeses käes üritan edaspidi pigem foldimise sisse harjutada, kui just pole mingit erilist readi, et vastane on suuremat surti agrofish. Kui vastane ainult callib, siis blank kaartide korral lähen 3 tänavat value peale välja.

    Üllatuseks näitas vastane ette AA. Aga minu shove pole seal õigustatud ja on kindlalt -EV käik.

    Teises käes nii sellise tohmani kui ka soliidsema vastase vastu ma pigen kipun callima. Vastane näitas ette AQ potid. Oleme tema ranges pigem ees ja mastide vastu on majatõmme ning settide vastu on meil omakorda mastitõmme.

    Üldiselt olen täna väga palju ühe saksa tippcoachi ge5sterne NL100 videosid vaatanud (soovitan kõigile soojalt, saab palju uusi ja huvitavaid ideid), mindsetti taastanud ja enesekindlust kogunud. Endale süvendanud, et ma olen õppimisvõimelikne ja biidin mängu. Tegin ka kiire 600 käelise sessi ja +2BI. Lauad olid nii ja naa...suutsin 8 lauda leida, kus sain ilusti ikka fishi või agrodongi paremale käele ja oli ok lasta. Muidu meeldiks ikka pigem 10 või 12 lauda võtta, aga ei hakkanud random laudu ka võtma täna, oli hädasti enesekindluse boosti vaja. Siiski esimestel kätel tundsin, et olen eilsest suurest hävingust põhjsutautult ikka natuke scared money ja ühe käe mängisin sellepärast valesti ka.

    Vb teen öösel veel ühe sessi, kui laudu leiab. Täna konstantselt on korteri termomeeter näitanud +33 kraadi. :)

  14. #14

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Jõudu otsimas!

    Kiire küsimus - kust ma leian ge5sterne õppevideosid?

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Jõudu otsimas!

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Kiire küsimus - kust ma leian ge5sterne õppevideosid?
    Mina avastasin tema videod PokerStrategy kaudu. Aga selle limiidi vaatamiseks peab kuldliige olema. Seal on umbes 10 videot, kõik ligikaudu tund aega pikad. Teemaks on NL100 ja sealt edasi liikumine. Väga super sessioonide analüüs, selgitused on loogilised ning hästi argumenteeritud.

    Võid proovida ka muidugi videootsingumootoreid või googlet. Usun, et nii head kraami on kusagile kindlasti lekitatud. Kahjuks otse PokerStrategy lehelt videosid alla laadida ei saa. Seeria nimi igatahes Full Ring Frenzy.

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Jõudu otsimas!

    Otsustasin, et täna enam FTP-s hambad ristis regsidega võidu lasta ei jõua nii hilja (lauad polnud ka just väga kiita) ja mõtlesin üle pika aja Pacificusse ühele puhketiirule (loe: HU cash) minna. Piilusin seal NL50-s, mis ma piilusin, no ei leidnud kedagi, aga NL100 kubises rahvast. Valisin siis kõige agressiivsema juba 3-tableja välja ja tegime ühe toreda 150 käelise sessi. +1,5 BI mulle ja sessi võtmekäsi ka teile siia nautimiseks:

    Cassava Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players

    HeiaWalle (BTN/SB): $148.50
    rolling_free (BB): $125.80

    Pre Flop: ($1.50) rolling_free is BB with T T
    HeiaWalle raises to $3, rolling_free raises to $10, HeiaWalle calls $7

    Flop: ($20.00) 9 J 4 (2 players)
    rolling_free checks, HeiaWalle bets $14, rolling_free calls $14

    Turn: ($48.00) 2 (2 players)
    rolling_free checks, HeiaWalle bets $28, rolling_free calls $28

    River: ($104.00) 4 (2 players)
    rolling_free checks, HeiaWalle bets $96.50, rolling_free calls $73.80 all in

    Final Pot: $251.60
    HeiaWalle shows T K
    rolling_free shows T T
    rolling_free wins $251.10
    (Rake: $0.50)

    Oi kuidas ma mõnulesin kui 2 planku maha lõi, lasin tal ilusti ennast üles puua.
    Viimati muudetud low-flow poolt : 14.07.10 at 13:03

  17. #17

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Hakkasin täna ikkagist seda Rush promo proovima. Kerged kalkulatsioonid näitavad, et NL100 FR 1000 punkti kogumiseks tuleb läbi mängida ~2800 kätt. Kogus üsna tühine, rushis läheb see ikka võrdlemisi kiirelt, kui natukenegi viitsimist grindida on.

    Aga see krdi jooks on nii ulme kelts, et halb hakkab. Kohe alla ei anna, natukene proovin veel, aga kui asjad kiiremas korras ei parane, siis on see minu jaoks täielik BR enesetapp. Ei saa siis hiiterit anda vä pokergod...one time nah...
    See promo on ikka ülisick. Vaatame min/max variante:

    Bronze 40 punkti=5$, 70 punkti=10$
    Silver 400 punkti=25$, 700 punkti=50$
    Gold 400 punkti=125$, 7000 punkti=250$

    Ehk väikse spekulatsiooni puhul saaks pronksimees 7000 punkti eest 1000$, hõbedamees 500$ ja kullamees saab 250$. Ok PS-i selle kuu microkampaania on veel mõistetav aga WTF see FTP oma arust teeb ? Minul endal suht ükskõik, võibolla heal juhul teen silveri 400 punkti variandi ära aga NL100+ mängijana oleks ma päris vihane.

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Jõudu otsimas!

    Eks ta on jah pigem sellise suunitlusega, et absoluutselt iga limiidi mees saaks midagi nühkida. Kahjuks endal pidi maksimaalne doomswitch peale lülituma ja kadus igasugune soov midagi vabastada. :/

    Praktika näitas, et NL100 FR on hoopis 3000 kätt 1000 punkti, mitte 2800. Keskmine regular on nõka nitisem seega kui standard FR mängus. Aga gigavaalapoisse oli ikka ka.

  19. #19
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    See promo on ikka ülisick. Vaatame min/max variante:

    Bronze 40 punkti=5$, 70 punkti=10$
    Silver 400 punkti=25$, 700 punkti=50$
    Gold 400 punkti=125$, 7000 punkti=250$

    Ehk väikse spekulatsiooni puhul saaks pronksimees 7000 punkti eest 1000$, hõbedamees 500$ ja kullamees saab 250$. Ok PS-i selle kuu microkampaania on veel mõistetav aga WTF see FTP oma arust teeb ? Minul endal suht ükskõik, võibolla heal juhul teen silveri 400 punkti variandi ära aga NL100+ mängijana oleks ma päris vihane.
    Natuke segaduses oled vist. Pronks/hõbe/kuld ei ole ftp-s mingid lojaalsuslevelid mis sul koguaeg olemas on, vaid oledki pronks siis kui sa teed päevas 10 punkti ja kuld siis kui teed 1000 punkti. Pronksimees saab maksimaalselt 10$ selle nädala eest. Kui ma nl200s teen iga päev oma 1000 punkti täpselt siis see boonus annab mu winratele enamvähem 1bb/100 lisa, väga vihaseks see mind ei aja.

  20. #20

    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Natuke segaduses oled vist. Pronks/hõbe/kuld ei ole ftp-s mingid lojaalsuslevelid mis sul koguaeg olemas on, vaid oledki pronks siis kui sa teed päevas 10 punkti ja kuld siis kui teed 1000 punkti. Pronksimees saab maksimaalselt 10$ selle nädala eest. Kui ma nl200s teen iga päev oma 1000 punkti täpselt siis see boonus annab mu winratele enamvähem 1bb/100 lisa, väga vihaseks see mind ei aja.
    FTP põhiviga ongi see, et tal ei ole mingeid lojaalsusleveleid. Ehk põhiline ei ole mitte kuugrind, vaid mitu päeva nädalast/kuust sa oma elust oled sa valmis FTP´le pühendama. Ehk 2 päeva ultimate grindi vs. 7 päeva päeva hobimängu on mindless. Ilma RB-ta oleks nad võrreldes PS-iga nii p***s, kui vähegi võimalik ja kusjuures neil on viimane aeg sellest aru saada.

Lehekülg 1, kokku 20 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES