Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 25
  1. #1
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    Kunagi sai edukalt tehtud selline projektike: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=2736 Mõte nüüd selles, et ärgitada end rohkem mängu endaga tegelema ja algtõed üle korrata - võtaksin taas ühe FR mängija kes NL5..NL25 hädas oma mänguga. Ajaga endal just kiita pole, sest pokker ei ole minu põhitöö - siiski püüan kohusetundlikult diili ära teha. Ise mängin hetkel NL50FR Starsis ja plaan liikuda peagi jälle NL100FR mängima. Minu tegemisi mõningasel määral kajastab see teema: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1661

    Kes soovivad, võiksid siis väikse motivatsiooniloo ja senise mängu statistika, graafikud PMi saata. Kui otsustan ära, kes saab valituks, annan siin sellest teada.

  2. #2

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    saan ka kandideerida?

  3. #3
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    ei!

    Kandidaate on hetkel 5, osadel veel graafikud saatmata...

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    a ma saan kandideerida?, et nl50nesse jõuda? :)

  5. #5

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    pikk antud diil oleks?

  6. #6

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    Olge õnnelikud kui te valituks osutute ja soovitan siis kindlasti asja tõsiselt võtta! Pastilaa on suurepärane coach, aga ka ise tuleb tõsiselt vaeva näha ja küsimusi esitada. Ei saa kindlasti asja nii võtta, et coach ütleb paar kulda väärt sõna ja kohe mäng paraneb. Edasiliikumine ja limiidi biitimine saab olla vaid (raske) töö tagajärjel. Ise olen supertänulik pastilaale, et ta mind coachis.
    Soovin edu!

  7. #7
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    Ty k2snakalle! Ja igati nõus su jutuga - ise peab pingutama. Hetkel on kokku 9 inimest huvi tundnud, aga ootan veel veidi. Paljud on liiga kõvad mehed juba, et nendega 50k käeline diil oleks selgelt liiast...

    P.S. Ei ole mõtet PMi saata, kui graafikuid/statte ei ole saata ja kirjutad, et "tahaks ka cashi proovida". Mõeldud on see ikka peamiselt NL5-NL25 meestele, kes mingil põhjusel ei ole mänguga rahul ja miskit veab viltu.

  8. #8
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    Kerge suvine treening tuleb Provokeriga.

  9. #9
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    woohoooo

  10. #10
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    Edu mõlemale! :)

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    woohoooo
    kui pastilaaga sesse teed siis soovitan lindistada kogu vestlus, sealt tuleb puhast kulda. kui ta parajasti ei levelda.

  12. #12

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    Lisan omaltpoolt veel paar plussi Pastilaale, igati tegija sell
    olin ka tema õpilane ja ei kahetse

  13. #13

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    ja j2lle sa ei ei valinud mind :( nuux

  14. #14
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ja j2lle sa ei ei valinud mind :( nuux
    Kui ma sind peaks valima, siis sinu ilusate jalgade pärast...

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    Teen siis pisikese kokkuvõtte senisest diilist. Esiteks mainin kohe, et seni on väga hästi läinud. Esimese sessi tegime koos NL5-s mis ei osutunud edukaks. Nats arutasime asja ning lülitasin sama sessi ajal NL10 peale ümber lauad. Lihtsalt öeldes paranes mu mäng iga ühissessiga ning äkitselt tekis mulle tunne, et võibolla ma ei olegi nn failgrinder kes varasemalt on ainult fpp-pro olnud. Kohe suht alguses sai kokku lepitud, et liigume agressiivse br managementiga ning kui br oli 400 peal võtsin koheselt ette NL25 lauad. Jällegi ei pidanud ma pettuma kuna tegelikult sisulist vahet neis limiitides ei ole kui Pastilaa näpunäidete järgi talitada. Siinkohal ütlen ma nüüd nii, et mikrolimiitides olgu siis NL5 või NL25 on mäng TÄPSELT samasugune. Ainus erinevus on chipi väärtusel. Dongid teevad ikka oma dongimuuve ning ootavad, et rahast lahti saaks. Rohkem hetkel ei keeruta ning annan graafiku teile vaatamiseks.

    Teise pildi panen mängude kaupa ka üles.

    Tänase postituse mõte on selles, et tahan lihtalt kõikidele öelda, et 37k käega on võimalik liikuda NL5-st NL50-sse. NL50 HERE I COME AND THE HELL COMES WITH ME- AAAAARRRRGGGGHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!

    Diili lõpuni veel 13k kätt.

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    wow! väga viis graafik.

  17. #17
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    indeed väga väga ilus graafik.

  18. #18
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    very beautiful. kus taos mängid?

  19. #19

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    korralik heater vist nl25 $ laudades.. 18.5bb/100 on ikka wow wow wow
    Graafik on ka muidugi väga nice. Minul võttis aega pool aastat nl5 - nl50..teine vend teeb selle 37k käega..impressive..haige :D

  20. #20
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: «Kus viga näed laita, seal tule ja aita!» VOL 2 - esimesed sammud kuni NL50FR.

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    very beautiful. kus taos mängid?
    Ikka starsis. Kevadel olin korra ka ongame võrgus 5maxi mängimas, aga ei meeldinud need swingid ja soft oli ka pask.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES